Пророцтва Ванги про війну: скільки років проливатиметься чорна кров і що станеться з Україною

Станом на серпень 2017 року, за даними ООН, з початку конфлікту на Донбасі у квітні 2014 року зафіксовано 10225 вбитих і 24541 поранену особу в результаті бойових дій. Цивільні втрати на серпень 2017 року становили 2803 чоловік, включно із загиблими у збитому літаку рейсу MH17. Станом на 28 жовтня 2017 року, за даними Генерального штабу ЗСУ, бойові втрати Збройних сил України становили 2 333 загиблих і 8 377 поранених. Улітку того ж року в результаті трансформації окремих терористичних актів у системні та масові бойові дії зі застосуванням військової техніки, мандат цієї місії було продовжено до 31 березня 2016 року, а чисельність збільшено до 500 осіб, з яких близько 350 спостерігачів направлено в епіцентр глобального конфлікту – до Донецької та Луганської областей. За даними міжнародної організації «Міжнародна ініціатива з розвитку дітей», Україна на 2016 рік входить до ТОП-10 країн світу за кількістю переселенців. У своїх прогнозах він зазначала, що 2022-й стане страшним роком передбачення для України на 2023 рік всього світу.

Зрештою німецький народ повстане з попелу поразки і знову стане великою нацією. Ув’язненні активно використовуються на каторжних роботах з будівництва фортифікаційних укріплень та вивезення майна підприємств України в Російську Федерацію. Після появи загонів російських диверсантів у квітні на території України у Донецькій та Луганській областях, www.divinejoyyoga.com керівництво України поклало відповідальність за дестабілізацію ситуації і людські жертви на Російську Федерацію. Українська влада оцінює кількість загиблих російських військовослужбовців у 1 600 чоловік – таку цифру назвав представник СБУ у березні 2016 року. Астролог і хіромант Володимир Бадіян назвав дату, коли війна в Україні почне згасати. Документальні свіжі екстрасенси про Україну 2023єкти знімали Мустафа Найєм, Богдан Кутєпов, Леонід Кантер, Володимир Тихий, Юлія Шашкова, website Руслан Горовий, Альона Полуніна та ін. Першою відомою цивільною жертвою у війні на Донбасі є Володимир Рибак, депутат горлівської міськради, що був викрадений 17 квітня 2014 року, і знайдений страченим 19 квітня. 1 жовтня 2019 року Володимир Зеленський заявив, що умовою російського президента Володимира Путіна для зустрічі в нормандському форматі є виконання Україною формули Штайнмаєра та розведення військ на визначених ділянках фронту. 26 червня 2019 року українські військовики розібрали свій блокпост і відійшли з однієї з позицій у Станиці Луганській. Було заявлено, що якщо українські війська буде відведено з Золотого, то сіру зону займуть озброєні громадські активісти, передусім з числа ветеранів.

21 вересня 2014 року Президент України Петро Порошенко оголосив, що українські підрозділи, що брали участь у боях, homepage втратили до 65 % техніки. 5 вересня 2014 року в Мінську в будівлі «Президент-готель» відбулася третя зустріч Контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, в ході якої сторонами конфлікту узгоджено виконання «Плану мирного врегулювання ситуації на сході України» П. Проєкт триває з вересня 2015 року на КПВВ «Зайцеве» та «Новотроїцьке». 20 лютого 2015 року Кабмін розпорядився закрити 23 пункти пропуску на кордоні з Росією. Станом на вересень 2016 працює 31 пункт пропуску на кордоні з Російською Федерацією. 5 червня 2014 було закрито вісім пунктів пропуску на кордоні з Росією. В інтерв’ю від 19 червня 2017 року голова місії ООН Фіона Фрейзер повідомила, що ООН веде підрахунок усіх жертв конфлікту: українських військовослужбовців, цивільне населення, і членів проросійських збройних груп. Це число включає українських військовослужбовців, членів свіжі екстрасенси про Україну 2023російських збройних груп, і цивільне населення. Станом на липень 2021 року загальні втрати проросійських сил у конфлікті Моніторингова місія ООН з прав людини оцінювала у 5800 осіб. Кількість утримуваних вже у перший місяць рахувалася на сотні осіб. У березні 2015 року загальне число осіб, що покинули свої домівки становило майже 2 млн чоловік, з яких число внутрішньо переміщених осіб всередині України сягнуло 1 мільйона 177 тисяч чоловік, а за кордоном налічувалося понад 760 тисяч біженців.

Екстрасенс Роман Шептицький запевнив, що “у березні буде судний день для ворога”, і назвав переломними датами 2-3 і 23 березня. Екстрасенс і ясновидець побачив, що в березні-квітні будуть зміни на краще. Першою відомою смертю від бойових дій на сході України є загибель капітана СБУ Геннадія Біліченка 13 квітня 2014 року неподалік Семенівки під Слов’янськом, що у складі загону антитерористичного спецпідрозділу «Альфа» був направлений до захопленого напередодні штурмовою групою Ігоря Гіркіна Слов’янська. За свідченнями Старкова, на Донбасі у складі незаконних збройних формуваннях діють близько 2 тисяч так званих «радників» із числа кадрових військових збройних сил РФ. 26 листопада 2018 року, після агресії РФ у Керченській протоці в Україні було запроваджено воєнний стан на 30 днів у 10 областях, прилеглих до РФ, creativearticlehub.com морських узбереж та маріонеткової ПМР. Тиждень тому МВФ затвердив безпрецедентний для країни у війні пакет допомоги Україні обсягом 15,6 мільярда доларів, з яких 2,7 мільярда – вже в Україні. Країнами, які найбільш послідовно дотримуються цієї позиції є Велика Британія, Литва, Німеччина, Польща, США та інші країни. Мольфар з Карпат Василь Юращук розповів, чи закінчиться війна в Україні у 2023 році, та назвав ключову для нашої країни дату, це – 22 березня, передають Патріоти України. Зі свого боку мольфарка Марія Ткачук також впевнена, що війна закінчиться вже за два роки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *