2023-го Україна зависне над прірвою, а до Зеленського прийдуть 32 богатирі – астролог Влад Росс

Choose from a curated selection of sky wallpapers for your mobile and desktop screens. Always free on Unsplash. В ході операції по проросійських терористичних угрупуваннях, які намагалися прорватись в Україну, завдано двох нищівних авіаударів, в результаті чого нейтралізовано 15 бойовиків, знищено їх БТР, автомобіль «Урал-375Д» та два автомобілі КамАЗ. В результаті блокування, в останніх числах жовтня практично половина особового складу 32-го блокпосту не могла долучатися до боїв через захворювання та знесилення. Звісно, багатьох ці слова налякали. До прикладу, минулого року Польща передала Україні більше 200 танків, а Чехія – понад 40. Звісно, ми можемо це робити, як інші держави, разом з нашими партнерами Великою Британією чи США, але можемо і самостійно. До ухвалення цього рішення ми надали Україні понад 2 млрд євро на безпекову допомогу, щоб Україна могла цього року придбати у Німеччини зброї, більше як на 2 млрд євро. До того ж, web page Ванга побачила посилення військового конфлікту в Сирійській Республіці, web page учасниками якого стала Росія і США. А минулого тижня ми ухвалили рішення про надання Україні додаткової фінансової допомоги, щоб Україна могла придбати у Німеччини більше військового обладнання. Чому уряд Німеччини так зволікав із цим? Попри це, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року уряд Німеччини таки зважився надати Збройним силам України танки «Leopard» і систематично виділяє кошти на безпекову допомогу. Чи означає це, що війна триватиме довго? Що означає це рішення? Не слід було чекати на рішення США.

Free vector islamic fasting month black ramadan kareem vector illustration in arabic calligraphy Пророцтва не варто сприймати як факти, їх слід розглядати як спекулятивні та не ґрунтуються на наукових даних. А ще у нас закінчувалися кошти на фінансування збройних потреб, тому слід було ухвалити це рішення. Також і короткострокову, оскільки кошти виділяли і на цей рік. Також ці кошти можна використати на надання озброєння Бундесверу. Ми виділили ще 8 млрд євро, які Україна зможе використати до 2032 року, для купівлі зброї та боєприпасів. Для цього необхідно отримати довідку про стан здоров’я для власників зброї – форма 127/о, оформити страхування відповідальності власника зброї, скласти іспит та отримати довідку про знання матеріальної частини та поводження зі зброєю, зробити фото 3х4, www.serenathedreama.com копії паспорта та ідентифікаційного коду, купити збройовий сейф або іншу залізну шафу із замком, написати заяву до дозвільної системи МВС України та надати квитанцію про сплату коштів за надання дозволу, а потім чекати спочатку дозволу на придбання зброї, а після її купівлі – дозволу на носіння зброї. Для Путіна уже не існує інтересів держави, і він розмірковує виключно своїм місцем в історії Росії.

Київ не може погодитись на будь-яку постійну поступку своїх земель Росії. Це не говорить про те, що прямо зараз все зміниться. Віцеканцлер Німеччини Роберт Габек заявив, що йому соромно за те, що ухвалення рішення про надання зброї Україні після початку війни зайняло так багато часу і було прийняте запізно. Після цього стало легше фінансувати поставки зброї для України. В загальному цьогоріч Україна може купити у Німеччини зброї на 5,4 млрд євро. Ми також виділили прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік потреб України ще 3 млрд євро. Уряд Німеччини виділив Україні більше 12 млрд євро на безпекову допомогу. А ще, ми вирішили виділити допомогу Україні на довгострокову перспективу. Тож зараз надаємо велику підтримку України, зокрема військову допомогу. Наприклад, для БМП «Gepard» та артилерії у німецьких компаній, зокрема у компанії «Rheinmetall». І зараз тиснемо на німецькі збройні компанії і Бундесвер прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік швидшого надання боєприпасів і танків «Leopard». Чи могла Німеччина надати нам ці танки без рішення щодо танків «Abrams», бо Німеччина має у Європі найбільшу економіку? Тобто це рішення має довгострокову мету?

Тобто якщо війна в Україні незабаром завершиться, Німеччина і надалі підтримуватиме Україну для довгострокової мети? Бо ми готові підтримувати Україну стільки, скільки це буде потрібно. Це також дуже важливий сигнал для Путіна: ми не припинимо підтримувати Україну. З моменту наказу російського президента про вторгнення в Україну минуло майже сім місяців. «Ми й надалі допомагатимемо вам на тлі вторгнення РФ», – про це у програмі «Міжнародні новини» на ТРК «Перший Західний» розповів Маркус Фабер, депутат Бундестагу, член комітету з питань оборони. Тож ми й надалі допомагатимемо вам на тлі вторгнення росії. Адже РФ і надалі буде вашим сусідом. Саме тому дії РФ ірраціональні – бо вони пішли війною проти держави та армії, які вже 8 років ефективно стримували їхнє свіжі екстрасенси про Україну 2023сування вглиб території України. А ось з території РФ атаки більш ніж ймовірні. Але чи виведе РФ всі свої війська з території України? Минуло близько півроку перш, ніж війська Варшавського договору увійшли в місто. Експерт зазначив, що залишилося почекати трохи менше ніж місяць. Ми, «зелені» та ліберали закликали швидше розглянути це питання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *