Чи буде новий наступ на Україну (відповідає астрологиня Анжела Перл в інтерв’ю Наталії Мосейчук)

Захарова \ Йому доведеться часто міняти свої плани, але не під впливом обставин, а тому що він сам так вирішить і захоче. Як тільки Козеріг вирішить розібратися з якоюсь справою, особливо що буде далі з Україною 2023 стосується кар’єри, все миттєво встане на свої місця. При цьому Козеріг зможе допомагати іншим, що чекає Україну в 2023 році зарахується йому в майбутньому. У сфері особистих відносин Козеріг теж сміливо зможе приймати доленосні рішення, і зірки допоможуть в здійсненні планів. Однак наголошують, що чекає Україну в майбутньому 2023 у році тигра потрібно бути сміливішим та не боятись змін у своєму житті, і тоді ніщо не зможе вас зупинити. В результаті Лев зможе комплексно переглянути своє минуле і зробити важливі висновки, які дозволять за допомогою нескладних дій значно змінити своє сьогодення і майбутнє. В результаті 2022 рік для Козерога буде емоційним і дуже приємним. Період з початку року до середини квітня стане для Козерога самим непростим за весь рік. Період з квітня по липень надасть Леву можливість не просто наздогнати інших, але і перевершити їх. У період з середини квітня і до середини липня у Козерога намітяться принципово нові тенденції. На стороні Козерога будуть Сатурн, його традиційний управитель, і Юпітер, який зазвичай відповідає за проблеми і страхи цього знака зодіаку. На один менше (по 11) – у травні та жовтні.

25 листопада 2019 року російська МТС анонсувала продаж Vodafone Україна азербайджанській корпорації NEQSOL Holding (за посередництва ТОВ Bakcell, яка входить до складу NEQSOL Holding); сума договору склала $734 млн; угоду було закрито 3 грудня 2019 року, після того як у жовтні 2019 року її схвалив Антимонопольний комітет України. Вона стояла на Місяці України весь 2022 рік і з 8 січня починає йти з цього градусу потроху, а першого тижня березня йде зовсім. Помітимо зневагу держав Європи до інтересів України. У любові чекають розриви відносин, але це більше стосується історій, де й так все йшло до фіналу. Тоді можлива удачі в любові. Вона відповідає в астрології за соціальний статус, обмеження, норми і правила, структуру, субординацію, контроль. А ще більше на цей процес вплине Сатурн, який традиційно відповідає за проблеми і страхи Лева: ця планета буде в опозиції до Лева – у Водолії. Потенціал Лева в 2022 році буде набагато більше, ніж здається йому самому, і Тигр допоможе його розкрити. Козерогу належить показати себе не просто з кращого боку, але і розкрити власні слабкості. У цей рік Козерогу доведеться приймати кардинально важливі рішення. Однак викластися доведеться по повній, щоб домогтися приємних змін.

Однак сил для вирішення будь-якого роду питань у нього буде предостатньо. Багато рішень Козерога в цей час зіткнуться з протидією з боку самих різних сил. Не зовсім сприятливий рік – будете весь час балансувати між повним провалом і приголомшливим успіхом. Зокрема, в Держбюджеті на 2021 рік закладено зростання ВВП на 4,6%. Проте вже тепер Мінекономіки знизило цей прогноз до 4,1%, а Нацбанк прогнозує зростання ВВП лише на 3,8%. У реальності ситуація виглядає набагато гіршою. 18. Липень 2021 (Апостроф TV). Ідеали, що українське суспільство прагне досягти та свідомо культивує: незалежність, свобода, рівність всіх перед Законом, цінність індивідуальності, повернення до авангарда передової наукової та технічної думки, повернення до традиції винахідництва, наукових експериментів, створення прогресивних технологій. Разом з цим існує можливість входження в альянси або створення власних. Варто відзначити, що в Україні розглядають можливість скоротити кількість вихідних. Загальна кількість вихідних для людей зі звичайним п’ятиденним робочим тижнем складе 116 днів. Найбільше вихідних (12 днів) буде у січні 2022 року. Найбільші мобільні оператори «Київстар» і «Vodafone Україна» пропонували зробити послугу платною для абонентів, а термін, в який абонент мав бути переведений з однієї мережі в іншу, на їхню думку, що буде далі з Україною 2023 мав становити 7 днів. ↑ а б АМКУ дозволив азербайджанському мобільному оператору придбання «ВОДАФОН Україна».

Період хороший і для того, щоб відкрити власну справу. Період до березня пов’язаний з петлею Марса, періоди з 1 до 22 січня та з 29 серпня по 31 грудня – з ретроградним Ураном. Період з серпня по вересень 2022 року буде більш стабільним. У 2022 році будуть 11 державних свят. Календар 2022 року передбачає святкування чималої кількості державних празників. З середини літа і до середини осені 2022 року в житті Козерога намітиться ще один каскад змін. Так що період з другої половини весни і до середини літа стане зоряним часом для цього зпередбачення на 2023 рік для Україника. Готуйтеся до того, що все таємне стане явним. Крім того, навесні 2023 року в Україні може бути енергетична криза, тому я рекомендую запастися каністрами бензину, бо можуть дуже піднятися ціни. Тому Влад Росс рекомендує Близнюкам не ризикувати в 2022 році і чекати на свій зоряний час, який настане вже в 2023 році. Із травня 2023 року до жовтня 2024-го – важкий період для Криму, кримської землі, а також людей, що живуть там. Рік Тигра обіцяє цьому знаку максимально яскравий і непослідовний життєвий період. Тигра вважають символом змін, який водночас дає невизначеність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *