Чи збулися пророцтва Ванги на 2023 рік і коли закінчиться війна в Україні

Зараз навіть якщо у вас частково втрата працездатності, то не демобілізують, не списують, і тому це величезна проблема. Так, із сервісами не дуже, і питання в тому, що в частині лікування і реабілітації раніше були проблеми, а коли зараз мобілізованих більше мільйона, то проблема в рази виросла, і це одразу стало видно. З сервісами не дуже? Україна вже понад місяць протистоїть російській агресії, і питання, коли закінчиться війна, турбує практично кожного мешканця країни. Особливо хорошим для України буде літо 2023. Україна буде прийнята в ЄС і, можливо, її навіть приймуть у НАТО, попри можливі підписані домовленості, надалі Україна зможе від них відмовитись, і в НАТО нас будуть раді бачити, ми станемо частиною європейської спільноти. Раніше своїм прогнозом на березень 2023 року поділився відомий ясновидець Валерій Шатилович. За прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівом Харарі є три шляхи розвитку, що чекає на Україну в 2023 році передбачення або апгрейду людини. За вашими відчуттями, коли перемога? За розкладами Гордєєва, українці зможуть повернутися додому через 2-3 місяці. За даними ООН, через вторгнення Росії в Україну продовольча криза торкнулася всього світу, а перспективи голоду стають досить реальними. Раніше в інтерв’ю для Netflix Зеленський припустив, що вторгнення в Україну може припинитися, якщо президент РФ Володимир Путін помре. Астрологиня не думає, що Крим та Донбас повернуться в Україну в той період.

Я не його адвокат, але мені здається, що до вересня або переможемо, або буде зрозуміло, коли це закінчиться. До того ж Юращук переконаний, що війна не закінчиться із смертю Путіна. Військовий експерт, офіцер Збройних сил Азербайджану Агіль Рустамзаде вважає, що війна Росії проти України завершиться у перспективі літа-початку осені або до кінця 2023-го року. У той же час Ванга пророкувала, що після конфлікту в Україні послідує громадянська війна вже в Росії, яка завершиться перемогою повсталого проти режиму народу. Другий момент – дуже глибоке розуміння того, що всі погані речі, які зараз існують, не будуть назавжди, війна не буде назавжди, смерть близьких не буде назавжди, твоя втрата не буде назавжди. Коли може закінчитися війна в Україні – своїм передбачення для України на 2023 рікм поділилася гуцульська мольфарка Марія і попередила, що найближчі місяці будуть важкими. Це той час, коли Сатурн від Місяця відійде на найближчі 29 років. Це корупція зі своїми наслідками. Це була дуже цікава історія: тільки вийшов з лікарні, це було в Німеччині, мені подзвонили і сказали: “Доброго дня, як ваші справи?”. Це той час, коли до нас можуть повернутися наші території. Також мольфар оцінив загрозу повторного нападу Росії з території Білорусі. Також Анжела Перл пояснили, що Україна переможе у цій страшній війні з агресором та збереже свою незалежність.

Слідство ведуть екстрасенси дивитися онлайн: Екстрасенси розкажуть ... Україна і Захід заявили, що чекає на Україну в 2023 році передбачення ці дії незаконні. Авторка каналу Irina Astrology Horoscope впевнена, що чекає на Україну в 2023 році передбачення що Україна переможе в цій війні, але не раніше кінця 2022 року, а до цього бойові дії “вмикатимуться” і “вимикатимуться” зі змінними успіхами. Я дуже поважаю одного з головних людей, хто ухвалює рішення на війні, це пан Буданов. Байден висловив думку, що президент РФ може припинити війну в Україні того ж дня, як ухвалить рішення і виведе свої війська, але виграти її він уже не може. Тим часом Україні поставлять якусь супер-зброю. Відома екстрасенс та таролог Марія Тиха відповіла на запитання, чи буде в Україні якась подія, що вказуватиме на нашу перемогу. Цікаво, що саме цей екстрасенс передбачив події Майдану. Загалом, астрологи першопричину усіх подій в Україні бачать у розташуванні небесних світил і ніяк не пов’язують ці події з суспільними, економічними чи політичними передумовами. Однак, ще задовго до військового вторгнення росії у 2022 році, про нинішні події говорив відомий карпатський мольфар Нечай. Що трапилось 5 червня 2022 року? Що ви мали на увазі? Вона мала на увазі це. Потім буде світлий ранок із чистою водою 45 діб. Потім поговорив з психологом, і вона мені пояснила, як це працює.

Я хотів би сказати одну дуже дивну річ: ми з вами, найімовірніше, не зможемо зробити так, щоб хлопці не вживали наркотики, але якщо ви почнете вживати наркотики, то це шлях у глухий кут. Третій момент, мене цього навчила психологиня, – треба шукати задоволення, але задоволення, яке тобі не шкодить, бо напитись, вживати наркотики, бити людей – це може бути якесь короткострокове задоволення, яке тебе просто зруйнує. Алкоголь чи наркотики – це не вихід, це вхід у ще більшу проблему, тому знайти своє задоволення, причому це може бути те, чого ви не робили до цього, вчитись музики, якщо ви мріяли, може ви мріяли навчитись танцювати, навіть без ноги, без руки – це можливо. Оце математика. Військовослужбовці деякі мертві саме через те, що дехто крав з оборонного бюджету. У березні мали б з’явитися сигнали того, що чекає на Україну в 2023 році передбачення Путін хоче зупинити війну і готовий відступити. Через зміни клімату може з’явитися ще один вірус у світі. Масштабні зміни будуть і в Україні, і в Росії. В Росії якраз цього розуміння немає. Пророцтва Ванги про Третю світову війну частково збулися, якщо розглядати ситуацію у світі за останні кілька років. Може на цьому й грунтуються інтерпретації передбачення Ванги про Третю світову війну.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *