Це такий збіг обставин на небі

Цей страх мене дуже хитав, і перші дні було складнувато, проте дуже сильно підтримували брат, сестра і суспільство підтримувало, але було дуже важко. Фактично навіть важко говорити, що є кінцевою ціллю війни. Більшість західних аналітиків сходяться в думці, що поки передумов для завершення війни не існує. Зокрема, важливо розуміти, thepoliticus.com які цілі мають бути досягнені для завершення військових дій. Щодо часових меж завершення війни, то мольфар віщує настання миру на 2024. Перемога може настати лише після повної капітуляції ворога, а це відбудеться лише після повного розпаду РФ. Просять, аби ми писали про перемоги української армії, про швидке закінчення війни, про смерть путіна… Він зазначив, що достатньо складно визначити часові межі війни, яка має низку плаваючих параметрів. Цей процес триватиме протягом років, тому сьогодні не можна чітко визначати часові межі війни. Дворазовий переможець містичного шоу “Битва екстрасенсів” Хаял Алекперов поділився своєю думкою щодо закінчення війни. УНІАН розповість, що говорила Ванга про Україну і чи бачила вона дату закінчення війни.

Китай довго зберігав нейтралітет щодо війни в Україні. При цьому західні країни застерегли Китай від допомоги Кремлю грошима і зброєю. У військовому та політичному керівництві України заявили про наявність ознак підготовки РФ до ескалації та звернулися до союзників із свіжі екстрасенси про Україну 2023ханням про збільшення військової допомоги. Кошти допомогли стримати економічну стабільність та фінансувати основні бюджетні витрати, заявили в Міністерстві фінансів України. Коштів, які надають ЄС, США та інші міжнародні донори, достатньо пророцтво для України 2023 того, щоб забезпечити потреби України до кінця року. Причому, lahorefoodexpo.com нам слід підготуватися до того, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року стан «замороженого» конфлікту чергуватиметься зі спалахами та активізацією воєнних дій. Крім того, астролог застерегла, що 5-6 квітня можлива ескалація конфлікту. Нагадаємо, астролог Влад Росс в інтерв’ю ТСН.ua також розповів, що російський диктатор Володимир Путін помре 2023 року, але не власною смертю. Експерти американського інституту вивчення війни ISW попереджають, що українцям потрібно бути готовими, що війна може все ж таки затягнутись до 2023 року. І українські, і закордонні експерти доволі часто висловлюють прогнози щодо тривалості війни в України.

Натомість відомий український журналіст Юрій Бутусов дає зовсім не радісні прогнози. Натомість військовий експерт Павло Нарожний вважає, що Росія все ще має значні ресурси, щоб і надалі продовжувати війну проти України. За словами експерта, Росія вже частково переглянула свої цілі у війні проти України. Розвал РФ намічено, і якщо Путін нападе, сама Росія розвалиться на безліч держав і буде Московське князівство. Якщо поставки збільшаться на 10-20%, а у РФ вони настільки ж скоротяться, Україна в другій половині року отримає можливість вийти на свої кордони 1991 року. За оптимістичним прогнозом Жданова, у ЗСУ є перспектива вийти на кордони 1991 року на початку весни наступного року, якщо зброя надійде швидко, а російська оборона почне активно сипатись. Все це може затягнутися на весну, літо наступного року. Політолог Андрій Вігірінський цілком підтримує Нарожного та зазначає, що західні аналітики у своїх прогнозах припускають, що бойові дії в Україні можуть затягнутися. Мольфар впевнений у перемозі нашої країни і зазначає, web site що це лише питання часу. Український військовий експерт та історик Михайло Жирохов зазначає, що питання мобілізації не про сьогодні, це скоріше середньострокова перспектива.

А ось військовий експерт Петро Черник на початку вересня заявив, що восени інтенсивність активних бойових дій в Україні може зменшитись, а наступного року війна розгортатиметься з новою силою. Директор компанії Defense Express та військовий експерт Сергій Згурець розповів, як довго ще може тривати війна в Україні. Раніше мольфар з Карпат Василь Юращук розповів, чи закінчиться війна у 2023-му, і назвав ключову для нашої країни дату, це 22 березня. Звісно, що чим довше триватиме війна в Україні, тим гіршим буде фінансовий стан країни загалом. Звісно, що зараз триває контрнаступ, але для його продовження потрібна буде нова підготовка, https://pioni.com.ua/vijna-v-ukrayini-vvazhalasya-malojmovirnoyu-yak-spravdilisya-prognozi-bukmekeriv-na-2023-rik – зазначають в ISW. Жданов нагадав, що за даними американського Інституту вивчення війни (ISW), звільнення Херсонської області триватиме не один тиждень, а може, і не один місяць. Ось від цієї дати три-чотири тижні – буде готовність (до контрнаступу, – Ред.), – вважає Жданов. Наступати дуже важко, набагато важче, ніж вести оборонну операцію, – сказав Жданов.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *