2023 – рік Блакитного (Чорного) Водяного Тигра за китайським календарем

Найбільш важливими для них залишаться близькі, дім та родина. Напередодні новорічної ночі уся родина готує разом. Звісно, такі довгі вихідні мають не всі китайці, проте і досі більшість намагається дотримуватися головної традиції – щовечора протягом 16 днів велика родина збирається за святковим столом і смакує різні делікатеси. Прогнози астрологів чомусь часто передбачають цілком різні наслідки, хоча, здавалося би, базуються на тих самих вихідних даних – розташуванні планет та зірок. По-друге, якщо ви людина творча, і, здавалося б, ніхто вашого таланту не помічає, у 2022 все круто зміниться. Не можна сказати, що це цілком рік везіння, але смугастий господар 2022 принесе Щурам багато подарунків: web site нову любов, успіх в кар’єрі й справах. Не треба, склавши лапки, чекати смерті Путіна і втечі окупантів з України, бо так сказали зірки. Не потрібно витрачати час і сили на людей, які цього не достойні. Для жінок Риб буде яскраве і запам’ятовується час. У цей час може сформуватися певний перелом на користь України, впевнені астрологи Олексій та Ганна Суханови. У вас буде лише один день в році, який астрологи назвали найвдалішим – 17 липня 2022 року. 2022 рік – це рік водяного (блакитного) Тигра, який трапляється раз на 60 років.

Елемент вода додає гнучкості у загальну картину 2022 року Тигра, гасить агресію та утихомирює. Їм зірки радять перейняти звички Тигра, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рікб втілити задумане і досягти успіху. Головне – не забувати, що буде далі з Україною 2023 що сімейне вогнище і тепло стануть основою для успіху в інших справах. Це важливе сімейне свято, на яке заведено завжди бути вдома з родиною. Це важлива концепція, яку люди повинні розуміти, аналізуючи довгострокові перспективи зростання багатьох технологічних компаній. Це буде рік-перепочинок: вам точно потрібне таке перезавантаження. У любовній сфері не прогнозується великих змін, адже більшість Півнів будуть зайняті роботою або її зміною. Тигр любить постійність, тому у цьому році не варто змінювати місце роботи, а ось над зміною професії, якщо є таке бажання, можна міркувати, адже Тигр допоможе навіть у найсміливіших мріях. Тигр підштовхне Півня будувати глобальні плани і досягати цілей будь-якими шляхами. Сміливо йдіть вперед до своїх цілей – удача вам посміхається. На представників знака чекають любовні пригоди, успіх у роботі, фінансовий зиск і море позитивних емоцій. Мирне населення показує ворогу, що він прийшов не туди, де його чекають.

До речі, китайці дуже практичні люди, worldmediatravel.com тому найпопулярнішим подарунком є червоний конверт із грошима Хунбао. До речі, у багатьох з’явиться бажання працювати на себе, а не на благо вищих за рангом. Нудно в новому році не буде: з’явиться багато нових знайомств, буде багато поїздок і проєктів. Заступництво Юпітера обіцяє наступні зміни: підйом і подальше зростання економіки, будівництво або проектування нових заводів і фабрик, розвиток соціальних програм, підвищення рівня життя, зміцнення позицій на світовій арені. Особливий успіх Тигр обіцяє вірним друзям та тим, хто мріє про міцну і довгу дружбу. Тигр буде допомагати усім тим, хто хоче що буде далі з Україною 2023сь змінити і впровадити у життя сміливі ідеї. Також є шанс змінити місце проживання. Також у четвертому місяці року буде Новий Місяць в Овні. Новий Рік чорного Тигра працьовитим конячкам варто почати з турботи про сім’ю: якщо в цій сфері ви створите правильний настрій, то інші справи вирішуватимуться самі собою. Хоча захист із боку Тигра буде, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік зважати потрібно на власні сили й можливості.

Важливо не забувати про власні проблеми, коли допомагаєте іншим. Доведеться сам на сам долати перешкоди і сподіватися тільки на власні сили і зв’язки. На Собаку в рік Тигра чекає багато сюрпризів і несподіваних ситуацій. Природною стихією Тигра є дерево. Тому я впевнена, що люди, які очікують цього – наступний рік буде для них вдалим. Ця дивовижна жінка отримала популярність завдяки програмі “Битва екстрасенсів” Регіпередбачення на 2023 рік для України запевняє, що в наступаючому році Україну очікують зміни на краще. Також регулярно з’являються повідомлення про те, що Республіка Білорусь може почати вторгнення в Україну на боці РФ. Також суттєво зменшиться виробництво рису (мінус 29 відсотків) та жита (мінус 24 відсотка). Адже багато екстрасенсів і астрологів передрікали низку великих змін в житті країни, які вже почали збуватися. У 2021 році у нього можуть виникнути проблеми, коли Уран, символ великих переворотів, увійде в «дім влади» Росії і може просто скинути весь його клан. Як стверджують досвідчені екстрасенси, ніхто не може дати 100% точний прогноз, що чекає Україну в 2021 році. До перемоги, за Україну! По-перше, влітку високі шанси зустріти любов: не пропустіть. Ще навесні з’явилися перші ознаки відновлення економічної активності, яке тривало влітку та на початку осені. Астрологи радять в перші пару місяців стежити за своїми словами і вчинками, щоб не втратити авторитет і повагу оточуючих.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *