Ми входимо у дуже цікавий рік, буде багато можливостей – астролог

fantasy, book, tree, girl, screen, forest, window, glasses, table, mood, atmosphere На Донбасі, як я казала давно, буде дуже велика війна з великою кількістю жертв як з боку України, так і РФ, а також мирних людей. Головне питання – коли закінчиться війна? Учасник битви екстрасенсів Сергій Кобзар почав розмову з питання щодо можливої участі білорусів у війні проти України. Але результат зрозумілий: Україну не захоплять у цій війні. Але цілком можливо, що поки все обмежуватиметься лише тим, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік сама ця тема періодично спливатиме в інформаційному просторі. Але до обвалу гривні це не призведе, запевняє експерт. Але я не побачила, щоб був наступ російської армії, захоплення Києва, про яке кажуть, що війська підуть, як це було 24 лютого. Настане рік Тигра не 1 січня, а 1 лютого і триватиме до 21 січня 2023 року. Марс, планета війни, був на паузі, ретроградний до 12 січня. “Війна – царство невизначеності; три чверті факторів, на яких базуються дії під час війни, оповиті туманом більшої чи меншої невизначеності”. З 12 січня набиратимуть обертів, посилюватимуться військові дії. Тим більше зараз Марс з 12 січня буде в такому ж становищі, що чекає Україну в 2023 році і у вересні 2022 року. Тим часом весна 2023 року, найімовірніше, принесе Україні успіхи в наступальних операціях і поверненні територій. Тому такі глобальні події, як закінчення війни, можуть трохи розтягнутися за часом.

YouTube видалив понад 9 000 каналів з російською пропагандою про війну ... Зрозуміло, що цьому будуть супутні події, які можна буде назвати індикаторами самого процесу відриву. Зірки натякають, що алкоголь треба виключити зовсім – Тигр не любить дегустаторів, а ось наряд купуйте в блакитних або сріблястих кольорах, віддаючи данину поваги символу року. Так само Тигр – революціонер, він не любить авторитетів і скидає людей, які довго перебувають при владі. Той же Сатурн, який є управителем Асцедента нашої країни (Асцедент – східна точка гороскопа, знак Зодіаку в точний момент народження людини або країни, на яких складається натальна карта – Ред.), вказує, що Україна в очах світової спільноти – це країна витривалих людей, які не сприймають влади над собою, бо самі схильні встановлювати правила, за якими їм жити і за якими вони готові діяти. Плутон – планета змін – наступного року увійде у знак Водолія, під яким знаходиться Росія. Це справедливий і мудрий, але дуже запальний знак. Це підштовхує до думки, що ми таки можемо побачити переговори у форматі Україна-США-РФ-ЄС. Це стосується не якоїсь конкретної країни – це загальна тенденція для всього світу. Що ж передрікають зірки та планети Україні та світу у 2023?

Ось тут варто зауважити: зорі та планети вказують на зміни та оновлення для України на цей період не меншою мірою, ніж на рік, який ми будемо зустрічати вже за кілька днів, а навіть дещо більшою. Насамперед тому, що вони носитимуть більш демонстративний і рекламний характер, ніж справді націлені на поліпшення ситуації. Чоловікам Рибам варто бути рішучіше, відкинути сором’язливість і почати активні дії. Також варто сказати, що входження Сатурну до Риб віщує нам скорочення і зменшення активності різних вірусних захворювань. Входження Сатурна до знаку Риб 7.03.2023 (на термін 2,5 роки) визначить початок формування дефіциту та, відповідно, зростання цін на нафту та газ. А восени цей процес тільки прискориться через зміну пріоритетів у суспільстві, яка почне формуватися з початку вересня 23-го і визначить домінуючі теми для України аж до осені 2025 року. Посилення почнуть отримувати теми контакту та формування нових зв’язків зі світом. Взагалі, період знаходження Плутона у Водолії (близько 20 років) – це період розпаду союзів, асоціацій і конгломерацій, що склалися раніше, і створення нових об’єднань з зовсім іншими правилами.

Разом з цим існує можливість входження в альянси або створення власних. Також Юпітер у Тельці закладає можливість дуже потужного витка інфляції. У середині травня (18.05) 23-го року Юпітер сформує квадратуру з Плутоном. Для України найважливішою темою в економічному плані, яка отримає розвиток, починаючи з осені 23-го року, буде прагнення убезпечити власну економіку від можливих загроз ззовні. А це означає, що буде далі з Україною 2023 той страшний рік, від якого залишилися лічені дні, і, найімовірніше, період першої половини 23-го року назавжди закриють тему мрій агресора утримати нашу країну у своїй орбіті, зломити її, підпорядкувати і використати у своїх інтересах. Скажімо так, завершення активних військових дій – це те, що буде далі з Україною 2023 буде «зовнішнім», помітним (і, звичайно, дуже важливим!) фактором і тому може затьмарити іншу, не менш важливу для майбутніх поколінь українців тенденцію, яка стосується внутрішньої трансформації нашої країни. Що ж до звільнення наших територій, можна говорити про те, що скільки б не було відвойовано нашої землі у кацапо-рашистських загарбників, повного задоволення в цьому процесі досягнуто не буде. Що це буде – наприклад, повний розвал ОДКБ, потужна аварія на якомусь військовому об’єкті, що буде далі з Україною 2023 введення ембарго чи проголошення дефолту – поки невідомо, але ці події дуже серйозно вдарять по економіці країни орків та призведуть до потужного послаблення в політичному плані.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *