Розкол і війна: збувається пророцтво прикарпатського мольфара – Галицький Кореспондент

Будет ли война в 2022 году в России: предсказания провидцев ... Ми виділили ще 8 млрд євро, які Україна зможе використати до 2032 року, для купівлі зброї та боєприпасів. І зараз тиснемо на німецькі збройні компанії і Бундесвер для швидшого надання боєприпасів і танків «Leopard». Попри це, уряд Німеччини таки зважився надати Збройним силам України танки «Leopard» і систематично виділяє кошти на безпекову допомогу. Втім, воно є й довгостроковим зобов’язанням Німеччини щодо підтримки України протягом наступних 10 років. А минулого тижня ми ухвалили рішення про надання Україні додаткової фінансової допомоги, щоб Україна могла придбати у Німеччини більше військового обладнання. В загальному цьогоріч Україна може купити у Німеччини зброї на 5,4 млрд євро. До ухвалення цього рішення ми надали Україні понад 2 млрд євро на безпекову допомогу, щоб Україна могла цього року придбати у Німеччини зброї, більше як на 2 млрд євро. Уряд Німеччини виділив Україні більше 12 млрд євро на безпекову допомогу. Віцеканцлер Німеччини Роберт Габек заявив, що йому соромно за те, що ухвалення рішення про надання зброї Україні після початку війни зайняло так багато часу і було прийняте запізно. Окрім того, вона давала свіжі екстрасенси про Україну 2023гноз щодо війни в Україні. Знайомі з Вангою люди говорили, що провісниця робила прогноз про президента України.

Літаки, якими володіє Німеччина не є першочерговим пріоритетом для України. Для багатьох парламентаріїв це питання не було першочерговим. Ми, «зелені» та ліберали закликали швидше розглянути це питання. Соромно, що Німеччина не діяла швидше і потужніше. Але Німеччина та інші держави, які володіють танками «Leopard», можуть надавати їх і самостійно. До прикладу, минулого року Польща передала Україні більше 200 танків, а Чехія – понад 40. Звісно, ми можемо це робити, як інші держави, разом з нашими партнерами Великою Британією чи США, але можемо і самостійно. Дедалі частіше лунають обнадійливі прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік щодо закінчення війни в Україні у 2023 році. Мольфар з Карпат Василь Юращук розповів, чи закінчиться війна в Україні у 2023 році та назвав ключову для нашої країни дату, це – 22 березня. Він спрогнозував, що найближчою переломною датою у війні в Україні стане 22 березня 2023 року. За словами радника голови Офісу президента Михайла Подоляка, її фінал можливий уже навесні чи влітку 2023 року. Деякі прогнози Ванги на 2023 рік повідомляють про запеклу боротьбу за владу в багатьох країнах. Різні знайомі з Вангою джерела повідомляють про те, що в Україні, за її словами, homepage президентом може стати жінка. За його словами, війна в Україні триватиме ще два роки.

За його словами, з Путіним намагатимуться домовитися, але це дуже лукава людина, яка постійно вдає, що нічого не розуміє. Сторони почнуть активно вести переговори та намагатимуться домовитися, але кожен наполягатиме на виконанні всіх своїх умов. Канцлер Шольц заявляв, що не міг надати нам «Leopard» без відповідного рішення США. Говорячи про «Leopard», це – справді історичне рішення. Тобто це рішення має довгострокову мету? Тобто якщо війна в Україні незабаром завершиться, Німеччина і надалі підтримуватиме Україну для довгострокової мети? Це також дуже важливий сигнал для Путіна: ми не припинимо підтримувати Україну. Це – найбільший виклик. Це через погляди канцлера Шольца? Це справді добре робити з іншими. Це було важливе рішення, ухвалене Комітетом з питань бюджету та Оборонним комітетом Бундестагу. Це стало бідою у Гостомелі, Ірпіні, Бучі та інших населених пунктах України. Ми також виділили для потреб України ще 3 млрд євро. Ми переможемо… Але якою ціною. Зокрема, у наданні Україні танків «Leopard».

Питання надання танків «Leopard» стосувалося більше внутрішніх дискусій у Німеччині. Я спілкуюся на цю тему з українським урядом та з посольством України у Німеччині. Нам потрібно інвестувати у відбудову України. Нам потрібно було їх переконати. Нам хочеться вірити у те, що не сьогодні-завтра закінчиться війна і настане мир. Те, що пишуть, proweb-hr.com що війна за рік-два мине – то не так. Чи означає це, що війна триватиме довго? Чи так це насправді? Чи могла Німеччина надати нам ці танки без рішення щодо танків «Abrams», https://www.efluendoweb.it/uncategorized/%d0%b0-%d1%89%d0%be-%d0%b1%d1%83%d0%b4%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d1%82%d1%96%d0%bc-2/ бо Німеччина має у Європі найбільшу економіку? А ще у нас закінчувалися кошти на фінансування збройних потреб, тому слід було ухвалити це рішення. Не слід було чекати на рішення США. Не закінчилася. Тоді вона «передбачила» її кінець через 4 місяці. Коли може закінчитися війна в Україні – своїм передбаченням поділилася гуцульська мольфарка Марія і попередила, що найближчі місяці будуть важкими. В Біблії сказано, www.bkkedu.in.th що давно Бог потопом карав, а тепер вогнем”, – видала пророцтво для України 2023 судного дня росії мольфарка Олена. Тож ми й надалі допомагатимемо вам на тлі вторгнення росії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *