Передбачення для України на 2023 рік: пророцтва астрологів і екстрасенсів, прогнози експертів

Місяць в квадраті до Марсу в 3 домі: запекла боротьба та наполегливі зусилля в сфері налагодження зв’язків, комунікацій, свободи слова, ЗМІ, початкової освіти, торгівлі, інтелектуальної праці. Підписання Угоди – це результат багаторічної праці й боротьби (більше 20 років) держав за можливість демократичного розвитку. Можливо, і через те, що країна-агресор почне втрачати можливість фінансування своєї агентури різного рівня всередині Україні. Можливо, другій половинці дадуть хорошу посаду або новий цікавий проект, пророцтво про Україну на 2023 рік який в цілому вплине на ваше спільне життя. Шляхом спроб і помилок може вироблятися методологія подальшого життя. Зокрема Сергій зазначив важливість подальшого тиску санкцій на РФ: “Якщо не буде добита економіка, армія, є можливість реваншу. Пораненого ведмедя залишати не можна. Його треба знищувати. Повністю знищити економіку, до такого стану, щоб у них стояв вибір між купити кілограм борошна чи порох для патронів”. Завдяки подвигу ЗСУ міф про непереможну армію сильно похитнувся, але його треба добивати саме в культурному полі, https://biblioteca.inslessalines.cat/community/profile/reginaldsowell3/ де він і сформувався», – каже Володарський. Беспалов зазначає, що чекає Україну в 2023 році найближчі три місяці всім буде морально важко, до чого треба підготуватися. Проте з жовтня все почне налагоджуватися: Сатурн відійде від України на найближчі 29 років, й українці більше так не страждатимуть. Транзитний Сатурн робив дуже важкий аспект до натального Місяця для України – ми це бачили від початку військових дій.

Скажімо так, завершення активних військових дій – це те, що буде «зовнішнім», помітним (і, звичайно, дуже важливим!) фактором і тому може затьмарити іншу, не менш важливу для майбутніх поколінь українців тенденцію, яка стосується внутрішньої трансформації нашої країни. Для України більш помітним вплив цієї планети буде пізніше – протягом 2024 та 2025 років. Загалом, прогноз розроблений за базовим сценарієм на 2022 – 2024 роки, до якого закладено подальше поступове прискорення економічного зростання, що чекає Україну в майбутньому 2023 його вже очікує держава за підсумком 2021 року. Цей знак очікує важка праця для досягнення успіху. Цей намір привернув неабияку увагу до ідеї, що існувала та обговорювалась кілька десятиріч. Загалом вдасться впоратися з усіма завданнями, важливо лише вчасно звернути на них увагу. Усе це я кажу до того, що Україна змінюється. Звичайно, це, м’яко кажучи, не перший випадок, коли на російському телебаченні озвучили відверту маячню, але це хороша ілюстрація того, website як легко й невимушено розходяться псевдонаукові тези на широку аудиторію.

Заходи, спрямовані на це, можуть відбуватися «хвилеподібно», але особливий ефект навряд чи принесуть. Тобто змінюється свідомість людей, які в ній живуть. При цьому вона змінюється насамперед внутрішньо. Про нього згадує більшість опитаних фахівців. Про це розповіла астрологиня Христина Анютіна-Васильченко для Фактів ICTV. Відповіді на ці питання дала в інтерв‘ю Наталії Мосейчук відома астрологиня з України Анжела Перл. Головне питання – коли закінчиться війна? І не тільки тому, що протягом нього, швидше за все, закінчиться гаряча фаза війни. Насамперед тому, що вони носитимуть більш демонстративний і рекламний характер, ніж справді націлені на поліпшення ситуації. Хоча поки вони є здебільшого декларативними, що мають наліт театральності, ніж чимось природним, само собою зрозумілим. Подібні астрологічні події завжди мають відображення у реальності у вигляді зміни різних політичних, економічних та соціальних тенденцій. Що це буде – наприклад, повний розвал ОДКБ, потужна аварія на якомусь військовому об’єкті, введення ембарго чи проголошення дефолту – поки невідомо, але ці події дуже серйозно вдарять по економіці країни орків та призведуть до потужного послаблення в політичному плані. Це стосується не якоїсь конкретної країни – це загальна тенденція для всього світу.

Це вказує на довготривале партнерство і початок реалізації далекоглядних стратегічних планів. Якщо ви помітили, то багато процесів, які я описала вище, беруть свій початок у наступному році і не вщухають у 2024-2025-х роках. Входження Сатурна до знаку Риб 7.03.2023 (на термін 2,5 роки) визначить початок формування дефіциту та, відповідно, зростання цін на нафту та газ. І попереджають, seedfinder.com що зростання українського ВВП, що матиме місце в новому році, не битиме рекордів. Для того, щоб знати, як складеться ваше життя в 2022 році, визначіть свого звіра-захисника. Більше того, Меркурій в сильній позиції по знаку управління – в Близнюках, він в 11 домі здійснених сподівань та прибутку, що чекає Україну найближчим часом 2023 є результатом здійсненої мети. Меркурій тут разом з сигніфікаторами успіху Місяцем, Сонцем та Юпітером. Праця й невелика акторська гра – ось головні козирі Кози для досягнення успіху. Перейдіть на улюблені хобі та зустрічі з друзями, щоб період пройшов з мінімальними втратами нервових клітин. Але в цей період країна-терористка Росія почне зміцнювати флот у водах Азовського моря.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *