Коли закінчиться війна?

Як з’ясувалося, говорила ясновидець і про Україну. Оптимістичніший прогноз висловив ясновидець та екстрасенс Валерій Шатилович. Астролог Лілія Вікулова дала прогноз на те, коли в Києві припиняться активні бої. Астролог Анна Карпєєва дала астрологічний прогноз щодо України. На його думку, майбутнє сьогоднішньої України – «Борисфена» -французький провидець описав лише у двох катренах: перша згадка стосується аварії на Чонобильській АЕС в 1986 році, друга – долі України в 23-му столітті, коли на українських теренах виникне нова світова релігія, формування якої розпочате в 998 році – як відомо, час хрещення Русі. У рік Тигра завжди починаються великі зміни: 1926 року в Москві стався переворот і Сталін захопив владу, а 1986 року Горбачов вперше заговорив про перебудову, у 1998 році був дефолт у Росії. Пророцтва на 2022 рік опублікувало видання “Факти”. Пророцтва Ванги, зокрема, стосувалися кліматичної зброї, від якої має загинути вся Європа. Левін вказує, що Україна має всі шанси зберегти єдність, але для цього треба докласти багато зусиль. Астрологія, тарологія, нумерологія, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року гадання, віщування, мольфарство, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо кажуть екстрасенси про війну 2023 року матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Далі ж ситуація на фронті матиме інший вигляд – це буде односторонній рух України. У Путіна також буде складна ситуація в березні – квітні, коли буде жорстка опозиція до його планет у “домі смерті”. Смерть президента РФ Володимира Путіна. Щодо часових меж завершення війни, то мольфар віщує настання миру на 2024. Перемога може настати лише після повної капітуляції ворога, а це відбудеться лише після повного розпаду РФ. У 20-х числах березня відбудеться якась ключова подія. Від кінця березня до 1 травня 2023 року у світі зростатимуть революційні настрої, що будуть спрямовані на повалення єдиновладдя. Тарологиня Олена Бюн заявила, що у перші десять днів березня Росія ймовірно не влаштовуватиме масовані ракетні удари по Україні (один із таких ударів відбувся 9 березня). А мир в Україні настане 2 листопада 2014 року, коли Сатурн буде послаблений. Під завісу року, як правило, підбивають підсумки і роблять свіжі екстрасенси про Україну 2023гнози. І кінець року, листопад – грудень, особливо пророцтво для України 2023 Риб, які народилися в березні, просто супер все вдаватиметься. Для України 2023 рік стане складним, www.soccerprints.online але він сприятиме відродженню нашої країни, зміцненні її позицій і навіть трансформації. Згідно з прогнозами Нострадамуса, на людство чекає важкий рік. За прогнозами мольфарки, українці повернуться до спокійного та мирного життя, без ризику, що прилетить снаряд чи доведеться кудись їхати, лише у 2026 року.

У вигляді епідемії. За прогнозами болгарської цілительки, клімат зміниться і заморожені частинки вірусу розлетяться в повітрі. За її словами, весь 2023-й наша країна ще перебуватиме в кризі – як економічній, енергетичній, так і воєнній. За її словами, люди стають роботами. За словами Нострадамуса, ця війна прийде з території сучасного Іраку і триватиме 27 років. За його підрахунками виходить, що досить скоро Україна отримає необхідну допомогу, що зміцнить її становище. Після цього Україна стане впливовою державою. Навіть атомна бомба стане неактуальною. Іменита астролог Анжела Перл, відповідаючи на питання про те, коли в Україні закінчиться війна, стверджує, що Квітень стане переломним моментом. Авторитетні українські астрологи дають різні передбачення з приводу того, коли може закінчитися війна в Україні. Одного разу з ним розмовляв Нострадамус, який намагався пояснити йому свої передбачення початку війни. На завершенні війни в листопаді наголошує також український астролог Назар Лебяк. Так, одеський астролог Влад Росс у всіх бідах України звинувачує планету Марс.

Проте розпаду країни астролог не передбачає. Проте і вона, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року хоч і туманно, вказує, що все для України закінчиться добре. Розпочнеться позитивний період для України вже на початку квітня. Росія переживе період великого економічного процвітання, але за ним настане час великих труднощів. На думку болгарської ясновидиці, цей день стане своєрідною точкою відліку, після якої стартує перехідний період. Взагалі Путін хотів напасти у день відкриття зимових Олімпійських ігор – 4 лютого 2022 року. На її думку, вирішальним буде п’ятниця, 1 квітня, так як в цей день буде молодик. На 6 січня вона впала до 79 доларів. На пророцтва середньовічного алхіміка Нострадамуса часто посилаються різноманітні ворожки та інші провидці. Перед тим як остаточно вірити, чи не вірити словам сліпої, не завадить подивитися на ті пророцтва Ванги, що вже збудися. Згодіться, важко однозначно трактувати пророцтва Ванги, тож звернемося до «класики жанру» – катренів Нострадамуса. А в інтернеті знаходимо пророцтва на всі смаки та політичні уподобання! Які її пророцтва збулися?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *