Передбачення Ванги на 2023 рік: що говорила провидиця про війну в Україні

Гуцульська мольфарка Марія також поділилася своїм прогнозом щодо завершення бойових дій. Які будуть результати цих дій (українського контрнаступу – ред.)? Хоча це не має викликати подиву, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік зважаючи на зусилля, які Росія докладала на цьому етапі війни, це кинуло виклик зростанню очікувань, що Росія рухатиметься від однієї невдачі до іншої, поки в якийсь момент – можливо, дуже скоро – її взагалі не виженуть з України. Це – найбільший виклик. Це було важливе рішення, ухвалене Комітетом з питань бюджету та Оборонним комітетом Бундестагу. «Ми й надалі допомагатимемо вам на тлі вторгнення РФ», – про це у програмі «Міжнародні новини» на ТРК «Перший Західний» розповів Маркус Фабер, депутат Бундестагу, член комітету з питань оборони. Тож ми й надалі допомагатимемо вам на тлі вторгнення росії. Тобто якщо чекає на Україну в 2023 році передбачення війна в Україні незабаром завершиться, Німеччина і надалі підтримуватиме Україну для довгострокової мети? Адже РФ і надалі буде вашим сусідом. Жирохов також додає, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік що мобілізацією РФ готується до війни на виснаження.

обои Очільник уряду пояснив, що наразі Польща не вираховує якусь точну дату закінчення війни. Швидкий пошук у гуглі прогнозів за останні кілька місяців найпершими видав заголовки на кшталт “Астролог назвав місяць та рік закінчення війни в Україні”. У Росії майже не залишилося ресурсів для ведення війни. Він говорив про загрозу «незалежності» Росії. Він пообіцяє співвітчизникам те, що не могли дати попередники. Він не зможе очікувати, що Німеччина чи інші держави припинять підтримку або втомляться від неї. Коли Німеччина зможе надати нам сучасні винищувачі, необхідні для звільнення окупованих територій? Ми виділили ще 8 млрд євро, які Україна зможе використати до 2032 року, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік купівлі зброї та боєприпасів. У рік Тигра часто трапляються перевороти, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік наприклад, “арабська весна” розпочалася наприкінці року Тигра – у грудні 2010 року, після чого знесли режим Каддафі в Лівії, в Тунісі була революція, також в Алжирі та Єгипті, а в Сирії досі війна йде. Як росія програє, Китай зразу йде в Сибір, Японія бере Камчатку”, видав своє свіжі екстрасенси про Україну 2023роцтво світового порядку віщун Василь Марчук з Микуличина. Каже, наша перемога буде, коли росія розпадеться. Тож наша перемога не за горами, але вона можлива лише після повної капітуляції Російської Федерації. Тож зараз надаємо велику підтримку України, зокрема військову допомогу.

КИТАЙ ЗМІНИТЬ ВІЙНУ! Яна Пасинкова, Валерій Шатилович та інші про ТАЄМНІ ПЛАНИ Китаю! Тож у Німеччині зараз обдумують нову стратегію щодо цієї країни. Питання надання танків «Leopard» стосувалося більше внутрішніх дискусій у Німеччині. Я спілкуюся на цю тему з українським урядом та з посольством України у Німеччині. Попри це, уряд Німеччини таки зважився надати Збройним силам України танки «Leopard» і систематично виділяє кошти на безпекову допомогу. Чи могла Німеччина надати нам ці танки без рішення щодо танків «Abrams», бо Німеччина має у Європі найбільшу економіку? І зараз тиснемо на німецькі збройні компанії і Бундесвер прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік швидшого надання боєприпасів і танків «Leopard». Зокрема, у наданні Україні танків «Leopard». До ухвалення цього рішення ми надали Україні понад 2 млрд євро на безпекову допомогу, щоб Україна могла цього року придбати у Німеччини зброї, більше як на 2 млрд євро. Уряд Німеччини виділив Україні більше 12 млрд євро на безпекову допомогу. А ще, ми вирішили виділити допомогу Україні на довгострокову перспективу. Тобто це рішення має довгострокову мету?

Наголосимо, що астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. Більше того, війна має скінчитися за два роки, через три – запрацює безвізовий режим, а через сім – Україна стане найквітучішою країною Європи. Окрім того, Бундесвер передає Україні необхідне озброєння. За його словами, війна в Україні триватиме ще два роки. На жаль, протягом 2023 року війна все ще триватиме. Чи означає це, що війна триватиме довго? Чи так це насправді? Відомо лише те, що ніхто його не вб’є, хоча замахи на життя Володимира Зеленського таки будуть, тому йому треба бути максимально обережним. За його словами, провокації будуть, але все буде добре. За його даними, в цей день відбудеться подія, після чого весь український народ відчує полегшення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *