Пособия и льготы матерям одиночкам

Як далеко до Веселої Кам’янки! Як тут було красиво, на цім згористім місці! Коли б пустити її до цієї балки, от було б полег­шення й безпосередня вигода. Коли б не Стоколосів здоровий глузд і відчуття гумору,- ота слава наробила б нещастя: йому не вистачило б часу для роботи й він загубив би рекорди. І Кіндрат Дем’янович взявся оповідати, як до їхньої шахти спустили дослідний зразок врубівки, щоб перевірити продуктивність,- наче тільки вчора він розлучився з сином і більше йому ні про що говорити. З-за гори долинув гомін, до балки спускалося кілька людей, і між ними старий Кривохижа з сином Дем’янком. Чекаючи, що вдариться спиною об стіну, Дем’ян відчув за собою порожнечу й збагнув, що доля по­силає йому порятунок,- це був старий штрек, яким під­возили колись до кліті вугілля, доки не перейшли виплати на другу дитину 2023 при народженні нижчі горизонти. » Всі засміялися й вирішили – по-перше, опреділити інструмен­тальною зйомкою, sendhwapublicschool.com чи є сюди з шахти похилість, по-друге, обслідувати детально цей штрек, чи годиться він як річи­ще підземного потоку, що наллє балку водою… В останні секунди відчув, що не може чекати, доки його підведуть до дірки в землі й штовхнуть на дно шахти, ве­ликий гнів налив жили міццю, він гукнув: «Смерть німе­цьким загарбникам! Його кидали до шахти, коли яма встигла вже проковт­нути багато жертв, і ніхто не вмирав розчавлений, безсло­весний!

Стоколос був витвір радян­ської системи виховання і тому, дізнавшися, що відстає шахта сусідньої рудоуправи, яка з ним змагається, не радів з того, а заїздив до бурщиків у хату чи в гуртожиток, починав довгу розмову про різні сторонні речі, доки, нареш­ті, доходив до істотного, або самі господарі не витримували й починали виправдуватись, виплата на другу дитину 2023 що в них на шахті атмосфер не хватає, свердла не тим металом наварюють і не так заточують, відпалений забій ніяк не приводять до ладу і багато інших мотивів. Стоколос тікав од слави, як міг, виплата на другу дитину 2023 але вона ступала за ним по п’ятах, завдаючи багато прикростей, зайвої метушні, забираючи вільний час. Дарина сиділа в чужій хаті наче засватана – чого вона тут і нащо вдерлася до чужого життя? Ніяких невістчиних речей не зосталося, «добре, що хоч Дем’янків портрет переховала,- сказала Лукеря Павлівна,- все-таки щось зосталося, бо в тому музеї на карточці наче чужа людина… Шахтарі раптом загомоніли, наче Даринин голос повер­нув їх до сучасного, http://sendhwapublicschool.com/%d1%85%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0%d0%b2%d1%96%d0%b2-%d0%b7%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%b8%d0%b2-%d0%bf%d1%81%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d1%8f%d0%ba-%d0%b4%d1%96%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d1%82%d0%b8%d1%81/ один розповів, як витягали з шахти трупи героїв і нікого не пізнавали, як поховали на площі, думаючи, що й Дем’яна ховають. Стоколос брав за барки компресор- щиків, примушував їх ремонтувати труби, давати відповід­не тиснення, сам перевіряв бури.

Григорко нарешті побачив, як добувається залізна руда і яких верховин мистецтва досягнув бурщик Стоколос. » Де- м’ян мав певну звістку, що батьки й дружина загинули, а будиночок спалено,- такі відомості, як і батьки про нього самого. Таким чином, після оплати квитанції, жінці повернуть певну суму. Ось прийшов батько й закашлявся од радості, виплата на другу дитину 2023 ніяк не міг вимовити й слова. Ось вони йдуть поруч неї, і серце її крається навпіл,- один бравий військовий з медалями на грудях, в шинельці наопашки, а другий із золотими кучерями – майстер. Любу й Варвару Кіндрат Дем’янович на другий день сам одвів до гуртожитку і влаштував якнайкраще. «Ви, мабуть, Дем’ян- ко,- проговорила Дарина,- заходьте, будь ласка, й роздя­гайтеся, мама ваша пішла по пайок, а Кіндрат Дем’янович побіг до шахти, там привезли нову врубову машину… Кіндрат Дем’янович кинувся підводити, намагаючись уник­нути її погляду. На цій підставі залиши­ла Дарину в себе аж до того дня, коли справді постукав у двері її син – загиблий і похований Дем’янко.

» – «Навпаки – щастя, син з мертвих повер­нувся! «Не одвертайся,- суворо наказала стара, ще й тупнула ногою,- ви так мене вбити можете! Він був дуже молодий, і його слава ще трохи муляла йому, змушувала триматися дещо напружено. Раптом ноги його черкнули об трос, що, намертво затис- нутий руїнами копра, звисав у шурфі, певно, до самого дна, де вибухнула кліть із толом. Дарина торкнулася куща, й листя посипалося, як із рукава. А свою професію він любив, як свято працьовитих рук, кмітливої голови, завзятого характеру. Тут і з’явився Дем’янко з кладовки, він убрався в крей­ду, і Лукеря Павлівна машинально почала чистити йому гімнастерку на спині, оббивати рукою, а він тулився до материних грудей, некажучи й слова. Може бути, поки дитина маленька це і не принесе клопоту, але от коли він виросте, то буде задавати масу питань з цього виплата при народженні другої дитини 2023воду. Лукеря Павлівна стріла її радо й одразу заявила, що така жіночка обов’язково принесе щастя в хату. До селища Дарина поверталася поволі, хоч думки її летіли на крилах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *