Східний гороскоп на 2023 рік: що чекає на кожен знак китайського календаря

З початку війни багато астрологів і екстрасенсів роблять свої прогнози на війну та долі головних її учасників, зокрема путіна. Кожен житель України прагне знайти відповіді на свої питання у знаменитих астрологів і провидців. Доброго вечора, ми з України. Загалом 2019 рік буде для України роком сприятливої і позитивної трансформації. Дракон. Для Вас 2022 рік готує багато приємних змін та можливостей. Відповідно, 2022 рік повинен поєднати у собі витривалість, доброту, імпульсивність, інтуїцію та розум. Кінь. 2022-й рік змусить діяти. Сімейним же слід приймати лише обдумані рішення, не діяти згарячу. Сімейним Півням у жодному разі не можна допускати фліртування на стороні, інакше складуться так обставини, що буде далі з Україною 2023 доведеться готуватися до розлучення. Зірки радять Драконам, якщо чекає Україну в 2023 році ті матимуть нові фінансові операції, ставитися до них дуже прискіпливо, бо саме тут можливі помилки, за які доведеться дуже дорого заплатити. Причини цієї ситуації – величезні фінансові вливання більшості країн світу у власні економіки на тлі пандемії коронавірусу.

Лише після завершення літа вдасться фінансові потоки направити на створення затишку вдома. Натомість карпатський мольфар Василь Гундяк прогнозує завершення війни 2024 року через розпад Росії і трагічну смерть путіна. Вже 13 грудня Сполучені Штати провели випробування своєї системи захисту супутників від атак з боку КНР та Росії. Сьогодні більшість таких чипів виробляється в Китаї, на другому місті – Сполучені Штати. Без них виробництво неможливе, а чипів не вистачає», – говорить аналітик дослідницької компанії Gartner Алан Пріслі. А за пророцтво про Україну на 2023 рікгнозами інвестиційної компанії Dragon Capital, на кінець цього року ВВП становитиме $191 млрд (із $150 млрд у 2020 році). Зростають навіть ціни на цифрові особняки, а архітектурні компанії вже вимагають до 300 тисяч доларів за дизайн віртуальної оселі. Відповідаємо: новий 2022-й за китайський (східним) гороскопом – рік Чорного Водяного Тигра. Новий 2022-й за китайський (східним) гороскопом – рік Чорного Водяного Тигра. А що ж у нас було останній рік? Усі гороскопи сходяться на тому, що прийдешній рік не стане для Пацюка вельми успішним чи проривним у чомусь новому. Котам як Тигровим близьким родичам у новому році також щаститиме. Можна присвятити час допомозі близьким. Тигр. Можна починати будь-які справи.

Тигр – третій знак серед звірів 12-річного східного календаря та пов’язаний із початком весни, а це пробудження та початок нового витка життя. Чого чекати від Нового року Тигра знакам східного гороскопу? У Тигра зі Змією не найтепліші взаємини, тож щоб чогось досягти, їй доведеться не раз виходити із зони комфорту, відкривати в собі приховані таланти. Хоча великого прориву ще доведеться почекати, ми можемо бути до нього ближче, аніж всі очікують», – вважає старший аналітик американської брокерської фірми Alliance Berstein Марк Шмулік. Хоча за рік війни він наочно довів всьому світу, що чекає Україну в 2023 році що його терористичне військо – це «потьомкінська армія», а його нафтова зброя не є зброєю. Якщо Пацюк сподіватиметься на власні сили, сумлінно працюватиме й далі триматиме свою лінію ощадливості, то загалом рік буде для нього цілком прийнятним. Якщо колись були зроблені заощадження, вони зараз будуть дуже доречними, бо загалом ситуація з грошима нагадуватиме американські гірки – то на висоті, то глибоко знизу.

Втім, на тлі зменшення кризи, викликаної пандемією, та відновлення економічного зростання українці загалом почуватимуться краще у фінансовому плані, ніж було два останні роки, визнають експерти. У 2022 році українців очікує зростання безробіття, падіння курсу і рівня заробітної плати. Астрологи назвали три знаки Зодіаку, на чиїй вулиці в 2022 році оселиться удача. Щоб 2022 був вдалим для всіх знаків Зодіаку, потрібно правильно зустріти його господаря – вогняного Тигра. Самотнім у такій круговерті почуттів буде важко зустріти свою долю. Ви можете зустріти людину, що чекає Україну в 2023 році яка повністю переверне ваше життя. Ви будете зайняті роботою, яка принесе вам небувалий успіх. Представникам цього знака треба буде уважно ставитися до побажань близьких та колег, від їхнього виконання залежить успіх і самих Драконів. Самотні представники цього знака можуть розгубитися від надмірної уваги багатьох прихильників і безладних зв’язків. Самотні Бики знайдуть своє щастя, якщо буде далі з Україною 2023 дійсно серйозно на це налаштовані. Січень 2021 (Главком). Військова агресія з боку східного сусіда, найімовірніше, не відбудеться. 16 листопада 2021 року Росія збила на орбіті Землі свій старий супутник – без попередження і потенційно ризикнувши безпекою американських астронавтів. Астролог Ольга Медвецька зробила обнадійливий прогноз подій в Україні на поточному тижні до 20 листопада включно. 19 листопада може бути повторна спроба масованого обстрілу України, що чекає Україну в 2023 році каже астролог.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *