Пророцтва Ванги на 2023 рік. Яку небезпеку він може нести українцям

Free stock photo of skyscape, небо, нива Але вони розуміють, що на кону надто багато, аби іти на компроміси – десятки тисяч життів українців, які загинули на війні. Стали відомі пророцтва Ванги на Третій світовій війні та подальшому розвитку людства після подолання агресивних сутичок між державами. У сукупності всі пророцтва можна об’єднати, отримуючи страшну картину глобальних битв. Так, кум Ванги Сергій Косторний був дуже близький до провидиці і розповідає, що у неї існувала сувора заборона на те, щоб розголошувати пророцтва раніше певної дати. Пророцтва Ванги свіжі екстрасенси про Україну 2023 Третю світову війну частково збулися, якщо розглядати ситуацію у світі за останні кілька років. Може на цьому й грунтуються інтерпретації передбачення Ванги про Третю світову війну. Дар передбачення до неї прийшов у п’ять років, коли вона змогла побачити, що деякі її рідні помруть. Зауважимо, астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. “До 50-го року народиться хлопчик у бідній сім’ї 0- і він має прославити всю Україну. Вступлять держави захищати Україну – росія розпадеться і лишиться жменька землі.

Разанцев Володимир Вікторович - Освіта Вінниччини Там ще в росії є землі київські. Є відомості про пророцтво Ванги про чорну кров, за яким вона литиметься на землі України 7 років, після чого українці стануть впливовою нацією. Є відомості про пророцтво Ванги про чорну кров, якою земля України буде пролита на 7 років, після чого українці стануть впливовою нацією. Провісниця свого часу зробила прогноз про президента України. Оптимістичніший прогноз висловив ясновидець та екстрасенс Валерій Шатилович. У новому свіжі екстрасенси про Україну 2023гнозі аналітики ISO також зменшили прогноз виробництва цукру у світі у 2022/2023 МР – до 180,4 млн тонн (182,1 млн тонн за попереднім прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівом). Зниження виробництва, зокрема, очікують в Індії – до 34,3 млн тонн проти попереднії очікувань у 35,5 млн тонн. Відома екстрасенс та таролог Марія Тиха відповіла на запитання, чи буде в Україні якась подія, що вказуватиме на нашу перемогу. У коментарі виданню “Телеграф” вона зазначила, що гостра фаза війни може завершитись у середині квітня, а вже у травні Україна здобуде перемогу над країною-загарбником – росією. Про шанс для України говорив Шатилович, а про величезний шанс закінчення війни дипломатичними методами – Людмила Хомутовська.

Про це стало відомо завдяки виявленим архівним передбаченням баби Ванги, яке вже потрапило до мережі. На думку Ванги, найнебезпечнішим днем цього року стане той, коли “зійдуться шість двійок” – цей день настав 22 лютого 2022 року. Ще Ванга говорила: “Бійтеся року, happynewyearquotes.info в якому багато двійок”. На превеликий жаль, Ванга не документувала свої передбачення, і за їхньою справжністю ведеться багато запеклих суперечок. До речі сама Ванга не раз говорила, що їй на зміну прийде саме дівчинка. Мільйони людей по всьому світу вже не раз чули про сліпу ясновидицю, яку називають з повагою бабою Вангою. Бідні українські жінки ледь не умлівали біля екранів телевізора, коли чули єлейний голос цього пройдисвіта. Відьма-некромант Марія Тиха, навпаки, передбачила, що війна закінчиться “не цього року”. Війна ще побуде, але не дуже довго”, – примівками та піснями ділилася мольфарка Марія Цвілинів. В астрології України також є важливий момент – це проходження транзиту Сатурна Місяцем, thepoliticus.com який триває вже три роки. Ми спостерігаємо початок складного аспекту Сатурна та Урану – цей момент і став початком війни. Раніше він пророкував закінчення війни до лютого, бо Путін мав раптово злякатися. У рік Тигра часто трапляються повстання та перевороти: Перша світова війна, “арабська весна”, Карибська криза, вибух у Чорнобилі та багато іншого.

Ще невідомо, чи варто чекати на повстання машин. Проте невідомо, коли це станеться. Тут потрібно звернути увагу на найближче затемнення 30 квітня та знак зодіаку, в якому воно станеться – Телець. Є висока ймовірність того, що жителі України, які втекли з країни, почнуть повертатися наприкінці квітня – у травні, оскільки саме в цей час основна маса планет покине знак зодіаку Риби, і потік біженців припиниться. Цей транзит закінчиться 30 квітня цього року, після чого ми можемо очікувати поступового періоду відновлення ще приблизно такого ж часу. Цей чоловік народився на Івано-Франківщині ще у 1930 році – у звичайній робітничій сім’ї. Цей знак зодіаку – про благодійність та доброту, милосердя та допомогу. На думку мольфара смерть Путіна настане в найближчі два роки від важкого онкологічного захворювання. До того ж Юращук переконаний, dramawiki.org що війна не закінчиться із смертю Путіна. До кінця 2023 року вона, швидше за все, https://chateaulacombe.fr/%d1%87%d0%b8-%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d1%96%d0%bd%d1%87%d0%b8%d1%82%d1%8c%d1%81%d1%8f-%d0%b2%d1%96%d0%b9%d0%bd%d0%b0-%d0%b2-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%96-%d1%83-2023-%d1%80%d0%be%d1%86%d1%96/ не закінчиться, вважає Занчетта. До речі, для цього є окремий важливий список рекомендацій від астрологів. Молодий місяць у Рибах, до речі, був із Юпітером.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *