Пророцтва Ванги: що казала провидиця про війну Росії та України

Тому ясновидець Валерій Шатилович зробив свій прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів на перший місяць весни. Як з’ясувалося, говорила ясновидець і про Україну. За його словами, процес закінчення війни вже запущений. За її словами, цього місяця на нашу країну чекає багато перемог, карти прогнозують трансформацію, оновлення. Перемога буде за Україною, після цього на нашу країну протягом якогось періоду чекає криза, а потім активне відновлення економіки. У жовтні 1962 року була Карибська криза, коли світ мало не був знищений через радянські ракети на Кубі. Весь світ уже тривалий час слухає страшилки про швидкий початок Третьої світової війни: хтось каже, що вона вже почалася, а хтось морально готує оточуючих на початок. Крім цього багато хто вважає, що у своїх працях оракул навіть писав про початок пандемії коронавірусу. У працях оракула знайшли й прогноз на 2022 рік. Виявилося, в його прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівах можна знайти лячні пророцтва на 2022 рік. Виявилося, що оракул передбачав зіткнення Землі з астероїдом. Французький астролог і оракул Мішель де Нотрдам, відомий під псевдонімом Нострадамус, залишив після себе чимало робіт. Нострадамус, як вважають експерти, пророкував, що ще у 2021 році вченим вдасться зробити величезний стрибок в розробках штучного інтелекту.

Тому експерти, які намагаються розшифрувати прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік оракула, часто змушені лише будувати здогади про те, що саме мав на увазі сам провидець. На цьому лячні прогнози Нострадамуса не закінчуються. Але, як показує історія, далеко не всі прогнози Глоби збуваються. Церква не зможе зупинити цей процес. Карпєєва прогнозує, що ЗСУ зможуть повернути багато своїх територій навесні-влітку 2023 року, цей процес буде дуже активним у травні та серпні: “Повернення якихось територій, земель – це весна-літо наступного року”. Астролог Анна Карпєєва дала астрологічний прогноз щодо України. Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Разом з тим різні джерела, знайомі з провісницею, заявляють, що в кінцевому рахунку президентом України стане жінка – вона принесе процвітання. Авторитетні українські астрологи дають різні передбачення з приводу того, коли може закінчитися війна в Україні. Уже багато світових політиків, розвідка США, українські військові говорили про можливі сценарії розвитку війни навесні 2023 року.

Хоча й додає, що інформація про здоров’я світових лідерів часто ретельно охороняється, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік тому існує ймовірність того, що громадськість знає не все. Крім того, він вказав на те, що демографічна криза в Росії поглиблюється. Існує можливість широкомасштабного нападу з боку Росії вже в березні. Зі свого боку мольфарка Марія Ткачук також впевнена, що війна закінчиться вже за два роки. Третя світова війна закінчиться перемогою сил добра! Так відбуватиметься третя світова війна. Однак останній український мольфар Нечай ще до своєї трагічної загибелі говорив про братовбивчу війну, яку спровокує третя сторона. Якщо землетрус дійсно почнеться, то воно може завдати жахливої шкоди й привести до загибелі людей. Якщо ж пророцтво буде не настільки райдужним, як чекалося, то завжди можна йому не вірити. Якщо пророцтво Нострадамуса збудеться, від бойових дій явно постраждає не тільки Франція, а й інші країни, розташовані поруч з нею. Дотепер вважали, що це пророцтво стосується Євросоюзу, але після анексії Росією Криму пов’язали ці передбачення з Україною. Тим більше, що найчастіше передбачення написані без конкретної вказівки на час чи країну, дещо розмиті й не мають ніякого логічного обґрунтування – тож трактувати їх можна як завгодно. Проте деякі передбачення стосуються України.

Раніше молодий мольфар України Орест Стафійчук розповів, яким бачить найближче майбутнє нашої країни. На країни Азії чекають жахливі повені, а на Індію – масовий голод. Війна України з Росією – найгостріша та найболючіша тема для кожного громадянина нашої країни. Виходячи з цього, війна закінчилася для України перемогою. Президент України не говорить про терміни війни, але має чітке бачення умов її завершення: жодних поступок території, повне виведення військ РФ та виплата репарацій. І після колосальних втрат, яких зазнала путінська армія в Україні, керівництво РФ шукає способи, як повернути тих, хто втік з РФ, щоб кинути на фронт ще більше “гарматного м’яса”. Кавказькі республіки, Татарстан, Башкортостан та інші, вони можуть відокремитися від РФ. Нострадамус писав, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік що у 2022 році столицю Франції можуть взяти в облогу. Сильний ураган у Франції. Немало зараз говорять і про кінець світу. У Біблії, коли мова йде про Судний день або “кінець часів”, вогонь – це завжди кінець світу. Можливо, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік мова йде про якусь коаліцію або поствоєнний блок. Ймовірно, йдеться про нову коаліцію чи повоєнний блок. Про це йдеться в свіжому прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсіві… Для вторгнення на Київщину із наміром захопити столицю була використана територія Білорусі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *