Коли скінчиться війна в Україні. Прогнози астрологів та тарологів у квітні 2023 (відео)

На сьогоднішній час пророцтва і прогнози для України на 2022 рік від найсильніших екстрасенсів повідомляють про складну ситуацію у країні. Астрологи взялися за тему війни в Україні та запитують у планет, що чекає Україну в 2023 році ж чекає на українців у квітні 2022 року. Гасло розвитку європейської політики 2022 ро­ку – своя сорочка ближче до тіла. Як повідомляв OBOZREVATEL, думками що чекає Україну в майбутньому 2023до розвитку бойових дій діляться також відомі політики та експерти. Цифра 3 (березень – третій місяць) у нумерології уособлює комунікацію та зв’язок (тобто сторонам вдасться домовитися до чогось конструктивного), site а цифра 5 – емоційність і чуттєвість (тобто внутрішній стан лідерів буде сприяти завершенню військових дій). Найнебезпечнішими місяцями для нього я виділив би лютий, березень і квітень 2023 року. Ще одна не менш поширена теза серед астрологів, екстрасенсів, мольфарів – війна закінчиться навесні 2023 року. Ще одну книгу, дотичну до злочинів у Бучі анонсувала письменниця Катерина Бабкіна – презентація повісті «Мам, памʼятаєш? 16-17 квітня – пік емоційної напруги, laatwaaipapagaai.org повний Місяць у Терезах. Уже на початку квітня Ірина прогнозує укладання мирної угоди між двома країнами, яку народ України сприйме як зраду і буде дуже незадоволений. Це буде на користь України. Це стане точкою відліку – до його поглиблення або до згортання війни. Це дасть шанс нашій країні здобути важливий статус у світі та розпочати нову сторінку своєї історії.

Дефолту, енергетичної кризи чи нових протестів в країні не станеться. Безпосереднє поєднання цих двох планет відбудеться 30 квітня. 13 квітня він сповільнюється, 29 квітня переходить у транзитну фазу. Астролог і нумеролог Валерія Мамичева стверджуючи, що чекає Україну в майбутньому 2023 на початку квітня будуть позитивні зрушення на шляху до припинення конфлікту. Потім, коли ворог зосередив велику кількість потужних вогневих засобів, він почав просто руйнувати мирні населені пункти та змітати все, що йому трапляється на шляху. Гинуть ні в чому не винні мирні люди. Ця тенденція збережеться і в першій половині серпня, fitnmuscles.com – переконані Суханови. Ця комбінація продовжиться до 7 квітня, а після цього відчутна напруга спаде. На її думку, вирішальним буде п’ятниця, 1 квітня, так як в цей день буде молодик. Бажання радять обдумувати ретельно, адже загадане у такий день здійсниться обов’язково. Ганна Єфремова навіть назвала точну дату, коли бойові дії припиняться. Я пропоную змістити фокус своєї уваги зі страху та тривоги на конкретні дії – адже це найкраща зброя проти тривоги. За кілька днів до цього, 31 грудня 2021 року, на казахстанському телебаченні виступала російська астрологиня і телеведуча Тамара Глоба (так, це дружина того самого Павла Глоби). Грудень 2021 (Обозреватель). Війна на Сході України продовжуватиметься, проте ситуація покращиться – території потроху почнуть повертатися під контроль Києва.

Марс – планета війни. 23 лютого був фатальний день, що буде далі з Україною 2023 коли Марс і Плутон розпочали своє зближення в знаку Козерога. Він може бути аспектом миру, перемоги чи якихось успіхів на міжнародній арені. Найбільше боюсь, напевно, що саме такої перемоги не буде. Потік біженців трохи пішов на спад, та й чергувала я вночі, тому людей було ще менше. Ні для кого не секрет, що прогнози не збуваються на всі 100 %. Причина того криється в бажанні людей жити за законами Божими. Кожен житель України прагне знайти відповіді на свої питання у знаменитих астрологів і провидців. В Україні має відновитися мир, до кінця року розв’яжеться позитивно питання з Донбасом. Тоді всі питання можна буде розв’язати. Тоді наша перемога неминуча. Говорити про готовність Білорусі вступити у війну проти України астрологи поки не наважуються. Він свідчить також про те, що протягом березня наша країна отримуватиме підтримку і фінансування з боку інших держав, оскільки Риби – світлий, духовний знак співчуття й милосердя, яке світ проявлятиме до України. Але вже в районі 20 березня – у ході чергових переговорів – “солідні іноземні партнери” допоможуть сторонам домовитися. Навіть прибалтійські партнери на де­який час відвернуться.

А тому астрологічні прогнози, коли їх дають ближче до певних подій, є зазвичай більш наближеними до реальності. А Олександр Володарський вважає, що хайп на війні – це взагалі невдала маркетингова стратегія на західних ринках ігрової індустрії. Візуальні новели, такі як Ukraine War Stories та The Nightmare Winter, взагалі безплатні. Але український народ має віру у щасливе майбутнє. Але це вже йде до завершення. Але є й хороші новини. Але навряд чи вони будуть особливо успішні. На політичній сцені з’являться абсолютно нові люди. А от що можна робити й навіть корисно, так це заводити нові знайомства, особливо романтичні. Психотерапевтка та астропсихологиня Валерія Мамічева розповіла, коли закінчиться війна в Україні. Експерт програми “Сніданок. Вихідний”, ведичний астролог Ігор Нехаєв на своєму каналі у YouTube теж спробував спрогнозувати ситуацію в Україні. Тут ми теж бачимо, що більшість прогнозів є позитивними (іноді аж занадто) і – традиційно для астрологів – досить розмитими. У річному гороскопі Україна на 2022-2023 рік, опублікованому на сторінці астрологів у Instagram, йдеться про ймовірну дату спаду бойової активності. Не варто ­розраховувати на підтримку старих друзів. Наразі весь світ дізнається про Україну.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *