“Може все вибухнути”: карпатські мольфари спрогнозували, як закінчиться війна в Україні

Сергій Козир зустрівся з заступником посла Чеської Республіки в Україні ... Таке страшне пророцтво дід Нечай дав в інтерв’ю ще 2009 року, тобто задовго до тих подій, які розкололи Україну на окуповані території. Україна отримає перемогу у війні проти Росії, а всі окуповані агресором території будуть повернені. Як повідомляв OBOZREVATEL, що чекає на Україну в 2023 році передбачення астрологиня Наталія Нестеренко заявила, що Україна у травні 2022 року вестиме тяжкі переговори з Росією про припинення війни, екстрасенси про Україну 2023 але противник спробує вичавити максимум із ситуації на фронті, https://creativearticlehub.com/%D1%8F%D0%BA-%D1%96-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%96%D0%BD%D1%87%D0%B8%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D0%B2-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96-%D0%BF що негативно вплине на діалог сторін. Тарологиня та прогнозистка Ольга Соломка заявила, що Україна до кінця року остаточно вирветься з-під впливу Росії, але перемога у війні буде затьмарена втратами. Василь Юращук впевнений – українська перемога не за горами. Те, що відбувається зараз, дає зрозуміти, https://seedfinder.com/ що українська нація непереможна і кожен до останнього відстоюватиме свої землі та свою батьківщину”, – зазначив він. Вона згадала, як давала свій перший прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів щодо війни одразу після початку повномасштабного вторгнення РФ, тоді вона говорила, що бойові зіткнення закінчаться через 93 дні. Я завжди говорила, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року я в жодному разі не хочу, щоб це було до чотирьох років. Путін не має людської совісті і доброти, він має вже все диявольське. Як передає видання Versii, жінка має дар від Бога: вміє зцілювати людей, а іноді ще й бачить віщі сни. Саме тут він зрозумів своє призначення – допомагати людям і зцілювати звуками дримби, як це робив мольфар Нечай.

Free vector gradient new year background І вже ніколи стосунки з росіянами не будуть такими, як раніше, казав Михайло Нечай. Багато хто не вірив у те, що Україна з Росією будуть ворогами, проте Нечай говорив про цю братовбивчу війну ще задовго до того, як вона почала, бо сам він помер дуже давно. Україна переможе. І переважно всі дати перемоги випадають на кінець 2023 року. Більшість людей, які знаходяться у постійному конекті з потойбічними силами прогнозували кінець війни у квітні. Поки весь світ чекає на позитивний результат, інші віщуни пророкують швидке закінчення війни. У пророчиці не говориться, чи будуть ці зміни на гірше або на краще, але вже очевидно, що росіяни принесли в світ горе і руйнування. Сьогодні складно сказати про те, про яке саме лихо йдеться, тому що весь світ завмер в очікуванні ядерного удару, і якщо Росія так зробить, то це вже буде непросто Війна між Росією та Україною, це вже буде світовий конфлікт. Про перемогу Росії у цій війні навіть не йдеться, впевнені гірські віщуни.

Є спеціальні молитви, що дають захист від кулі, полону, зради – всього, що може статися на війні. Свої прогнози, чи, скоріше, передбачення, дають і відомі мольфари, екстрасенси та астрологи. Але залишилися відьми, тарологи, мольфари, віщуни, шамани. Але оперативна обстановка змінюється, тому наразі необхідні нові прогнози. У політичному аспекті Шатилович побачив нові обличчя при владі, наш політикум буде йти новим шляхом, але не дуже впевнено. Радник Президента регулярно робить нові прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік щодо закінчення війни. Так, нещодавно глава Міноборони РФ Сергій Шойгу заїкнувся про нові наступальні дії. Війська РФ обстріляли Краматорськ ракетами С-300: є руйнування у центрі та промисловій зоні. Вона можлива після повної капітуляції РФ та розпаду держави. Мольфар оцінив можливість нового вторгнення РФ в Україну з території Білорусі. Мольфар родом з Івано-Франківської області помер ще в 2011 році. Мольфар зазначив, що незабаром відновиться переговорний процес, але вже на умовах України. Мольфар вважає, що подія, на яку з нетерпінням чекає весь цивілізований світ, очікується не цього, а наступного року. Глава держави вважає, що подальший хід розвитку війни залежатиме від битви за Бахмут, який армія окупантів безуспішно намагається захопити протягом багатьох місяців.

Напевне, чекає кінця війни уже через 4 роки. Однак, якщо простежити за словами багатьох провидців, не тільки Мольфара Нечая, то можна помітити, що війна точно не триватиме роки. Віщуну Івану – 72 роки і, на відміну від Калини, він жодного разу не спілкувався з журналістами. Хай там як, а погода тоді дійсно була кепська і, як кажуть люди, він буквально руками розігнав хмари. Міг розганяти хмари, викликати дощ і, навіть, передбачив свою смерть. А самого президента Путіна чекає смерть від болісної недуги. Крах Росії, особисті неприємності і навіть смерть. І він передбачав свої смерті. Вже після його смерті вдова провісника говорила про те, що він дуже часто повторював про зради та приниження, які чекають на український народ, але зрештою все буде гаразд. За словами астролога, карта смерті свідчить про те, що йтиметься про нині окуповану територію, тож вона робить висновок, що це – Луганщина та Донеччина. За словами екстрасенса та медіума Максима Гордєєва, квітень буде місяцем запеклих боїв: після виїзду та евакуації більшості населення із зони бойових дій ЗСУ зможе «по-дорослому» взятися за окупантів. За словами доглядачки музею Ганни, в магії чорні коти є провідниками інформації між нашим і потойбічним світом. За його словами, “чистки” у владі триватимуть до кінця 2023 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *