Що чекає на Україну та світ – передбачення Ванги та думка астролога

Чи сталося “найгірше”, не буду судити, але панічні очікування точно зіпсували людям багато крові. Болгарська сліпа говорила, що планета почне мстити людям за недбале ставлення до глобальних катастроф: Індії вона передрекла масовий голод, а Австралії і країнам Азії – “сильні напади повеней”, множинні землетруси і навіть цунамі. Це планета несподіваних і потужних трансформацій через руйнування до будівництва нового (відродження з попелу, подібно до птахи фенікс, найкраще описує Уран), планета незалежності. Це була необачність у бойовій ситуації? Крім аналітиків, військових експертів та журналістів, своє бачення ситуації представили і відомі астрологи і тарологи. Крім цього жінка нібито заявляла про долю Європи наступне: »І чорна тінь накриє Європу, і люди притихнуть у страху, і чужинці прийдуть! Дуже відчуваю їхній захист, – зізнається жінка. Дуже велика ймовірність цього – весна-літо 2022. Проте якщо ні в кого не вистачить сміливості цього зробити, то він помре своєю смертю від якихось хвороб, можливо, від онкології, наприкінці 2023 року. У НБУ свіжі екстрасенси про Україну 2023гнозують, що номінальні зарплати у 2022 році скоротяться на 12%. Проте в реальному вимірі скорочення складатиме 27%. Про це йдеться в новому інфляційному звіті Нацбанку. Проте і вона, хоч і туманно, вказує, що все пророцтво для України 2023 України закінчиться добре. Україна вже понад місяць протистоїть російській агресії, і питання, коли закінчиться війна, турбує практично кожного мешканця країни.

Авторка каналу Irina Astrology Horoscope впевнена, що Україна переможе в цій війні, але не раніше кінця 2022 року, а до цього бойові дії “вмикатимуться” і “вимикатимуться” зі змінними успіхами. Взагалі Путін хотів напасти у день відкриття зимових Олімпійських ігор – 4 лютого 2022 року. Що трапилось 5 червня 2022 року? Що ви мали на увазі? Ми мали завдання кинути понтонну переправу. Ми знали, що коли буде евакуація хлопців з Сєвєродонецька, найімовірніше, рашисти підірвуть міст, і ми мали готувати місце для переправи, https://printforum.com.au щоб це було більш-менш таємно. Ми душу очищаємо і все прощаємо. Ми запитали, передбачення для України на 2023 рік чи є в нього карта мінних полів, він сказав, що нема, і поїхав вперед. Він сказав, що покаже те місце, де можна кинути переправу. Він зауважив, що для нього звільнення всієї території України – це вже перемога. Він описує 500 видінь майбутнього на 50 років уперед, і всюди були військові дії та катаклізми, після яких загине безліч людей. Російські військові зосередяться на взятті Донецька, пише Кофман, звідси і націленість на захоплення Бахмута, і спроби позиційних здобутків у південній частині цієї області.

Арестович спрогнозував, коли закінчиться війна в Україні Це корупція зі своїми наслідками. Це була дуже цікава історія: тільки вийшов з лікарні, це було в Німеччині, мені подзвонили і сказали: “Доброго дня, як ваші справи?”. Це можна трактувати як те, що в агресора просто закінчаться гроші і ресурси на війну. Але всіх українців мучить лише одне питання – коли ж закінчаться воєнні дії й можна буде повернутись додому. Але це вже йде до завершення. А на завершення активних бойових дій варто чекати вже влітку. Отже, чекаємо на повне закінчення військових дій 30-31 травня”, – зазначила Стеценко. Наприклад, один із останніх прогнозів відомого українського екстрасенса Людмили Хомутовської передбачає, що розв’язка війни уже близько. Виходячи з останніх новин, слова Ванги явно натякають на напад Росії на Україну. Наступні слова Ванги описують підсумок всього, що чекає на Україну в 2023 році передбачення відбувається: «Те, що об’єднувалося, розсиплеться на шматочки. Важливо зробити крок назад і подивитися на досягнутий прогрес, усвідомлюючи при цьому той факт, що попереду буде важка боротьба, особливо коли ми вступаємо у весну та літо, – сказав він. Важливо зазначити, що пророцтва Нострадамуса часто відкриті для інтерпретації, і не всі науковці та експерти згодні з їхнім значенням. На думку експертів, понад 70% пророцтв Нострадамуса збулися.

Фокус зібрав кілька найцікавіших пророцтв про результат російсько-української війни. Але чатбот з цим не погоджується: “Тривалість конфлікту визначається різними факторами, і дії та рішення окремої особи, навіть такої “могутньої”, як президент Росії, є лише одним із багатьох факторів, які можуть вплинути на хід війни”. Але залишилися відьми, тарологи, мольфари, віщуни, шамани. Але 24 квітня українці вже відчують перемогу фізично. Але загалом мені подобається, що я можу бути корисним на війні. Поки ви значитесь на службі, вам платять зарплату, і це таке питання до уряду, чому вони так зробили, але загалом 99% людей не відпускають. Відомий астролог Павло Глоба ще в 2010 році передбачив, що до 2014 року в Україні будуть існувати де-факто дві не залежні одна від одної адміністрації при збереженні формальної цілісності території – приблизно в тому ж форматі, що сьогодні в Молдові. За його словами, ключова подія, яка приведе Україну до перемоги над окупантами, відбудеться приблизно 24 квітня. Цей місяць наблизить нас на дуже велику кількість кроків до перемоги.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *