Україна підійде до краю прірви: астролог насторожила прогнозом на листопад

Таку думку поділяє і ясновидець та екстрасенс Валерій Шатилович. Одним із останніх екстрасенси про Україну 2023гнозом щодо термінів завершення війни в Україні ділився ясновидець та екстрасенс Валерій Шатілович. Мольфарка каже, що прямо зараз очікувати на завершення бойових дій не варто. На динаміку бойових дій у жовтні сут- тєво впливав природний фактор. Дедалі помітнішим є вплив ресурсних обмежень (людських і матеріальних) як на стратегію, так і на тактику бойових дій. І цього року можуть бути революції, навіть Моргенштерн через YouTube може влаштувати революцію в РФ, у нього хороший вплив у Росії. Однак це саме теоретично, бо сьогодні вже відомо, що загроза прийшла Росії. ChatGPT вважає малоймовірним, що президент Росії Володимир Путін спробує захопити Київ, оскільки це призведе до міжнародного осуду та потенційно тяжких наслідків для Росії. Путін розуміє, що йому лишилося жити не довго. Ви кажете, що Путін може напасти в березні, і в той же час ви пророкуєте, що наступного року главу Кремля можуть скинути.

Книга Тота Алістер Кроулі українською - Таро Тота - Передзамовлення - Книга Тота україна купити А є якісь паралельні реальності, і в цих паралельних реальностях, що Горбачов мав би бути скинутий, що Путін. Кожен прогноз мав свою ймовірність виконання. Нафтогазові доходи Російської Федерації у 2023 році впадуть, як мінімум, на 24%. Таким є прогноз Українського інституту майбутнього (УІМ). Це знизило їхню вагу в індексі S&P 500 приблизно до 19% з рекордних більш ніж 24% у вересні 2020 року. Це не говорить про те, що прямо зараз все зміниться. Це казав класик військової думки Карл фон Клаузевіц, чию теорію військові всього світу вивчають досі. Саме тому, напевне, і українські, і світові військові експерти так часто помиляються у своїх передбаченнях, а найфаховіші намагаються уникати прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівів. Крім того, proweb-hr.com на сьогодні путінські військові запускають ракети в бік України з території Білорусі. За цей час багато астрологів, тарологів та іншого роду експертів-езотериків давали свої екстрасенси про Україну 2023гнози щодо того, коли вона закінчиться. Доктор політичних наук, політичний експерт Максим Розумний вважає, що війна в Україні закінчиться лише після того, як не буде президента країни-агресора Володимира Путіна.

Не закінчилася. То через тиждень вона казала, що війна закінчиться через 4 тижні. За словами цього мольфара, війна закінчиться у червні-липні цього року. Коли розпочалася Перша світова війна? Він також зазначає, свіжі екстрасенси про Україну 2023 що війна в Україні є складною проблемою з глибокими історичними, політичними та економічними коренями, і її вирішення, ймовірно, вимагатиме багатогранного підходу. Схоже, що це останній крок, перед тим як надати Україні танки Abrams. Видання опублікувало прогноз, який звучить так: “Війна в Україні триватиме весь рік. ані Київ, ані Москва не погодяться заморозити конфлікт”. Атомний вибух у Чорнобилі теж стався на рік Тигра. У рік Тигра відбуваються анексії територій, тому найбільша небезпека для нашої країни – позбутися суверенітету. То теж був рік Тигра. Напередодні 2022 року він використав дані букмекерських бірж Betfair, Metaculus, PredictIt та Smarkets, щоб отримати уявлення про новий рік. Напередодні Себастіан Чвалек, генеральний директор компанії PGZ – урядового холдингу, що об’єднує державні підприємства оборонної промисловості Польщі, заявив, що холдинг прогнозує збільшення доходів внаслідок експорту військових товарів: webpage «Враховуючи реалії війни, що триває в Україні, і позицію багатьох країн, спрямовану на збільшення витрат у сфері оборонних бюджетів, є реальні шанси вийти на нові ринки та збільшити експортні доходи в найближчі роки».

Водночас, слід звернути увагу, що йдеться радше про оцінку російських військових спроможностей станом на кінець березня 2023 р., а не про загальні спроможності росії до ведення війни у найближчій перспективі. Прогнози 2023-го: чи будуть повторний наступ з Білорусі, printforum.com.au повернення Криму, закінчення війни… Швидкий пошук у гуглі прогнозів за останні кілька місяців найпершими видав заголовки на кшталт “Астролог назвав місяць та рік закінчення війни в Україні”. Але на швидке закінчення історії теж не слід розраховувати. Але в грудні настане поворотний момент. Але якщо почнете планувати за ними своє майбутнє, то розгубитесь. Але є одна радість, що комета “Леонард”, яка пролітала в День Конституції РФ 12.12.2021 року, наблизилася на найменшу відстань до Землі. Але чатбот з цим не погоджується: “Тривалість конфлікту визначається різними факторами, і дії та рішення окремої особи, навіть такої “могутньої”, як президент Росії, є лише одним із багатьох факторів, які можуть вплинути на хід війни”. Зазначені вище події дали поштовх чер- говій хвилі ескалації конфлікту. Згідно з поточними оцінками Всесвітньої метеорологічної організації, середня глобальна температура у 2022 році буде приблизно на 1,15°C вище середньої доіндустріальної температури 1850-1900 років.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *