Рік Синього Водяного Тигра: що зірки пророкують різним знакам зодіаку у 2023

Крім вдалих днів у році варто враховувати і щасливі числа. Крім того, в гороскопі України Юпітер у вище вказаних аспектах говорить про розширення територіальних кордонів сучасної Незалежної України внаслідок перемоги в війні, яку розпочав давній зовнішній ворог. У рік Тигра рекомендується зважитися на кардинальні зміни в різних аспектах життя: змінити роботу або сферу діяльності, вчитися та освоювати нові вміння та спеціальності, змінити місце проживання. До речі, східний календар відрізняється від григоріанського (за яким ми звикли жити), тож рік Тигра настане не 1 січня, а місяцем пізніше. До Гааги дійдуть деякі окремі значущі особи та пішаки. До партнерства на паритетних засадах, до вирішення проблеми з відкритим могутнім ворогом, до відновлення справедливості в суді. До травня чудовий період для нових починань, кохання, проектів, творчості. Вересень 2016 – листопад 2018 (фаза секстилю): це період остаточної розробки теми національної єдності в повсякденному житті. Як видно, становлення національної держави Україна та розвиток ідеї передбачення на 2023 рік для Україниціональної єдності цього циклу чітко пов’язаний зі стосунками Україна-ЄС та Україна-НАТО та питанням транзиту російського газу по території України. Ці події чітко співпадають в часі з фазами циклу Юпітер/Сатурн. Через те, що українці в минулому пережили трагічні події з загибеллю та стражданням величезної кількості людей, що пророкують Україні ясновидці 2023 в підсвідомості українців існують програми, які роблять українців здатними протистояти ворогові несамовито.

Через підривну діяльність спецслужб ворожої держави є загроза опинитися в ізоляції, самотності, забутості у світовій спільноті. Україна нарешті займе лідерські позиції на світовій політичній арені, завдяки своїй наполегливій праці, яка завжди була властива українському народові. Тут Україна залежна від позиції інших держав, але саме тут українська державність може пережити глибоку трансформацію, нехай важку, але єдино спроможну допомогти свідомо будувати взаємовідносини з сусідніми державами, протистояти відкритому ворогу, dramawiki.org відновлювати справедливість, створювати гармонійне суспільне життя, мирну співпрацю на паритетних засадах. Безумовно, українська політична нація дуже войовнича, і народ готовий стояти на смерть за ідею звільнення від гніту, за ідею вільного самовизначення. Народні очікування великі, народ готовий боротися за досягнення своєї мети. Розкол України на Схід та Захід, Донецьк та Галичину – це мрії ворогів України, це не має стосунку до реальності (Місяць на куспіді 12 дому в квадраті, що розходиться, що пророкують Україні ясновидці 2023 з Плутоном в 7 домі). Плутон у 7 домі України говорить про приховану ворожнечу, секретні дії відкритих ворогів та держав-партнерів. Більше того, Марс має трин до Сатурна (управитель МЦ) в 11 домі в Водолії: в скрутні часи нація відчуває єдність, що пророкують Україні ясновидці 2023 яка ґрунтується на відданості суспільній абстрактній ідеї – ідеї вольності, свободи, рівності всіх перед Законом, гуманізму, прогресу, наукового погляду на життя. Він у складі стеліуму з усіма особистими планетами та Сонцем: з Меркурієм, Венерою, в одному домі з Марсом, управителем Асцендента, та в опозиції до одинокого Місяця.

Тисячі росіян оточено за Мар'їнкою: всі змушені здатися?! - Літаки НАТО в небі України - PTV.UA В історії Криму є такі прецеденти: Перша Кримська кампанія Російської імперії в війні 1853 року, яка закінчилася Паризьким миром 1856. Він позбавив Росію права мати військовий флот на Чорному морі, а також фортеці й прибережні арсенали. Сергій Воронов зі spacedev games також каже, що чекає Україну найближчим часом 2023 Glory to the Heroes – це ідейний проєкт пророцтво про Україну на 2023 рік глорифікацію подій і людей, які поклали життя на війні. Документи, які були розголошені Джеком Тейшейра, не дивлячись на те, чи це навмисний злив інформації, чи щось інше, переформатовують ситуацію у російсько-українській війні. Оскільки не дивлячись на те, що Сполучені Штати і об’єднана Європа надаються Україні велику допомогу, її явно недостатньо для того, щоб переломити ситуацію на користь Української держави. Народ України відчуває свою єдність, свою належність до єдиної політичної нації, не дивлячись на видимі локальні протиріччя та локальні протистояння всередині держави. Нація відчуває себе об’єднаною єдиною державною мовою та культурою. Проте вперше журнал виходить винятково українською мовою. Місяць в квадраті до Марсу в 3 домі: запекла боротьба та наполегливі зусилля в сфері налагодження зв’язків, комунікацій, свободи слова, ЗМІ, початкової освіти, торгівлі, інтелектуальної праці. Можна очікувати зміни в законодавстві, націлені на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, галузі освіти та охорони здоров’я, державної та військової служби, тонкої інтелектуальної праці.

Якість стосунків з сусідніми державами позначається на побуті українців, їх здоров’ї, повсякденній праці. Будь який уряд, який ігноруватиме бажання народу, буде дуже сильно ризикувати, а іноземна держава, яка образить українців, душе сильно пошкодує про це (див. Пару знайти – не проблема, було б бажання. У другій половині 2023 року легше буде порозумітися з партнерами, знайти компромісні рішення з найскладніших тем, будувати взаємини на міжнародному рівні. Це неймовірно потужні мотивації, що на рівні підсвідомості максимально потужно активізують інстинкт боротьби за життя та інстинкт підтримки життя. Грудень 2019 – січень 2022 (фаза кон’юнкції): остаточне завершення старого циклу та народження нового, яким починається весь процес розвитку ідеї національної єдності на новому рівні. В роботі Барбо надані переконливі докази домінуючого впливу цього циклу у розгортанні європейської історії, до того ж всі фази цього циклу, нехай і відносно короткі, позначають досить чіткий сюжет розвитку з року в рік. Менше ніж за рік у NFT перевели понад 400 мільйонів доларів. За східним календарем 2022 – рік Тигра.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *