Карпатський мольфар відповів, скільки ще триватиме війна в Україні. ВІДЕО

Між Росією та Україною почнеться велика війна, яка призведе до загибелі багатьох людей. Війна може тривати роками, web site принаймні поки в Росії не почнеться масштабна політична і економічна криза. Повномасштабна війна Росії в Україні декілька разів опинялася на роздоріжжі, коли Путін міг обирати: прийняти поразку і відступити або ризикнути і підняти ставки. Мочіовскі впевнена, що Путін не готовий зупинитися на Україні, він спробує спровокувати Європу на воєнні дії. Мольфарка Олена Стеценко розповідала, що активні бойові дії триватимуть до Великодня цього року, а російські атаки – до 3,5 років. Провидиця розповідала, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року в цей день світ зміниться назавжди. Бажання радять обдумувати ретельно, адже загадане у такий день здійсниться обов’язково. Астролог каже, що у цей день була кульмінація війни. Раніше мольфарка про дату закінчення війни в Україні 2022 заявляла, що російські окупанти будуть переможені українськими захисниками завдяки незламній силі духу нашого народу. Раніше глава розвідки прогнозував, що до кінця весни 2023 року ЗСУ зайдуть до Криму. Ні, нам доведеться власними силами відбивати напад, https://trenirajsamajom.rs/archives/252897 який також буде з Криму та Білорусі.

Нагадаємо, найвідомішими передбаченнями провидиці стали трагедія 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку та аварія атомного підводного човна “Курськ” 12 серпня 2000 року в Баренцевому морі. Загибель підводного човна “Курськ”. Провісниця сказала: “Курськ поглине вода”, але тоді ніхто не зрозумів, pioni.com.ua як ціле місто може піти під воду. Минуло близько півроку перш, ніж війська Варшавського договору увійшли в місто. А ось з території РФ атаки більш ніж ймовірні. «Агресія Путіна надихається внутрішніми проблемами, такими як виживання та спадщина 70-річної давності, ніж його фальшивими територіальними претензіями. Кожен наступний крок «підвищення ставок» з боку Путіна має зустрічатись з підвищенням рішучості з боку Вашингтона, Брюсселя і Лондона. Дехто вважає, що РФ відмовиться від спроб захопити Україну після смерті Володимира Путіна. Більше як рік триває повномасштабне вторгнення РФ на територію суверенної України. До цієї жінки по пораду та допомогу звертаються люди не лише з Волині, а й із різних куточків України. До влади в Україні прийде сильний лідер, який принесе країні стабільність і процвітання. Маг зазначив, що на даний момент перша фаза війни в Україні підійшла до кінця, але в небезпеці зараз східна частина і зокрема такі міста як Одеса, Дніпро, Кременчук можуть опинитися під ударом. Ключ буде всередині Росії, – переконана Барбара Занчетта з відділу вивчення війни Королівського коледжу Лондона.

Анжела Перл розповіла, що чекає на Україну в 2023 році передбачення не варто бояться ядерного удару Росії, з астрологічної точки зору немає таких підстав. Перл зазначила, що небесні тіла символізують рух до затишшя, воно може розпочатися після 12 березня. Відсутність оперативно значущих пророцтво для України 2023 російських сил територіальних здобутків протягом березня може слугувати підтвердженням припущень про значне виснаження російського наступального потенціалу. Він назвав ключову для нашої країни дату, це – 22 березня. Проти РБ деякі країни ввели санкції за співучасть у вторгненні. Військовий аналітик, свіжі екстрасенси про Україну 2023 генерал-майор армії Австралії у відставці Мік Райан вважає, що в США та Європі є ті, хто вважає надання більш досконалої зброї, такої як танки та ракети великої дальності ATACMS, ескалацією. Як пише у Біблії – з великої білої держави будуть барани битися”, – пророкує мольфарка Ольга з Буковини. Усе це карпатські мольфари пророкують президенту сусідньої держави у випадку нападу на Україну. Такий прогноз дають країні карпатські мольфари, передає ТСН. Судячи з розташування небесних тіл, ці військові дії не спонтанні, а заздалегідь сплановані та ретельно продумані. За версією болгарської ясновидиці, військові дії на території України повинні закінчитися до кінця 2015 року – так що можна вважати, що частково відповідь на питання щодо того, чи збулися пророцтва Ванги про Україну можна вважати позитивним – адже на сході поки що панує відносне затишшя.

Крім того, її методи діагностики та лікування не ґрунтуються на наукових даних і не вважаються медичною спільнотою надійними. Крім вищевказаних прогнозів, Ванга говорила про цифровізацію, наприклад: “Гроші зникнуть, і замість них будуть цифри”. Болгарська ясновидиця Ванга – одна з найбільш знакових фігур на всьому пострадянському просторі. Болгарська віщунка Ванга нібито передбачала прихід до влади президента України Володимира Зеленського. Ванга стала дуже відома завдяки передбаченням про майбутнє нацистської Німеччини та її ролі у світі. Вважається, що Ванга зробила низку передбачень про майбутнє України та її стосунки із сусідніми країнами. Празька весна. На початку 1968 року Ванга гоорила про “темні хмари” над Прагою. Тим часом весна 2023 року, найімовірніше, принесе Україні успіхи в наступальних операціях і поверненні територій. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не виключив, що Росія може відновити наступ у січні-березні 2023 року. В цей час навіть може напасти Росія. Справжню популярність мольфар здобув у 1989-му, коли його запросили забезпечити гарну погоду під час проведення фестивалю «Червона рута». Росія переживе період великого економічного процвітання, але за ним настане час великих труднощів. Але в цей період країна-терористка Росія почне зміцнювати флот у водах Азовського моря. Але це ще буде нескоро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *