2023 – рік Блакитного (Чорного) Водяного Тигра за китайським календарем

пророцтво про Україну на 2023 рікhttps://watches.nerdhaunt.com/;

Порошенко. Сонце управитель Асц в карті, що чекає Україну найближчим часом 2023 вказує на видатну роль Петра Порошенко в історії України. Там Венера в Леві в 6 домі повсякденної праці у складі стеліума з планетою багатства та щастя Юпітером, з планетою інтелекту та зв’язків ретро Меркурієм, з сигніфікатором держави та політичної нації Сонцем, в одному домі з управителем Асц (самоусвідомлення нації) Марсом, в опозиції з сигніфікатором народу та жінок нації Місяцем, в секстилі з Парсом Фортуни – сигніфікатором самореалізації та здоров’я нації. Марс розташований в 3 домі зв’язків та інтелектуальних зусиль. В елективній карті Венера управитель МЦ в 10 домі в Близнюках: мета Угоди буде досягнена через використання інтелектуальних здібностей: формуються зв’язки, web page налагоджується торгівля, створюються комунікації (транспорт, система доріг), відбувається обмін інформацією між людьми через оволодіння новими мовами, обмін в галузі освіти, ЗМІ, свободу слова. Перший аспект Місяця – квадрат з Меркурієм в Раку: одразу після інавгурації в Україні починається загострення інформаційної війни, https://dramawiki.org/2023/04/18/%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%80-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-2023-2023-%D1%80-2/ боротьба за інформаційний простір, свободу слова, а також вирішення питань документації, державної мовної політики, ЗМІ, початкової освіти, транспорту, доріг. Кон’юнкція з Марсом в 3 домі: починається мобілізація захисників цілісності України, перш за все, в сфері інформаційного простору та початкової освіти.

Інфографіка - прогноз розвитку економіки України до 2024 року » Слово і Діло Досить легко скласти фактори, що чекає Україну найближчим часом 2023б зробити висновок: web page анексія чужої території та війна з іншими державами призведе до глибокої фінансової кризи та зубожіння, до маргінальної ситуації та важкого психологічного стану населення цієї держави-агресора, а також в перспективі до розпаду її цілісності як держави. Середина квітня 2015 – час кризи і конфліктів з законодавством і в законодавчій сфері взагалі, коли є тенденція до блокування законопроектів, або ж уряд в зв’язку з ними стикаються з труднощами (Меркурій/Марс в Тільці в падаючій квадратурі з Юпітером в Леві). Як розвиватимуться події в Україні в зв’язку зі становищем Петра Порошенка на посаді Президента? Далі події розвиваються таким чином. В натальній карті сучасної Незалежності України Венера ретро розташована найкращим чином. Дивимось аплікативні аспекти Місяця в елективній карті до виходу Місяця зі знаку. В елективній карті МЦ в Тільці: мета підписання Угоди – радощі життя, відчуття повноти життя, мир, добробут, достаток, повсякденні прибутки, бережливе ставлення до природи та ресурсів країни, повага до особистої власності, збереження того майна, що є.

МЦ (куспід 10 дому) в Тільці – багатство й процвітання держави, збереження того, що є, комфорт, користь, бережливе ставлення до природних ресурсів України, сільське господарство, садівництво, краса здорового розвиненого людського тіла, якісна їжа, гарні люди, огрядність, задоволення від повсякденної праці та радощі життя. Але Плутон в опозиції до Венери, управительки 9 дому міжнародного права та управительки 2 дому фінансового добробуту та ресурсів держави. Найбільші проблеми почнуться в серпні, коли Уран, Сатурн, Венера, Плутон і Місяць приймуть напружене положення. Те саме чекає на вашу сім’ю: тотальні проблеми організмів зникнуть, начебто їх і не було. Те саме стосується й особистого життя: поки Змія будує плани на майбутнє, партнер чекає уваги та турботи прямо зараз. У ньому взято до уваги більш песимістичний розвиток подій із поширенням та мутацією вірусу, що ускладнюватиме постпандемічне відновлення економіки. Венера в аспекті дружби й везіння трині з управителем 9 дому міжнародної економіки та права Марсом, який є символом професійної майстерності і бойового мистецтва. Уран в 9 домі міжнародного права та міжнародної економіки. Модернізація в державі за допомоги фахівців міжнародного рівня та з використанням передових наукових досягнень, передової техніки.

Нептун символізує нафту та нафтопродукти, маніпулювання свідомістю за допомоги штучних методів, обман та самообман, саморуйнацію, народні мрії, сподівання та очікування. По-друге, Юпітер сам по собі не може нести суттєвої загрози перешкод, бо символізує щастя й добробут. І хоча це квадратура, яка символізує перешкоди та труднощі на кінцевому етапі роботи Президента, все ж є привід для оптимізму. Астропрогноз для України на 2021 рік склала астропсихолог, керівник Міжнародної школи розвитку особистості ADIShakti Марія Онищенко. Для Левів цей рік буде вдалим для початку нового бізнесу, але слід звернути увагу і на свої стосунки. Любовні стосунки будуть нестабільними, є можливість конфліктів. За заступництва Тигра багато хто наживе стосунки і порине в пристрасний роман. Зрештою, видавництво «Клуб сімейного дозвілля» вирішило не публікувати роман. Підписання Угоди – це результат багаторічної праці й боротьби (більше 20 років) держав за можливість демократичного розвитку. Якийсь новий напрямок в економіці, який запропонує президент, послужить позитивним поштовхом не тільки для збільшення матеріального стану населення, а й для розвитку бізнесу. Може чекати матеріальний успіх від бізнесу за кордоном.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *