2023-го Україна зависне над прірвою, а до Зеленського прийдуть 32 богатирі – астролог Влад Росс

Нагорный Карабах: Аналітика війни в Карабасі під кінець 5 жовтня (06.10.20 10:06) « За кордоном ... Декілька планетних положень вказують на переродження, оновлення України, але, на жаль, через біль. Настає період для України, коли у країні активізуються проблеми для журналістів. Підступ у переговорах, проблеми з паперами, документами, перегляд законів, реформ, документів. Тигр вважається царською твариною, тому подібні подарунки його роздратують. Тигр сприятиме у їхніх починаннях усім, хто вірить у свої ідеї, не боїться конкурувати та “показати пазурі”. У другій половині року удачу вже матимуть земляні знаки: Телець, Діва та Козеріг. Міцні відносини вийде побудувати тільки в другій половині року. Для тих, хто народився у рік Тигра – чекають вдалі часи. Для України нещодавно закінчився перший «цикл Сатурна». За їхніми словами, у річній карті України у лютому змінюється два річні періоди. За його словами, воно “не обіцяє нічого хорошого”. Зима з грудня до середини березня обіцяє бути напруженою, холодною та гарячою одночасно. Тигра, який є покровителем 2022-го року, є Водяним і Блакитним одночасно. Особливо в період із січня до березня 2023 року, 27 червня – 18 серпня, а також 13 листопада – 27 грудня. У період із січня 2023 до квітня 2024-го – серйозні побоювання щодо здоров’я лідерів країни, політиків, людей верхівки влади. Принаймні два з них говорять саме про це – вони відбудуться 30 квітня і 8 листопада.

З квітня 2023 року до вересня 2023-го буде явна напруга на українській землі, повернення територій, але з кров’ю. Пікові, кризові моменти переродження будуть із 26 листопада до 16 січня, а також із 4 вересня до 16 жовтня. Втім, що чекає Україну в майбутньому 2023 Плутон, планета війни та трансформацій, повільний і залишається до листопада 2024 року на кордоні двох знаків. У травні планета удачі Юпітер входить у знак Тельця, а це знак України. Вже з квітня-травня Юпітер переходить у восьмий дім, і вже у РФ почнуться біди. Крім того, вона вважає, що Крим і Донбас обов’язково повернуться в Україну, проте це станеться не сьогодні. Я впевнений, що в березні Путін може напасти на Україну, хоча б через те, що 2 березня відбудеться парад п’яти планет. Сонячне затемнення, яке відбудеться сьогодні о 22.51 за київським часом, перш за все становить небезпеку для трьох знаків зодіаку, а саме для Овнів, Водоліїв і Козерогів. Перш за все, астролог нагадав про криваве місячне затемнення, яке відбудеться 27 липня. У 2022 році для Змії сприятливо все, що пов’язане з освітою, некласичними знаннями, важливо постійно розвиватись, читати книги, підвищувати свій професійний рівень.

Нагадаємо, раніше астролог Наталія Власенко зробила прогноз для України на грудень 2022 року і з’ясувала, що на нас чекає непростий період. Детальний гороскоп для України на 2023 рік ексклюзивно для Фактів ICTV склала астролог Христина Анютіна-Васильченко. Про все це у ексклюзивному коментарі Фактам ICTV розповів астролог Влад Росс. Про це Обозревателю розповів астролог Влад Росс. Про це розповів директор Українського астрологічного інституту Павла Глоби, астролог Ігор Нікішин, https://lesamisdelaterreduburkina.com/community/profile/trudiquinones88 пише Главред. Десь до весни 2026 року Україна займатиметься відбудовою – отримуватиме більше грошей і ресурсів на відновлення. У Водоліїв в кінці весни і на початку осені очікуються важкі періоди, але триватимуть вони не довго. З 17 травня в Україні очікуються поліпшення і хороші новини. Тим часом Україні поставлять якусь супер-зброю. Астролог каже, що це дасть Україні шанс бути одним із лідерів, можливість вступити до НАТО та ЄС, поширювати свій вплив, може йтися про експансію України на весь світ. Але що можна впевнено сказати: навіть якщо війна закінчиться завтра, часи для України ще не будуть легкими. Чим закінчиться повномасштабна війна для України? У гороскопі для України на 2023 рік також йдеться, що Україну будуть підтримувати у світі, а наша зовнішня політика матиме успіхи, однак не обійдеться без дипломатичних суперечок і навіть пророцтво про Україну на 2023 рікрахунків.

Але для України спокійні часи настануть ще нескоро. Але навіщо ускладнювати, якщо можна не ускладнювати? Але якщо чекає Україну в 2023 році почнете планувати за ними своє майбутнє, то розгубитесь. Але не варто покладатися тільки на удачу. Утім, розраховувати на остаточний спокій не варто. До 2029 року не варто розслаблятися. УНІАН зібрав найпопулярніші передбачення що буде далі з Україною 2023до того, коли і чим закінчиться війна в Україні. Крім того, країна, що розривається внутрішніми конфліктами, зараз навряд чи готова до радикальних змін – ймовірно, уряд не ризикне робити різких рішень і зупиниться на помірних методах впливу. Адже якщо гіпотетично припустити, що московські шпигуни могли отримати подібну надсекретну інформацію, то навряд чи їм було б вигідно публічно запускати її в інформаційний оббіг. Російська імперія публічно відмовилася від претензій на Молдавію, Валахію та південну Бессарабію. У кого найбільші шанси перемогти на президентських виборах 2019, чого очікувати від дня голосування, який лідер зможе зробити Україну успішною. У кого з кандидатів у президенти найбільші шанси На думку астролога, найбільші шанси на перемогу у виборах президента 2019 у Володимира Зеленського. Також є шанси входження в альянси або створення власних, ексклюзивних.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *