Східний гороскоп на 2023 рік: яким знакам Тигр принесе успіх

Саме так регулярно робить “астрополіттехнолог” Влад Росс, творчість якого ми розбирали кілька тижнів тому. Саме зараз закладам освіти необхідно з’ясувати кількість дітей, які планують навчатися в онлайн форматі та очному форматі й спланувати освітній процес. Зрозуміло, що в холодну пору дітям дошкільного віку та 6-7 років для цього необхідно більше часу. Відповідну роботу необхідно провести з вихованцями, учнями та студентами щодо безпеки, ознайомити з правилами евакуації до укриття та перебування у ньому. Тому орган місцевого самоврядування має заздалегідь подбати про інше укриття для мешканців навколишніх будівель. Тобто органи місцевого самоврядування мають виділити кошти на облаштування укриття. Хто має облаштовувати укриття? Фінансування укриттів у державних і комунальних закладах освіти має здійснюватися за кошти місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством, наприклад, благодійної допомоги, передбачення на 2023 рік для України грантів тощо. Питання облаштування укриттів у закладі освіти для організації безпечного освітнього процесу дуже непросте, адже є різні типи захисних споруд. Незважаючи, що Міністерство освіти і науки вже надало рекомендації що чекає Україну в майбутньому 2023до організації освітнього процесу у новому передбачення на 2023 рік для Українивчальному році, але живе життя суспільства і освіти весь час ставить перед нами нові запитання і потребує більшої визначеності. Про це також заявив і міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Організація здобуття освіти за дистанційною формою здійснюється закладом освіти на підставі рішення педагогічної ради, за наявності навчально-методичного та системотехнічного забезпечення. За потреби організувати навчання за дистанційною формою як окремою формою здобуття освіти. Варто зазначити, що чекає Україну в майбутньому 2023 здобуття освіти за дистанційною формою та організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання під час карантину, війни та інших причин – різні речі. Відповідно до рекомендацій МОН щодо особливостей організації 2022-2023 навчального року, освітній процес може завершуватися в укритті, а після відбою тривоги учасники освітнього процесу можуть повернутися до школи та продовжити процес навчання. Якщо місць у спорудах цивільного захисту не вистачає, то освітній процес може бути організований шляхом розподілу навчального часу в межах годин (змін) упродовж дня, тижня, місяця або семестру. Розуміючи, що це непросто, тим не менш, за можливості, на нашу думку, освітній процес під час повітряної тривоги варто продовжувати, якщо в укритті забезпечено належне освітлення, місця для сидіння та інші умови. Це може створювати умови для закулісної та підривної практики методами «таємної агентури» та «п’ятої колони». Це дозволить вирішити питання як з організацією навчання, так і з оплатою праці вчителів. Це стосується також і станцій метро: при плануванні того, куди вивести дітей, бажано орієнтуватися на невелику відстань до цих станцій.

Якщо сховище знаходиться поруч, то яка відстань має бути від школи? Якщо заклад освіти розпочав роботу в очному форматі, але частина дітей у класі продовжує навчатися дистанційно, то як організовувати уроки? Якщо матимете додаткові надходження, найкраще інвестувати їх у власну родину. У середині травня (18.05) 23-го року Юпітер сформує квадратуру з Плутоном. Телець: з травня по середину серпня. Думаю, у десятих числах серпня буде зроблений поточний аналіз ситуації – і тоді буде якась визначеність. Адже в дітей дошкільного віку під час повітряної тривоги може бути “тиха година” чи прийом їжі, й у такій ситуації діти та працівники потребуватимуть ще більше часу для евакуації: дітей же треба не лише розбудити, але й допомогти одягнутися. Чи будуть їх повідомляти, де у випадку тривоги або обстрілу чи удару знаходяться їхні діти? До того ж діти можуть розгубитися, почати панікувати, тому надзвичайно важливо проводити для учасників освітнього процесу тренування з евакуації до укриття. Необхідно враховувати багато факторів щодо евакуації учасників освітнього процесу. Водночас звертаємо увагу, що ДСНС, враховуючи досвід організації захисту населення в умовах збройної агресії Росії рекомендувало, щоб укриття розташовувалися від закладу освіти на відстані до 100 метрів.

Розташування захисної споруди дозволяється на відстані 500 м від закладу освіти. Стосовно того, хто саме може перебувати в укритті, то важливо знати, що укриття розраховується лише на здобувачів освіти та працівників закладу освіти. Заклади освіти перед початком навчального року мають провести інформаційну роботу з батьками, показати укриття, де під час повітряної тривоги будуть перебувати діти, розробити та донести до відома дітей, передбачення на 2023 рік для України батьків, вчителів правила перебування в укритті, правила передачі дитини батькам після завершення тривоги та інші безпекові питання. Товсті натяки на те, що настав час щось змінити саме в цих сферах свого життя, повинні підштовхнути вас до істотних змін своїх звичок. Зеленський, незважаючи передбачення на 2023 рік для України загальне розчарування стане ініціатором якихось кардинальних змін в кінці 2022 або початку 2023 року. Усі гороскопи сходяться на тому, що прийдешній рік не стане для Пацюка вельми успішним чи проривним у чомусь новому. Наприкінці вересня ви познайомитеся з людиною, яка стане вашею долею. Рік Водяного Тигра стане трампліном для майбутніх звершень Мавпи. У Тигрів різко зросте інтерес до навчання, вивчення наук, виявиться сильне бажання зрозуміти себе, знайти свій шлях. Найімовірніше, з цього періоду почнеться шлях повернення втрачених раніше земель. На жаль, це завжди лихоліття. На жаль, неможливо за такий короткий період зробити те, що нами не планувалося і в бюджети не закладалося.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *