Колись яка там медицина була?

Стафійчук зазначив, що президент РФ вдається до послуг людей з екстрасенсорними здібностями. Кавказькі республіки, Татарстан, Башкортостан та інші, екстрасенси про Україну 2023 вони можуть відокремитися від РФ. Смерть президента РФ Володимира Путіна. У квітні перемогу у другому турі виборів здобув чинний президент Емманюель Макрон із результатом 58,55%. Це перші вибори, на яких чинного президента переобрали на другий президентський строк за останні 20 років. Це та сила, яка змушує терпіти і перемагати навіть тоді, коли здається, що вже зовсім немає сил; та планета, яка не дозволяє полишити свою Батьківщину, навіть якщо страшно. Юпітер – це планета, яка задає вектор руху. На космограмі з’являється сприятливий аспект – тригін Юпітера до Плутона, і вплив планети Юпітер (який до того ж у своїй сильній обителі, Рибах) – це переговори вищих, влада, врегулювання ситуації та спроби дійти до сприятливого результату. Тому рік досить агресивно страшний, тим паче, що Юпітер і Марс царюватимуть у стихії вогню, який спалюватиме. Тому експерти, які намагаються розшифрувати прогнози оракула, часто змушені лише будувати здогади про те, що саме мав на увазі сам провидець. У щоденнику діда Гошка, який записував слова Ванги, йдеться про те, що в майбутньому Україна стане головною в союзі п’яти країн.

Вони вважають, що його слова часто виявляються правдивими. Його слова “свіжі екстрасенси про Україну 2023” зазвичай трактують по своєму – так, як їм вигідно. Свої прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік завуальовує так, що кожен може собі їх розуміти так, як йому хочеться. Її прогнози вивчають з року в рік, знаходячи все нові і нові ключі до розгадок майбутнього. Дедалі частіше лунають обнадійливі прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік щодо закінчення війни в Україні у 2023 році. Карпатський мольфар відповів, скільки ще триватиме війна в Україні. Солдатські матері не хочуть розуміти того, що їх діти гинуть на Донбасі лише за імперські амбіції Путіна, та ще більш шокуючим здається той факт, що родичі загиблих в Україні росіян готові мовчати … Читайте такожЗдійсняти всі мрії: які знаки Зодіаку потрапили в “білий список” ВсесвітуНа думку Нострадамуса, збройні конфлікти посилять голод і приведуть до того, що мігранти будуть масово залишати свої будинки в пошуках кращого життя в інших країнах. За словами Нострадамуса, ця війна прийде з території сучасного Іраку і триватиме 27 років. За першою версією очевидців, Ванга передбачала важкі часи, які доведеться пройти нашій державі.

Там же, у домі Батьківщини та сім’ї, до речі, помістився і північний вузол у Тельці (знаку нашої країни), https://biblioteca.inslessalines.cat/community/profile/wkekathie485236/ який відповідає за той кармічний урок, який ми маємо пройти внаслідок війни, та висновки, які маємо зробити. По знаку Тельця зараз проходить Уран. 2 березня був молодик у Рибах цього місяця. Це те, що від початку березня походить від усього світу відносно нашої країни. Ці планети прийшли до повного об’єднання 3 березня – це було напруження. На початку квітня з’являється аспект Сатурна до Марса, тобто аспект планети обмеження до планети війни, що можна трактувати як обмеження/припинення яскраво виражених військових дій. На підтвердження цієї теорії її прибічники згадують інше пророцтво Ванги про катастрофу, яка на пів року приховає від людей сонце. Якщо пророцтво Нострадамуса збудеться, від бойових дій явно постраждає не тільки Франція, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року а й інші країни, розташовані поруч з нею. Він заявив, пророцтво для України 2023 що наші співвітчизники, які втомилися від бойових дій у країні, відчують полегшення. Мольфарка каже, що прямо зараз очікувати на завершення бойових дій не варто. Родом він із Івано-Франківська, і він сам каже, що відчував цілющі сили вже у вісім років.

Безумовно, зміцнювати свого Сатурна – планету дисципліни, сили та жорсткості. Експерти вважають, що Нострадамус пророкує смерть північнокорейського диктатора. У випадку з роботами дослідники вважають, що Нострадамус пророкує світу появу безсмертних створінь, що замінюють людину. Що таке “Хістер” дослідники до кінця не розуміють, можливо, це була помилка провісника. Український астролог Олександр Валентинович вказує, що воєнні дії на сході України закінчаться до кінця жовтня, вибори не приведуть до парламенту нових партій – тільки назви зміняться, а загалом, політичне та економічне покращення Україна отримає аж у 2019 році. Україна має дуже важливу місію для всього людства. За його підрахунками виходить, що досить скоро Україна отримає необхідну допомогу, що зміцнить її становище. За її словами, весь 2023-й наша країна ще перебуватиме в кризі – як економічній, енергетичній, так і воєнній. Однак Нечай заспокоїв, додавши, що це буде тимчасове явище і вже незабаром країна відновиться. Однак війна, яку ініціював кремлівський диктатор, припиниться після його смерті. Є висока ймовірність того, що жителі України, які втекли з країни, почнуть повертатися наприкінці квітня – у травні, оскільки саме в цей час основна маса планет покине знак зодіаку Риби, і потік біженців припиниться. Це впливає на моральний дух народу, від якого під час війни залежить здатність країни оборонятися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *