Яким буде 2023 рік – характеристика року

Він наголосив, що одну з найголовніших ролей виконає головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний – саме його гороскоп чітко вказує на перемогу України. Цього року блага не сипатимуться, як з рогу достатку, але повірте: як тільки ви чітко сформулюєте намір і цілі і станете систематично над ними працювати, – успіх прийде. І навіть якщо часом здаватиметься, що все даремно – продовжуйте працювати, тому що чекає Україну в 2023 році вже з осені всі песимістичні настрої і розчарування як рукою зніме. І нарешті, Ракам, народженим з 12 по 22 липня, теж має бути цікавим рік: будуть і підйоми, і розчарування. Ракам (народженим в червні) рік принесе плавні і майже непомітні зміни. Деякий час народ буде залишатися в невіданні що чекає Україну в 2023 роцідо того, що відбувається, але в кінці року усвідомлює, що зміни на краще так і не відбудуться. Варто залишатися спокійним, приймати рішення виважено і триматися здорового глузду, не стаючи заручником провокацій. Багато Стрільців вже переконалися: щоб бути успішними – не можна поспішати, потрібно рухатися виважено і поступово, що чекає Україну в 2023 році усвідомлюючи відповідальність за кожне прийняте рішення. У Стрільців минулі два роки були дуже складними, і 2017-й є завершальним акордом несприятливого трирічного періоду. Якщо зможете зробити це достатньою мірою, 2017-й запам’ятається як один з найяскравіших і переломних! 2017-й – ще один значимий рік в житті народжених під знаком Діви.

У народжених у першій декаді липня очікується рік-феєрверк, який стане переломним. 2017 рік стане незабутнім періодом у житті всіх Водоліїв, що чекає Україну в 2023 році а особливо тих, хто народився в лютому. Також існує стереотип, що чекає Україну найближчим часом 2023 Тигр – це зла тварина, тому й рік має бути непростим, що чекає Україну в 2023 році особливо для знаків зодіаку – антагоністів Тигра (Змія, Щур, Мавпа). Діви будуть настільки чарівними, що кількість знаків уваги від шанувальників змусить переживати партнера. Опору і підтримку в настільки напружений час ви зможете знайти серед друзів і однодумців. Приділіть особливу увагу дієті і розумного обмеження себе в настільки улюбленій їжі. Близнятам 2017 року потрібно буде проявляти особливу витримку в партнерських відносинах – як шлюбних, так і ділових. 2017 рік у Терезів обіцяє бути щасливим і різноманітним. 2017 рік у Скорпіонів ознаменує доленосні зміни в питаннях родини та оселі, а також в кар’єрі та професії. Ці зміни призведуть до подолання кризи, виходу з маргінальної ситуації, відновлення зруйнованого під час кризи та війни. Не зовсім сприятливий рік – будете весь час балансувати між повним провалом і приголомшливим успіхом. Це сприятливий період для всіх справ, які стосуються безпеки й потребують концентрації уваги. Це рік здобуття точки опори, дуже важливої для представників цього знаку.

Особи, народжені в рік Тигра, мають сталевими нервами і внутрішнім стрижнем. За словами радника президента Олега Устенка, його отримають діти, народжені з 2019 року. За меч! За меч! Цей період дає надію на переключення уваги з активних бойових дій. Тому я думаю, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік там буде чергова ескалація, черговий спалах бойових дій. Тому не бійтеся конфліктів, адже вони несуть можливості для розвитку. Тому любіть, творіть, змінюйтеся, позбавляйтеся непотрібних вам застарілих стереотипів! Для багатьох Терезів цього року постануть ребром запитання стосовно сімейної нерухомості: постарайтеся все вирішувати дипломатично і чесно, інакше постраждаєте насамперед самі. Таке запитання ставлять чимало людей із наближенням Нового року. Це питання в астрології некоректне, бо астрологічні прогнози враховують волевиявлення людей. Це стосується, в основному, творчої і любовної сфер. Це той час, коли до нас можуть повернутися наші території. Це час неминучих змін і повернення до минулого – коли необхідно віддати борги і завершити все колись розпочате. Козерогам зараз, як і останніми роками, дуже важливо опинитися в потрібному місці і потрібний час – тоді їх виносить наверх хвиля суспільних перетворень. Рік непростий і вимагає виконання всіх зобов’язань. Рік може принести різкі перепади і метання в усіх питаннях. Багато Скорпіонів протягом декількох останніх років могли відчувати незвичні труднощі і обмеження в питаннях фінансів і матеріальних благ.

А в листопаді-грудні у більшості Скорпіонів з’явиться ще більше приводів для віри в успіх. Їм захочеться змінити коло спілкування і, можливо, взагалі виїхати до іншої країни. Були зруйновані долі багатьох людей, а загальна ситуація всередині країни досі страждає від відгомонів тих сумних подій. Подарунки долі теж будуть: багато хто з Близнят відчує щастя в коханні, а також зможе продовжити свій рід. Нептун символізує нафту та нафтопродукти, маніпулювання свідомістю за допомоги штучних методів, обман та самообман, саморуйнацію, народні мрії, сподівання та очікування. Астрологічний цикл, що символізує прояви національної єдності, – це 20-річний цикл Юпітер/Сатурн. Не допустити дефолт національної валюти допоможе тільки повна зміна влади. Наприклад, саме вона передбачила обвал російської валюти. Зусилля з припинення постачання найсучасніших напівпровідників китайським фірмам і заохочення до будівництва заводів з виробництва чіпів на території Сполучених Штатів не тільки втягнули промисловість у геополітичне суперництво, але й сприяли нестачі важливих деталей. Багато з них зможуть вирішити питання родини, будинку і нерухомого майна, знайдуть необхідну підтримку для майбутнього поступу і навіть для побудови кар’єри в перспективі. У ваше життя приходитимуть нові люди, і ви отримуватимете всю необхідну інформацію для подальшого вибору. Одиноким представникам знака краще не заводити нові знайомства з початку року по травень.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *