Карпатський мольфар дав невтішний прогноз про закінчення війни в Україні

Росс прогнозував, що у березні ЗСУ почнуть наступати по всіх напрямках. Його прогнозували практично всі езотерики, маючи на увазі нову атаку на Київщині та інших прикордонних напрямках. Його звали Нечай Михайло Михайлович. Його будинок такий, як і раніше, єдине, що змінилося – біля ґанку немає черги з людей, яким потрібна допомога. За словами Піонтковського, путіну потрібна термінова операція. За словами Медвецької, в січні, близько 20 числа, Росія може повторити спробу наступу. А у вересні та на початку жовтня Росія здійснила спробу анексувати частково окуповані Запорізьку, Херсонську, Донецьку та Луганську області. Тарологиня Олена Бюн заявила, що у перші десять днів березня Росія ймовірно не влаштовуватиме масовані ракетні удари по Україні (один із таких ударів відбувся 9 березня). 24 лютого 2022 року Росія атакувала Україну на землі і в повітрі по всій довжині спільного кордону. І російська розвалиться. Бо на землі не може бути імперій. Чимало астрологів, тарологів та прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік називають переможним 2023 рік. Інші експерти-езотерики, екстрасенси про Україну 2023 нагадаємо, переважно говорять саме екстрасенси про Україну 2023 2023 рік. Мольфар з Карпат Василь Юращук припускає, що війна в Україні триватиме ще два роки, але після 22 березня 2023 року українцям стане легше.

Повномасштабна війна країни-терористки Росії проти України затягнеться на роки, однак уже з кінця березня очікується велике полегшення для українців, екстрасенси про Україну 2023 зокрема, це стосується припинення ракетних ударів і деескалації конфлікту. Екстрасенс та мольфарка Олена Стеценко стверджує, що повністю війна до кінця 2022 року не закінчиться. Але вони його не врятують від страшного кінця. Але коли бачу, що людина лікує не те, що треба, обов’язково їй підкажу. 29 грудня 2022 року глава української військової розвідки Кирило Буданов заявив про те, що війна в Україні зайшла в глухий кут. Не варто порівнювати Україну і те, що в ній відбувається з тим, що буває в інших країнах, наприклад, Палестини. Весь світ дізнався, що відбувається в Україні. Таролог Макс Гордєєв наприкінці грудня прогнозував, що енергопостачання в Україні стабілізується аж у червні, бо нам “щось обіцяють, але не виконують”. Про необхідність країн НАТО збільшити власне виробництво зброї через війну в Україні заявив і генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберґ. Астролог Ірина Звягіна попередила про загрозу радикалізації військової обстановки в Україні у листопаді.

За її прогнозом, у листопаді українці не будуть налаштовані платити ціну, яка не окупається. За розкладами Гордєєва, українці зможуть повернутися додому через 2-3 місяці. За 7 днів Бог створив Землю. Астрологиня вважає, що основні домовленості будуть досягнуті 8-9 грудня, але загалом усі перемовини триватимуть до 13 січня 2023 року. Стеценко передрекла, що бої триватимуть до Великодня 2023 року. Експерт прогнозує дефіцит боєприпасів у російських військових «навесні або восени 2023 року». У 2023 році європейські витрати на оборону, ймовірно, суттєво зростуть, про це пише голова європейського бюро видання Breaking Defense Тім Мартін. Раніше своїм прогнозом на березень 2023 року поділився відомий ясновидець Валерій Шатилович. Раніше в інтерв’ю пророцтво для України 2023 Netflix Зеленський припустив, що вторгнення в Україну може припинитися, якщо президент РФ Володимир Путін помре. Раніше ми розповідали, що популярний західний екстрасенс передбачив, коли і через що розпочнеться Третя світова війна. Медвецька прогнозує, що розпочнеться нова епоха, яка ознаменується створенням нових міждержавних об’єднань з демократичними принципами. Це принесе багато неприємностей, адже саме таке положення займав Сатурн у 30-х роках, коли відбувалися сталінські репресії, у 60-х – брежнєвські гоніння, коли активно застосовувалась каральна психіатрія, а також у90-х – панування мафії та “нових рускіх”.

Це моя Україна, моя батьківщина і мені нічого боятися на своїй рідній землі, екстрасенси про Україну 2023 бо вона сама мене захищає”. Це означає зовсім протилежні наслідки на рівні подій – звільнення політв’язнів та репресованих, каяття у скоєному фігур світового значення, допомога нужденним на глобальному законодавчому рівні та закінчення авторитаризму. Це у свою чергу стане стимулом пророцтво для України 2023 ще одного українського прориву. Які будуть результати цих дій (українського контрнаступу – ред.)? Астрологиня зазначила, що події саме цього періоду матимуть вирішальне значення і покажуть результати війни на полі бою. Саме тоді на небосхилі відбуватимуться важливі астрологічні події. «Це питання проясниться найближчими місяцями», – пише він. В інтерв’ю ProUA він заявив, що саме цей день стане переламною точкою у повномасштабному вторгненні, українцям далі стане набагато легше, пише УНІАН. Врешті-решт, один із сайтів чесно пише в кінці кожного з безлічі опублікованих прогнозів, що астрологія та інші віщування не є науками і мають розважальну мету. Проте вже в кінці жовтня настане кульмінаційний період війни. Дата закінчення російсько-української війни буде пов’язана з четвіркою, а вже у вересні настане серйозний перелом. А у вересні армія України внаслідок блискавичного контрнаступу звільнила майже усю окуповану до того частину Харківщини. Народ України потім ще довго згадуватиме цей тяжкий час, переказуючи його один одному, і вже ніколи стосунки з росіянами не будуть колишніми, бо на українців пішов народ, який забув про свою спорідненість.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *