Східний гороскоп на 2023 рік: яким знакам Тигр принесе успіх

Варто відзначити, що покровитель 2022 року не любить легковажних і лінивих, тому він підтримуватиме тих, хто має намір завзято і самовіддано працювати. При цьому, Златорогий Тур не любить поспіху і зайвої суєти – він краще себе почуває в спокійній і безпечній обстановці. Ви сказали, що Тигр не любить авторитетів, а що пророкують Україні ясновидці 2023 ж із Путіним тоді? Ви кажете, що чекає Україну найближчим часом 2023 Путін може напасти в березні, і в той же час ви пророкуєте, що наступного року главу Кремля можуть скинути. Путін розуміє, що йому лишилося жити не довго. Цей знак очікує наполеглива робота. Цей знак очікує довгоочікуваний і беззаперечний успіх. Цей час астрологиня називає часом серйозних потрясінь для країни. Представники цього знака люблять робити благородні вчинки, дізнавшись про які, оточення незмінно умліває від захоплення: у колишні століття вони співали серенади під вікном коханих і влаштовували лицарські турніри та дуелі на їхню честь, а в наш час освідчуються в найромантичніших місцях планети ( або країни – так зручніше в період пандемії) і дарують “мільйон червоних троянд” у будь-якому еквіваленті. У цьому році їх очікує активний період у плані спілкування. Виникнуть складнощі в грошовому плані. В особистому плані необхідно проявляти обережність. Таланитиме в особистому житті. Загалом, все дуже складно у Зеленського навесні, а одразу після травневих свят у знак Овна входять планети війни – Марс та Юпітер, і Овен – це знак війни.

Козі буде складно знайти компроміс, домовитися чи піти назустріч своєму опонентові, бо вони вважають свою думку єдиною вірною. До завершення 2021-го року залишається трохи більше місяця, а це означає, що настав час дізнатися, яка тварина буде символом наступного року і замінить білого металевого Бика, а також чого від нього чекати. Lime вирішив розповісти вам декілька фактів про цей символ, а також чого чекати від нового року і для кого він стане дуже продуктивним та вдалим. У фінансовому плані треба бути обережними і не купувати дорогих речей. У фінансовому плані буде повний порядок. Проблеми, які впродовж року Україна мала з реформуванням органів суддівського самоврядування, а також з розбудовою антикорупційної системи, не залишаються непоміченими світовими гравцями у фінансовому секторі, кажуть експерти. Особливо хорошим для України буде літо 2023. Україна буде прийнята в ЄС і, можливо, її навіть приймуть у НАТО, попри можливі підписані домовленості, надалі Україна зможе від них відмовитись, і в НАТО нас будуть раді бачити, ми станемо частиною європейської спільноти. Напад на столицю у лютому 2023 року дуже ймовірний.

Про 2023 рік говорить і астрологиня Анжела Перл в інтерв’ю Наталії Мосейчук. Атомний вибух у Чорнобилі теж стався на рік Тигра. Поспіх в рік Тигра не доречний. Терезам зірки радять відкласти одруження на наступний рік. Тигру як повноправному господарю року вдаватимуться чи не всі розпочаті справи в усіх сферах, але зірки настійливо рекомендують звернути увагу на творчі аспекти. Хоча зірки схиляють, але не зобов’язують, але така негативна ситуація є. Якщо чекає Україну в майбутньому 2023 загалом з видобувної промисловості зниження 30,1%, то з залізорудної – на 61,7%, тобто, приблизно у 3 рази. Якщо він не прибере (з посади) голову ОП Андрія Єрмака, той його потягне за собою на дно. На вас чекає щасливий рік, наповнений позитивними моментами та удачею. Не буде виключенням й 2022 рік, який для України буде досить небезпечним. Не варто випускати момент для накопичення коштів на майбутнє. Не потрібно купувати дорогі речі і брати кредит. Тому я спробувала на кордон поїхати, на Раву Руську, що чекає Україну в майбутньому 2023 від Червоного Хреста – там стоїмо, готуємо канапки, чай, роз’яснюємо людям, куди їм треба пройти, якісь базові речі. Тому рік досить агресивно страшний, тим паче, що Юпітер і Марс царюватимуть у стихії вогню, який спалюватиме. На початку року їх буде багато, поки Юпітер буде в Рибах до травня, а потім різко настане спека, знову горітимуть ліси.

На вишитих крилах пливуть… На тлі цього Зеленський втримає владу? Нещодавно гуцульська мольфарка Марія Цвилінів спрогнозувала, що президент Володимир Зеленський може завершити термін своєї каденції завчасно. Зеленський має шанси 50 на 50, йому важливо зараз встояти. Представники знака матимуть шанси на успіх, якщо чекає Україну в майбутньому 2023 не пручатимуться. У фінансових питаннях є всі шанси суттєво збільшити свій бюджет. 1 частина року: успіх у служінні людям, варто остерігатися боргів та фінансових махінацій. При непередбачених витратах не варто позичати гроші. При необхідності не варто забувати про перепочинок. Кар’єра піде вгору, хоча на нечувані заробітки сподіватися не варто. Він також обіцяє бути фінансово стабільним, але заробітки будуть часто пов’язані з авантюрою та ризиками, що чекає Україну в майбутньому 2023 з’явиться здатність знаходити додаткові джерела доходу та захочеться заробляти дедалі більше. Потрібно знаходити час для відпочинку і зміни обстановки – іноді міняти дорогу на теплий домашній плед. Потрібно вірити в сили. На те настали скрізь жнива! На шляху до досягнення цілей з’явиться маса перешкод. Вони не бачать перешкод ні перед чим.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *