Передбачення Ванги на 2023 рік: що говорила провидиця про війну в Україні

Китай анексує Сибір, а росії не існуватиме! Каже, ця кровопролитна війна почалася, бо на росії люди вже давно відкинули Бога: “Прийде час, буде весь світ воювати з росією, і ми переможемо, це мій прадід ще прорік. І росія розділиться на чотири великих частини і дві малих, але багато крові проллється”, – говорить мольфар. Там ще в росії є землі київські. Те, site що відбувається зараз, дає зрозуміти, sendhwapublicschool.com що українська нація непереможна і кожен до останнього відстоюватиме свої землі та свою батьківщину”, – зазначив він. Не варто порівнювати Україну і те, що в ній відбувається з тим, що буває в інших країнах, наприклад, Палестини. Він вважав, що Україну можуть поділити на деякі табори та території, і все це закінчиться тим, що ця країна перестане існувати. Мольфар з Карпат Василь Юращук розповів, чи закінчиться війна в Україні у 2023 році, та назвав ключову пророцтво для України 2023 нашої країни дату, це – 22 березня, передають Патріоти прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік.

На березень 2023 року українці покладають великі надії, адже багато астрологів прогнозують полегшення з цього періоду, війна нібито почне згасати. Від 5 вересня ситуація на фронті почне ставати дедалі “гарячішою”. Тому ми озвучимо його найсвіжішу думку: запеклі бої на фронті поновляться у середині цього літа, а війна може тривати до Нового року. Слідом за спадом епідемії на початку весни спадатиме й загострення ситуації на фронті політичному та дипломатичному. У політичному аспекті Шатилович побачив нові обличчя при владі, наш політикум буде йти новим шляхом, але не дуже впевнено. Ясновидець каже, що вже у березні 2023 року будуть сигнали того, що президент РФ Володимир Путін хоче зупинити війну, що він готовий відступити. Мочіовскі впевнена, що Путін не готовий зупинитися на Україні, він спробує спровокувати Європу на воєнні дії. Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовскі конкретизувала свій прогноз щодо того, коли закінчиться війна в Україні. Щодо того, як роблять передбачення ці люди, то вони спираються на божественну силу, власне кажучи, є віруючими людьми, носять хрести та використовують їх у своїй професії.

Хоча й додає, що інформація про здоров’я світових лідерів часто ретельно охороняється, тому існує ймовірність того, що громадськість знає не все. У ці періоди високою є ймовірність великих катастроф природного, техногенного та військового характеру. Навесні, найімовірніше в середині березня, ситуація набуде більш дипломатичного характеру. У столиці, зазначила Стеценко, саме в ці терміни ситуація заспокоїлася. Своїми думками з цього приводу нещодавно поділився і відомий карпатський мольфар Василь Юращук, який живе у селі Чорний потік і вже багато років допомагає людям. Особу підозрюваного з’ясували при проведенні оперативно-розшукових заходів у селі Верхньому Ясенові. За його словами, у нових російських політиків буде новий курс: говоритимуть про зупинку бойових дій, про мир. Ми взяли всіх: військових експертів, політиків і чаклунів. У 2019 році на Україну чекає перемир’я з Росією, а війна закінчиться вже у найближчі два роки. Однак це не значить, що війна відразу закінчиться: “Весною путін помре. Та буде ще трохи війна після його смерті, десь ще 2 роки то буде тягнутися, але то вже не біда буде – Україна переможе, trenirajsamajom.rs а росія розпадеться”, – наголошує карпатський мольфар.

Free vector islamic month of fasting gradient green and blue ramadan kareem vector illustration with arabic typography Зі свого боку мольфарка Марія Ткачук також впевнена, що війна закінчиться вже за два роки. Медвецька зауважила, що у другій половині березня Сатурн перейде до знаку Риб на найближчі два роки. Медвецька прогнозує, що це буде розв’язкою конфлікту, що почався від 2015 року – коли був укладений “Мінськ-2″. При цьому Василь Юращук прогнозує, що з 22 березня 2023 року українцям стане легше, оскільки після цієї дати росіяни перестануть бити ракетами мирними містами нашої країни. Я виливав віск – на воску показало, що йому хрест стоїть”, – віщун Василь бачив сон про путіна. Василь Юращук впевнений – українська перемога не за горами. Однак відразу після смерті диктатора все не закінчиться, forkliftlicence.com.au додав Юращук. І відразу після народження забрала до себе на виховання. А самого президента Путіна чекає смерть від болісної недуги. Мольфар підкреслив, що на Росію за підсумками війни чекає крах – країну-агресора заженуть у кут, і Кремлю доведеться визнати поразку. Маг вважає, що з часом Росію розтягнуть на шматки інші держави. Езотерик вважає, що чекає на Україну в 2023 році передбачення вказана дата стане переломним моментом у ході повномасштабної війни з російськими окупантами. Астрологиня зазначила, що події саме цього періоду матимуть вирішальне значення і покажуть результати війни на полі бою. Астрологиня зазначила, що з авторитаризмом точно доведеться покінчити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *