Яким буде 2023 рік – характеристика року

що пророкують Україні ясновидці 2023 https://printforum.com.au/community/profile/deloressisk7970/.

Економіка України була при смерті: інтерв'ю з заступником голови НБУ ... Венера в аспекті сприятливих можливостей та підтримки секстилі з управителем 7 дому співробітництва Ураном, який є символом передових наукових технологій, прогресивних реформ, гуманізму. Венера в аспекті гострого конфлікту квадратурі з управителем 8 дому подолання кризи, війни та крупних фінансових операцій Нептуном. В гороскопі України трин між Сатурном, управителем МЦ, та Марсом, управителем Асц, вказує на цілісність української політичної нації та на її єдність з власними правлячими колами. Але тема боротьби за національну єдність зберігатиметься, бо вихід на більш високий рівень суспільного життя потребує величезних зусиль, подолання перешкод, що стоять на шляху реформ. Партнерські стосунки України з іншими державами будуть змінені докорінно на корить модернізації держави та прогресивних реформ. Квіконс з Венерою: змінюється ситуація з державними чиновниками вищого рангу, вона стає більш гармонійною на корить України. Чи зміниться навколишня ситуація на краще? Він у складі стеліуму з усіма особистими планетами та Сонцем: з Меркурієм, Венерою, в одному домі з Марсом, управителем Асцендента, та в опозиції до одинокого Місяця.

МАРТ действительно будет ПЕРЕЛОМНЫМ! Астролог УДИВИЛА своими ПРОГНОЗАМИ Там Венера в Леві в 6 домі повсякденної праці у складі стеліума з планетою багатства та щастя Юпітером, з планетою інтелекту та зв’язків ретро Меркурієм, з сигніфікатором держави та політичної нації Сонцем, в одному домі з управителем Асц (самоусвідомлення нації) Марсом, в опозиції з сигніфікатором народу та жінок нації Місяцем, в секстилі з Парсом Фортуни – сигніфікатором самореалізації та здоров’я нації. Марс розташований в 3 домі зв’язків та інтелектуальних зусиль. Більше того, Марс має трин до Сатурна (управитель МЦ) в 11 домі в Водолії: в скрутні часи нація відчуває єдність, яка ґрунтується на відданості суспільній абстрактній ідеї – ідеї вольності, thedirectorylink.com свободи, рівності всіх перед Законом, гуманізму, прогресу, наукового погляду на життя. МЦ (куспід 10 дому) в Тільці – багатство й процвітання держави, збереження того, що є, комфорт, користь, бережливе ставлення до природних ресурсів України, сільське господарство, садівництво, краса здорового розвиненого людського тіла, якісна їжа, гарні люди, огрядність, задоволення від повсякденної праці та радощі життя. В елективній карті Венера управитель МЦ в 10 домі в Близнюках: мета Угоди буде досягнена через використання інтелектуальних здібностей: формуються зв’язки, налагоджується торгівля, створюються комунікації (транспорт, система доріг), відбувається обмін інформацією між людьми через оволодіння новими мовами, обмін в галузі освіти, ЗМІ, свободу слова. Перший аспект Місяця – квадрат з Меркурієм в Раку: serendipity-uk.com одразу після інавгурації в Україні починається загострення інформаційної війни, боротьба за інформаційний простір, свободу слова, а також вирішення питань документації, державної мовної політики, ЗМІ, початкової освіти, транспорту, доріг.

Останній аспект Місяця – квадрат з Юпітером в Раку в 11 домі, в 4 домі елективної карти Сатурн. Місяць, хоча й головний фактор елективної карти, та Сонце відіграє не менш важливу роль. Сонце в Близнюках: який Петро Порошенко в якості Президента? Сонце в 10 домі: Петро Порошенко – голова держави, він на вершині, видимий всім, він творить імідж України в світі. І чинник згортання стимулювального кількісного пом’якшення у світі також відіграватиме свою роль. Для них життя однією рукою щось забирає, а іншою віддає. Для Дональда Трампа найнебезпечнішим періодом буде весна 2019 року. Інновації в цих сферах, бурхливий розвиток передових наукових технологій, електроніки, науки. Поки українські захисники мужньо відбивають ворога на всіх напрямках, завдаючи втрат “другій армії світу”, припущення про можливий розвиток подій висловлюють навіть астрологи. Нептун в 7 домі відкритого ворога та потенційного партнера. Уран в 9 домі міжнародного права та міжнародної економіки. Квадрат з Ураном в 9 домі: гостра боротьба й значні зусилля по забезпеченню дотримання норм та законів міжнародного права. Місяць в опозиції до Урану в 9 домі: революційні прогресивні зміни, реформи, модернізація в державі у сфері вищої освіти, законодавства, стосунків на міжнародному рівні, в галузі міжнародного права. Модернізація в державі за допомоги фахівців міжнародного рівня та з використанням передових наукових досягнень, передової техніки.

Він дуже розумний, хитрий, інтелектуальний, комунікабельний, легко аналізує, освічений, знає багато мов і вміє спілкуватися, мобільний, homepage легко пристосовується до обставин, прекрасно володіє словом. Досить легко скласти фактори, щоб зробити висновок: анексія чужої території та війна з іншими державами призведе до глибокої фінансової кризи та зубожіння, до маргінальної ситуації та важкого психологічного стану населення цієї держави-агресора, а також в перспективі до розпаду її цілісності як держави. Все це призводить до затримки продукції на кордонах, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік породжує неприємні ситуації. Крім аналітиків, військових експертів та журналістів, своє бачення ситуації представили і відомі астрологи і тарологи. Трин з ретро Сатурном в 4 домі: стабілізація ситуації в галузі національної культури і традиції країн, що підписали Угоду. Це значить, що країни, які підписали Угоду, приховують, зберігають в таємниці глибинний зміст цієї події. Це не означає, що відкрите протистояння, як воно є зараз, триватиме аж до осені 2016. Може закінчитися раніше. Це вказує на довготривале партнерство і початок реалізації далекоглядних стратегічних планів. Ретроградність Меркурія в даному випадку вказує не на те, що Угода буде в подальшому переглянута, як це можна було б припустити, якби мова велася про несподівано підписаний контракт. Сонце в 11 домі: Угода зробить держави, що чекає Україну в 2023 році її підписали, дуже-дуже багатими. Місяць в трині до Сонця в 10 домі: піднесення держави Україна в світовому співтоваристві, слава Петра Порошенка як керівника держави, любов народна, популярність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *