Пророцтва Ванги: що казала провидиця про війну Росії та України

Відповідно до цієї точки зору, якщо Путіна загнати в кут, він може, щоб врятувати свій режим і обличчя, діяти ще більш безрозсудно, ніж раніше – наприклад, застосувати ядерну зброю. З цієї точки зору, вона могла б також привітати себе з добре виконаною роботою, запобігши завоюванню Росією всієї країни, і визнати логіку здачі Донбасу зараз. Хай там як, українців просять втішитися тим, що Росії не вдалося перемогти з точки зору цілей, поставлених на початку війни, які полягали в підпорядкуванні всієї України, та багатьма ранами, які їй доведеться зализувати після того, як війну оголосять закінченою. Хоча це не має викликати подиву, зважаючи на зусилля, які Росія докладала на цьому етапі війни, http://www.birdadvocates.org/resources/community/profile/michelineleone2 це кинуло виклик зростанню очікувань, що Росія рухатиметься від однієї невдачі до іншої, web site поки в якийсь момент – можливо, дуже скоро – її взагалі не виженуть з України. Це створило б Новий баланс, який дозволив би у якийсь момент відновити ділові відносини з Росією – можливо, обережніше, ніж раніше, але все ж таки визнаючи, що перед нами велика держава, яку треба поважати, хоч якими були б її злочини. Це наша історична місія – перемогти одвічного ворога.

Thick flowered Slender tube Це дасть можливість усім покінчити з цією неприємною справою, поклавши край стражданням, а також руйнуванню ширшої міжнародної системи. Натомість Путін заспокоїться тим, що йому дали можливість досягти його другорядних цілей. По-друге, навіть якщо Росія досягне низки воєнних успіхів, це не змінить воєнних цілей України щодо виведення російських військ з її території. При цьому він зазначає, що “Росія при вдалому збігу обставин може взяти під свій контроль весь південний схід”. При цьому російська авіація, ракетні війська, флот і артилерія щодня обстрілюють українські міста. У мольфара запитали, чи буде у 2023 році перемога України у розв’язаній Росією кривавій війні, пише Правда.іф з посиланням на УНІАН. Експерти-езотерики запевняють, що перемога України у війні, розв’язаній росією, вже не за горами. У мольфара запитали, чи буде у 2023 році перемога України у розв’язаній Росією кривавій війні. Однак астрологиня упевнена, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року що повноцінна перемога України 2023 року ще не настане. Карпєєва прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівує, що ЗСУ зможуть повернути багато своїх територій навесні-влітку 2023 року, цей процес буде дуже активним у травні та серпні: “Повернення якихось територій, земель – це весна-літо наступного року”. Помер Нечай 14 липня 2011 року, причому досить трагічно.

У ніч 10-11 липня 2014 р. Ціна на фрукти та ягоди теж трималася на вискому рівні через проблеми з постачанням. Експерт Українського клубу аграрного бізнесу зазначає, що цього року ціни вже зросли і тримаються на високому рівні. Експерт зазначив, скільки ще може тривати війна в Україні. Тобто, на думку Юращука, війна в Україні триватиме ще два роки, але російські ракети скоро не прилітатимуть на територію нашої країни. Азербайджанський військовий експерт, офіцер з 30-річним досвідом служби і участю в реальних військових конфліктах Агіль Рустамзаде розповів в інтерв’ю Главреду мету війни Росії в Україні. Українці сподіваються на закінчення війни вже 2023 року. Провидиця давним-давно дала прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів, що на початку 2023 зміниться орбіта Землі, а перед цим, в кінці 2022, до нас нібито завітають прибульці. Найзагадковішим пророцтвом болгарської провидиці на 2023 рік було припущення, що природні пологи будуть заборонені. Для виходу на кордони 1991 року може знадобитися ще не один рік. Цей надзвичайно спекулятивний сценарій, pendantquetulaimes.com до якого можна прийти лише за допомогою низки припущень про те, як розвиватиметься війна та про можливі наслідки для настроїв Путіна, змусив деяких закликати Україну піти на серйозні територіальні поступки, щоб зберегти спокій російського лідера як своєрідну превентивну терапію. Відсутність оперативно значущих для російських сил територіальних здобутків протягом березня може слугувати підтвердженням припущень про значне виснаження російського наступального потенціалу.

Точне з’єднання Марса та Плутона у Козерозі відбулося 3 березня. 11 березня в.о. міністр оборони Ігор Тенюх заявив, що Збройні сили Російської Федерації розгорнули групу військових чисельністю 220 тис. Тому Павло Вишебаба радить співвітчизникам запастись терпінням, а також економити сили та ресурси. Павло Вишебаба зазначає, що визволення української землі дається важко. Однак, якщо судити, перебуваючи всередині цього процесу, то поки що підстав для визвольного бліц-кригу української армії не видно, каже Вишебаба. Загарбник не віддає без бою жодного метра української землі. Глава Міноборони Олексій Резніков сподівається, що вже цього року українці почнуть успішну контрнаступальну кампанію, яка призведе до змін на фронті на нашу користь. Звичайно, командування має більшу інформацію про те, що відбувається, і які перспективи на фронті. Якщо на фронті не відбудуться якісь кардинальні зміни, які створять умови для швидшого просування наших військ, то війна затягнеться ще надовго. Він вважає, що війна в Україні закінчиться тоді, коли будуть звільнені всі окуповані території. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну пройшло вже понад 8 місяців, і головним питанням у всіх українців залишається – “коли закінчиться війна? ” Зрозуміло, що ніхто точної дати назвати не може, проте екстрасенси про Україну 2023, астрологи та мольфари намагаються хоч приблизно передбачити цей період.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *