Пророцтва Ванги на 2023 рік. Яку небезпеку він може нести українцям

що чекає на Україну в 2023 році передбаченняhttp://mnenie.oddr.info/obrashcheniya/profile/floreneprerauer/.

public domain frog illustration 10 Ось що пише Нострадамус: “Рано чи пізно ви побачите великі зміни, страшні жахи і помсту”. Нинішні страшні події надають прогнозам Ванги нового сенсу. Навіщо Брежнєв та Горбачов їздили до легендарної Ванги? А є якісь паралельні реальності, і в цих паралельних реальностях, що чекає на Україну в 2023 році передбачення що Горбачов мав би бути скинутий, що Путін. Спочатку займався лікарською справою, хоча і не мав медичної освіти, а у 44 роки відкрив у собі дар провидця. На питання, worldmediatravel.com чи закінчиться війна 2023 року, він відповів: “Ще буде два роки… Раніше мольфар з Карпат Василь Юращук розповів, чи закінчиться війна у 2023-му. Він переконаний, що вторгнення РФ триватиме ще два роки. Шамани з Перу сказали, коли закінчиться війна в Україні після проведення щорічного обряду. Питання, яке хвилює абсолютно всіх українців: коли закінчиться війна. Дехто навіть припускає, коли саме війна закінчиться. Військовий експерт, офіцер Збройних сил Азербайджану Агіль Рустамзаде вважає, що війна Росії проти України завершиться у перспективі літа-початку осені або до кінця 2023-го року. Минулі війни, в яких переоцінка своїх сил і прорахунки були вирішальним елементом, наприклад у В’єтнамі для США чи в Афганістані для СРСР, закінчувалися лише таким чином».

У Зеленського немає шансів: Арестович заявив, що на Україну чекає війна ... Але є також і припущення, що слова ясновидця можуть відноситися до конфлікту між Китаєм і Тайванем, який загрожує втягнути США в ядерну війну. Немає сумнівів, пророчиця говорила саме про війну на Донбасі. Сліпа провидиця говорила про сильні зміни клімату в 2023 році. Важливий той факт, що ніхто не збирається міняти цей ритм, про що і говорила провісниця: «Цей жах затягнеться надовго. Вангелія колись побачила Другу світову війну до її початку, появу ядерної зброї, перебудову і розвал СРСР. Нострадамуса трактують як посилання на війну Росії проти України з переходом у Третю світову. У катренах Нострадамуса згадується падіння “небесного вогню”, яке порушить баланс Землі й навіть може поміняти її орбіту. Вірити чи ні прогнозам Нострадамуса – спірне питання. У далекому минулому це передбачення трактували як фінал війни РФ зі США, хоча російські пропагандисти, перекручуючи слова пророчиці, запевняли, що розпадеться насправді не Росія,а Євросоюз. Вона можлива після повної капітуляції РФ та розпаду держави. Вона скаже екстрасенси про Україну 2023 смерть Сталіна в кінці 1952 року. Вона розповіла, коли війна, яку підло почала росія, може піти на спад. Анжела Перл розповіла, що не варто бояться ядерного удару Росії, з астрологічної точки зору немає таких підстав. І всі зійшлися на одному: після тривалих складнощів і війни нашу країну очікує небачений підйом, розквіт якого варто очікувати вже в 2017 році.

Той самий Росс ще 2017 пророкував, що путін піде з посади. Раніше ми розповідали, що популярний західний екстрасенс передбачив, коли і через що розпочнеться Третя світова війна. Тому для західних урядів так важливо відмовитися від короткострокового характеру та прийняти довгострокову стратегію щодо майбутнього України», – говорить Майкл Кофман, популярний американський військовий аналітик, експерт CNA. Тому щоб не наврочити й не накликати біди, знавці магічних наук радять проводити день шести двійок у родинному колі та в максимальному спокої. Провидиця розповідала, що в цей день світ зміниться назавжди. Ось буде багато двійок, складним буде лютий, і в день народження Горбачова, як я вже казав, 2 березня відбудеться страшний парад планет. Пророцтва Ванги дуже важливі для кожного, хто хвилюється за свою країну, адже провісниця не просто називає факти, які повинні трапиться, і будуть відбуватися на планеті, але і називає приблизний час того, коли це відбудеться. Згідно з передбаченнями Нострадамуса, в 2023-му буде відбуватися подальше підвищення температури і рівня Світового океану, які можуть стати причиною інших катастроф: “Як сонце, голова буде шукати сяюче море: жива риба Чорного моря майже звариться. Коли Родос і Генуя будуть напівголодними, https://dongyphuckhangan.vn/%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%96%D0%B9%D0%B4%D0%B5-%D0%B4%D0%BE-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%8E-%D0%BF%D1%80%D1%96%D1%80%D0%B2%D0%B8-%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB/ місцеві жителі стануть розрізати один одного”. Коли я познайомився з мольфарами, то усвідомив, що вони є невід’ємною частиною культури нашого краю та України в цілому, оскільки вони передають примовки, молитви та традиції ще з тих далеких часів – до хрещення Київської Русі.

Дмитро Уранус сказав, що кінець лютого буде складним прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік України. Ванга передбачала, що часи під кінець 2022 настануть похмурі, темні. У 2023-му можуть статися кліматичні та соціально-політичні потрясіння – велика війна, глобальне потепління, економічна катастрофа, канібали і “небесний вогонь”, що може знаменувати кінець світу. Потім казали, як велика мольфарка з Закарпаття Магдалена Мочіовські, що через 4 дні війна закінчиться. Доктор політичних наук, політичний експерт Максим Розумний вважає, що війна в Україні закінчиться лише після того, як не буде президента країни-агресора Володимира Путіна. Нострадамус пророкує, що війна в Україні може призвести до більшого конфлікту в 2023-му – Третьої світової. Зазначені вище події дали поштовх чер- говій хвилі ескалації конфлікту. Складно уявити, що про нинішні події в Росії і в Україні Ванга знала ще в другій половині минулого сторіччя. Астролог Ірина Звягіна попередила про загрозу радикалізації військової обстановки в Україні у листопаді. Це казав класик військової думки Карл фон Клаузевіц, чию теорію військові всього світу вивчають досі. Ванга бачила, що в кінці 2022 в ряді країн світу почнеться нестача питної води. Це змусить людей піти на пошуки кращих місць, але лише збільшить дефіцит їжі та питної води. Це символи агресії, негативу, смерті та страху. Це професійний військовий, з досвідом служби в Ізраїльській армії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *