У шутері Glory To The Heroes пропонували пограти у війну на боці росіян

Вміння виживати в маргінальній ситуації: мобілізація прихованих резервів, «друге дихання», смерть та відродження, реанімація, реставрація, утилізація, трансформація; відмова від того, що заважає розвитку. Тоді, щоб держава йшла шляхом розвитку науки та парламентаризму, треба було на рівні керівництва держави вести роботу по виявленню та викриттю антидержавної діяльності прихованих ворогів. Ці зміни в українській політичній нації та в житті української держави загалом відбуваються в період дії точної зростаючої квадратури циклу Уран/Плутон. Радикальні зміни та реформи відбуватимуться в тому, як політична українська нація себе усвідомлює і як виражає себе. Де будуть революційні зміни та реформи? Тож будуть глибокі докорінні зміни в усвідомленні мети українцями та владою. Остання можлива лише за умови парадигматичної зміни дискурсу з антиколоніального (ким ми НЕ є) на постколоніальний (ким саме ми Є). Момент переходу з антиколоніального до постколоніального дискурсу стане моментом незворотності у змаганнях за українську незалежність у всіх галузях, – реальну, а не декоративну, якою вона була досі. Момент народження сучасної української незалежності 1991 року наділив українську політичну націю твердою упевненістю в собі й індивідуалізмом в питаннях державотворення та усвідомлення мети. Це може співпадати з тим, що буде далі з Україною 2023 відбувається в житті сучасної Незалежності України вперше. Що відбувається? В сфері державної влади, правлячих кіл, земельної олігархії та в усвідомленні української політичної нації власної мети відбуваються несподівані події революційного характеру, що буде далі з Україною 2023 пов’язані з надіями та сподіваннями українців.

Вловити темп і ритм того, що відбувається протягом 2015 року, означає дійсно просунутися до найвищого успіху в майбутньому. Але в 2022 році, може бути навіть саме наприкінці 2021 року, коли у нього включиться останній Соляр, виходить, що він може взагалі припинити своє земне існування. Відомо, що буде далі з Україною 2023 глибокі драматичні потрясіння як в житті окремої людини, так і в житті великих колективів є каталізатором розвитку, коли людина або нація під впливом трагічних подій (природні катаклізми, техногенні катастрофи, війни, геноцид, етноцид) відкриває в собі такі глибинні можливості, що в гармонійні часи існування залишаються не розкритими. Астролог Ольга Медвецька зробила обнадійливий прогноз подій в Україні на поточному тижні до 20 листопада включно. Тому за два тижні до дати святкування китайці починають повертатися у рідні домівки, активно купують продукти та подарунки. Нація може стикнутися с труднощами, коли доведеться активно відстоювати власні інтереси. Вперше досить активно ідея реформування структури державної влади в Україні заявила про себе в період січня-квітня 2007 року (зростаючий секстиль транзитного Урана до Нептуна радикса).

Бо на її місце приходить власна державна програма, національна ідея з власними національно-державними імперативами. Час для легкості приходить до представників цього знака в рік Тигра. У вас приходить рік стрімкого зростання і в духовній, і в кар’єрній сфері – дуже актуально інвестувати в себе різними способами. В цій сфері може знадобитися від чогось рішуче відмовитися, якісь речі безжально відсікти. Нація проявляє себе непередбачувано, бо рішуче об’єдналася навколо ідеї свободи й незалежності. Нація робить те, чого від неї ніхто не очікував. Нація неймовірно інтелектуально розвинена, випередбачення на 2023 рік для Українихідлива, здатна створювати інструменти, що буде далі з Україною 2023 необхідні для реалізації власних ідеальних уявлень та мрій. Це неймовірно фантастична традиція. Це – 2024-й рік, коли країна або стане новим світом, або ні. Нехай же 2022 рік стане роком казкових перемог, чарівних перетворень, що буде далі з Україною 2023 несподіваного прибутку і чудових відкриттів! Здебільшого вони будуть позитивними, але здоров’я Левів стане вразливим. За її словами, планети вказують на те, що Україна ніби йде трохи не туди через те, що хтось сильно втручається до нас із закордону, але по суті помічником не є. До сих пір «український дискурс у своїй суті був і лишається антиколоніальним, тобто він про те, ким ми НЕ є. Скажімо так, завершення активних військових дій – це те, що буде «зовнішнім», помітним (і, звичайно, дуже важливим!) фактором і тому може затьмарити іншу, не менш важливу для майбутніх поколінь українців тенденцію, яка стосується внутрішньої трансформації нашої країни.

Якщо чекає Україну в 2023 році про те, як астрологи проґавили пандемію, ми писали в попередній статті, то тут згадаємо лише один характерний приклад про Казахстан. Але можуть бути перешкоди на роботі: вам варто подумати про те, наскільки вам дороге кар’єрне зростання і прибуток та зрозуміти, чи варто змінювати сферу діяльності. При цьому не варто ризикувати й гнатися за марними сподіваннями. Домашній затишок, спокій, розуміння і любов – ось, чого варто чекати від 2022-го року. Тому варто використати всі шанси, які траплятимуться. Не варто захоплюватись азартними іграми – прибутки навряд чи можливі, а ось втрати цілком реальні. Всі національні герої, яких скрізь віки нація мала за зразки для наслідування у міфах, легендах, казках, витворах мистецтва, тепер ожили і діють у реальному житті – в кожному громадянині можна легко впізнати ту чи іншу архетипічну постать українського міфу. В цей час нація проявляє винахідливість, інженерні здібності та геніальність у втіленні головного міфу – міфу про вправних вояків-майстрів, що працюють заради ідеї бути вільними підприємцями та діяти на власний розсуд. Для тих, хто звик витрачати всі заощадження, – не найкращий час.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *