Рік Тигра: в чому зустрічати 2023 рік різним знакам Зодіаку

Важливі астрологічні події у 2022 році – затемнення. Человеку непосвященному сложно разобраться в домах и небесных светилах, но пока самый подробный прогноз астрологов на 2022 год для Украины можно отыскать в опубликованном в 2019 году предварительном обзоре на ближайшие пять лет. Цей експерт запевняє, що всі вирішальні події відбудуться в серпні 2022 року. Цей астролог і зовсім прогнозує, що у 2022 році закінчення бойових дій чекати не варто. А ось травень, жовтень та листопад якнайкраще підходять для активних державних дій. Значне зменшення військових дій можливе лише з осені 2022 року. УНІАН з’ясував, які щасливі числа у знаків Зодіаку і які дні в 2022 році потрібно запам’ятати. Також Анжела Перл зазначає, що за три дні до цієї дати і три дні після можуть відбуватися важливі події, які вплинуть на долі багатьох людей. Ці зміни торкнуться і урядів, і корпорацій, і пересічних людей по всьому світу. Ці небесні тіла перебувають у Козерогу, знаку, що буде далі з Україною 2023 символізує впертість і сильний характер.

Ці дві планети можуть принести несподівані військові повороти. Два затемнення (30 квітня і 8 листопада) з’єднуватимуться з Ураном – планетою, яка символізує несподівані повороти долі, зміни менталітету та серйозне єднання. У кар’єрі відбудуться позитивні зрушення і несподівані перемоги. Проте після точного з’єднання розпочнеться період відновлення, тож астролог і її колеги впевнені, що після 30 квітня можуть розпочатися позитивні зміни й реконструкція нашої держави. Про це заявив і ведичний астролог Алакх Ніранджан: США та Європа з травня до червня ухвалять активні рішення для допомоги Україні та максимальних постачань зброї. Про те, що пророкують Україні ясновидці 2023 наприкінці березня полегшає і щодо обстрілів та прильотів, говорить і екстрасенс Макс Гордеєв. Однак мирні міста все ще будуть страждати від обстрілів з боку окупантів. Прогрес у перемовинах про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Євросоюзом викликав протидію з боку Росії. З 12 січня Марс буде в такому ж становищі, в якому він був у вересні й мені здається, webpage що зараз буде підготовка наступу з нашого боку.

Загалом багато що може змінюватися у владі, але спокійним шляхом: web site «Рік Коня починається 31 січня. Проте небесні тіла символізують рух до затишшя, яке може розпочатися після 12 березня. Проте через рух небесних тіл зміни в країні розпочнуться у 2024 році. Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп і, відповідно до позицій небесних тіл, прогнозує події в Україні. Анжела Перл прогнозує, що це може бути зміна влади, щось, пов’язане з військовими діями на території цієї країни або серйозними трансформаціями. Це той час, коли до нас можуть повернутися наші території. Це може означати лише одне: Україна збереже свою незалежність. Незважаючи на всі зусилля, зберегти незалежність Україні не вдасться – зрештою, вона розпадеться на дві частини. Квітень 2010 – січень 2012 (фаза опозиції): web site в квітні 2011 в Брюсселі пройшло засідання Україна-НАТО на рівні міністрів іноземних справ, 16-й раунд перемовин з економічної частини угоди про асоціацію між Україною та ЕС та 18-й раунд перемовин з політичної частини цієї ж угоди. Іменита астролог Анжела Перл, відповідаючи на питання про те, коли в Україні закінчиться війна, стверджує, що Квітень стане переломним моментом.

А тут є передбачення на 2023 рік для України що подивитись, – переконує астролог. Відомий астролог і таролог також розповідає про те, що в березні 2023 року можуть відбутися доленосні події, які поставлять вирішальну крапку у війні в Україні. Це, на його думку, може статися в березні 2023 року. Останнє збройне протистояння російсько-української війни відбудеться ближче до Нового року, після чого розпочнуться цікаві події, https://happynewyearquotes.info такі як акт капітуляції Росії у березні 2023 року. За астропрогнозами Перл, протистояння Росії та України остаточно закінчиться у березні наступного року, коли буде підписаний важливий документ. Тож, за моїм прогнозом, до 2020 року війна на Донбасі не закінчиться. За його словами, стабільності в економіці та державі в цілому не буде аж до 2020 року. За його словами, Україна переживатиме громадянську війну ще декілька років, після чого приєднається до новоутвореного альянсу слов’янських держав. Водночас Україна поверне повністю Донбас та буде вести переговори щодо Криму. Вже в 2018 році Донбас та Крим вернуться в склад української держави. Найпевніше, це станеться ближче до кінця 2017-го. І ось тоді в України з’явиться реальний шанс повністю повернути собі Донбас… Ще рік знадобиться, щоб повністю встановився мир.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *