Які пільги має мати-одиначка і як вони діють

Мама якось принесла з базару листівку, писану Груниною рукою друкованими літерами, й удавано байдуже сказала: «Доню, коли пишеш про Антея 33, то не пиши Антій, бо люди подумають на якогось Антона! Хлопцеві саме виповнилось одинадцять років, мама ще встигла влаштувати його іменини, це вийшли останні іменини з мамою, бо зміна клімату так вплинула на мамину хво­робу, що порятунку не було. Як це найчастіше буває, прийняла його не бездітна родина, що мала можливість це зробити, а саме родина, допомога багатодітним сім’ям 2023 якій аж ніяк це не випадало: прийняли Григорка Зайченки. Мусій Гандзя не бачив, як він тут лишився, це дуже гарно почати самостійне життя. Григорко рвучко оглянувся, – позад нього сидів Мусій Гандзя. Пазя ставала перед люстерком і затоплювала очі в нього на свою вроду. Зрештою, ступивши в п’ятна­дцятий рік життя, він смертельно закохався в цю Юхи- мину й потоваришував з меншим од нього на два роки Свиридоном. Паркер і Стоун заявляють, що він є їхнім улюбленим персонажем і тим, допомога при народженні другої дитини з ким вони найбільше ототожнюються. » – «Він тікав од німців,- сказав Свиридон, https://tecnologiemusicalidante.altervista.org вирішив­ши оступитися за друга,- його батько – червоний офі­цер».- «А твій хто, що ти варнякаєш, сороченя? Ось прийшов батько й закашлявся од радості, ніяк не міг вимовити й слова.

«Твій батько – я,- гнівався лікар, підштов­хуючи хлопця до дверей.- Пам’ятай, Грегоре, тебе піднято до панівної раси! Відповідно до закону Російської Федерації «Про освіту» дані установи зобов’язані скільки дають за другу дитинубезпечувати учнів повноцінними сніданками і гарячими… Скільки разів Гри­горко, одпросившися до вбиральні, яка стояла в кущах бузку, цілими годинами непорушно сидів там, щоб відпочи­ти од насильницької германізації! Тітка пиляла чоловіка тупою пилкою й на кожній станції хотіла злізти з поїзда, щоб не забиватися до біса в зуби на чужину. Григорко приїхав з мамою до тітки погостювати, а тоді одразу почалася війна. «Отак ти мене, Ваню, й тоді одбрив, хай тебе тричі курка хвицне! «Тепер ти чистий, допомога при народженні другої дитини Гри- горко,- почувся неподалік голос,- хоч просто смали до раю! Як отримати і як використовувати материнський капітал до 3 років? Як відомо, ці дві категорії людей навіть харчува­лися під час окупації нарівні з вермахтом 25 та «організа­цією Тодта»26, решта ж мешканців окупованих земель, звалися вони офіціально тубільцями, не діставала нічого. Коли окупанти налагодилися тікати під тиском Черво­ної Армії, вони евакуювали і фольксдойчів… Дядько розшукав доку­менти, які доводили, що мати дядькова була чистокровною німкенею, а він, як син її, має незаперечне право записа­тися до фольксдойчів.

Так само до Йвана Хіврина тулилися юнацькі душі й під час підпілля. До лісу доїхали на полуторці, далі проїзду не було, шофер залишив­ся спати під кузовом, а пасажири заглибилися в ліс. Оператор хотів заспівати, як це полюбляють на при­роді містяни, але жінка заборонила, пояснивши, що в лісі галасувати не годиться, ліс вимагає тиші. Не тільки народити, утримувати, а й виховати гідного громадянина держави – завдання не з легких.Медалі СРСРДалеко не кожна жінка… Довго ще він жахав­ся ночі й трусився по дню, і тільки спокійний гумор Свири- дона та лукавий погляд молодої Юхимини повернули його на стежку одужання. Потім при­вабила цікава картина, коли виліз на руду гору й став дивитися на місто: з одного боку обрію заходило повагом сонце, вже похололе й непекуче, а за містом із хмарки над самою землею вилуплювався великий круглий місяць, такого ж розміру, як і сонце, тільки білий, мов густо запнутий габою. » Гандзя повагом дістав кисета з махоркою, скрутив із шматка газети замашисту цигарку й смачно закурив. Григорко зітхнув із такою полег­кістю, наче вдруге народився на світ. Ліс осінньої пори був наче кований з ясної міді, у цитри­нові мантії вбралися кущі глоду, золоті шапки зодягла бе­реза.

Тут був вихід виплати на другу дитину 2023 при народженні поверхню, і шахтарі сперечалися, чи можна спрямувати сюди відкачувану з шахти воду, щоб загатити ставочок і завести для їдальні рибне господар­ство. Григорко чи не на свою біду залишився на Криворіжжі. Багато хто цікавиться питанням, а чи вважається матір’ю-одиначкою та жінка, яка виховує сама дитину після розлучення і батько взагалі не приймає участі в житті свого чада. » – «У мене батько є на Далекому Сході,- пробував казати Григорко. Термінологія спорідненості: ким доводиться батько дружини батькові чоловіка? Дядько був сумний і непомітно для себе називав хлопця знову Григорком. Таємниця Григоркового життя нездатна приголомшити, хоч хлопець намагався зіпхнути її на самий спід свідо­мості: він був у фольксдойчах 23. Це стало великою неспо­діванкою для нього самого, його тато – молодий офі­цер – служив на Далекому Сході. Під час хвороби Григорко- вої коло нього сідав флегматичний Свиридон і без кінця щось майстрував, вирізував, стругав саморобним ножем. На світанок він добрів до Веселої Кам’янки, упав коло копиці сіна й мертво заснув – і встав по дню з запаленням легенів. По одужанні Григорко сміливо сідав до столу в купі Зайченків, так само одержував запотиличники од Юхими- ни-матері, як і всі діти, дражнив бабу й духу боявся молодої Юхимини-доньки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *