Українська промисловість: прогнози негативні

Астрологический прогноз на 2022 год для Украины от экстрасенсов – тема, заслуживающая пристального внимания. Человеку непосвященному сложно разобраться в домах и небесных светилах, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік но пока самый подробный пророцтво про Україну на 2023 рікгноз астрологов на 2022 год для Украины можно отыскать в опубликованном в 2019 году предварительном обзоре на ближайшие пять лет. Це через входження Урана в Телець, що станеться 7 березня 2019 року. Це самі відповідні кольори, які гарантовано принесуть вам удачу в новому році. Також стихія року – вода – каже ще пророцтво про Україну на 2023 рік інші кольори, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік як от синій, блакитний, сірий, бірюзовий. Водна стихія врівноважує Тигрів. Із 20-х чисел грудня 2020 Сатурн та Юпітер йдуть з-під впливу Плутона, тому всі неприємності, пов’язані з коронавірусом, поступово слабшатимуть. 1. В 2020 Солнце и Марс предвещали Украине активность, которая будет иметь результаты. Січень 2020-го (Вголос): «Починаючи із 2020 року йтиме закінчення військових дій і завершення війни… З’єднання Юпітера і Сатурна у знаку Водолія 21 грудня 2020 року принесе соціальні та політичні зміни, що відкриє перед усіма нові горизонти.

Це триватиме цілий рік, але найбільше – у січні, липні-серпні та наступного грудня. Найбільше наступного року пощастить людям, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік народженим у рік Тигра, а також тим, хто з’явився на світ під знаками Дракона, Коня та Собаки – у них із покровителем 2022-го більше точок дотику. У популярному на весь світ китайському календарі кожен рік має свою тварину-покровителя. У квітні 2021 року світ повернеться до колишнього ритму життя, зокрема й Україна. До середини 2021 року Україна подолає коронакризу. Україна утвердить своє лідерство і стане головним стратегічним, політичним і економічним партнером для багатьох держав. Нумеролог Людмила Жукова вважає, що 2018 рік для України буде багатий на політичні події, а ключовим стане лютий місяць. Ситуація на сході погіршиться, а потім знову втрутиться Росія, – вважає Жукова. У рік Собаки неминучі природні катаклізми, вважає Людмила Жукова, і прийдуть вони із заходу. А ось астролог Влад Росс катаклізмів не передбачає, каже, рік Собаки – завжди мирний.

Відомий астролог Влад Росс розповів Фактам ICTV, чого чекати Україні та світу у 2019 році. У квітні 2021 року карантинні заходи в Україні почнуть слабшати, виробництво відновить свою роботу. 2021 для України – рік структурування після серйозної кризи. Очікується найтепліший рік за всю історію спостережень. Новий рік – одне з державних свят в Україні, яке є найдавнішим і найпопулярнішим календарним святом. Можливі зсуви на Західній Україні, – розповіла нумеролог. Відбудеться це за кілька тижнів до президентських виборів в Україні, тому можуть різко змінюватися лідери президентських перегонів. Загалом багато що може змінюватися у владі, але спокійним шляхом: «Рік Коня починається 31 січня. Станіслава нагадала, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік астрологічний рік починається в березні, а не 1 січня, як святкує майже вся планета. Якщо чекає Україну в 2023 році буде дотримано всіх цих принципів і прагнень до них, то планета Карми віддасть свої плоди Україні і піднесе державу на перше місце з потужним впливом і сильним народом. Водночас, за попередніми оцінками нашого уряду, навіть за умов відсутності нових локдаунів та обмежень Україні наразі потрібно 2 роки, щоб відновити економіку рівня 2019 року.

У перші місяці року триватиме падіння, а помітний прогрес і відновлення економіки в Україні розпочнеться з середини 2021 року. У 2021 році відбудуться серйозні зміни в політичній та економічній сферах, часто пов’язані з втратами, труднощами, перешкодами. Буває раз на 30 років і приносить серйозні події, глобальні трансформації. Але в цей раз вам рекомендується одягнути щось хоча б з невеликим елементом жовтого відтінку. Але наша країна стає соціально дорослою і знайде своє місце під Сонцем. Але є одна, яка досить точно, хоч і неприємно характеризує саму Україну. У травні в Україну завітає поважний гість, який внесе деякі корективи у поведінку нашої влади. До речі, Сатурн називають господарем часу, оскільки саме час дає змогу встановити ритм і структуру нашого життя. Вважається, що не сподобаються тигрові і речі, які пов’язані зі шкідливими звичками: дорогий алкоголь, келихи, попільнички. Затемнення відбуватиметься у земному знаку Козерога, тому це буде рік підвищеного виверження вулканів, сейсмонебезпечних зон, сильних землетрусів. Спонтанність не характерна для Козерога, але в цьому випадку. І це прекрасно, як у випадку з погодою: її не зміниш, але завжди можна вдягнутися тепліше або перечекати негоду в затишному місці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *