Карпатський мольфар відповів, скільки ще триватиме війна в Україні. ВІДЕО

За словами провісниці, Третьої світової війни, якої всі чекають від сьогоднішнього екстрасенси про Україну 2023тистояння України і Росії – не буде, але в результаті тяжкої війни відродиться Русь. Україна зустрічає Новий рік в умовах війни, але саме в 2023 році вона може закінчитися. Пророцтва Ванги про Україну називають також і дату, www.pianosbaratos.com коли повинна закінчитися війна в нашій країні. Доки таке положення буде зберігатися, ця війна може тривати роками. По суті, forkliftlicence.com.au для ЗС України обстановка представлятиме собою складну комбінацію із фактичного положення лінії зіткнення, наявних ресурсів і комплекту боєздатних військ, та, вочевидь, знаходження стратегічної ініціативи в руках противника. Власне кажучи, все перелічене вище прямо залежить від наявних ресурсів та лише від них. Спрощено кажучи, справа саме в безкарності, https://www.ravepartiescorp.com/author/genatreadwe/ яку забезпечує фізична віддаленість. Крім загальновідомих для цього підстав, таких як прагнення до щонайменше регіонального лідерства, різного роду “вставання з колін” і відверто імперських зазіхань, таких прийнятних для пересічного росіянина, є і суто практична з них. Зайвим є наголошувати окремо на їх суто військовому, а також політичному та інформаційному значеннях. Комплексне, із належним перспективним баченням, оснащення і переоснащення ЗС України системами озброєння відповідної дальності дії повинні стати тим самим омріяним гейм-чейнджером.

Наявність навіть самої загрози використання ЗС України засобів ураження відповідної досяжності буде примушувати РФ по-іншому розглядати і природу, і перебіг, і результат нашого протистояння. Наявність у противника оперативного плацдарму на правому березі річки Дніпро вимагає додаткових зусиль для запобігання його розширенню. У перекладі на мову військової практики це означає, що ЗС України, в кращому випадку, можуть завдавати удари застарілими засобами ураження лише на глибину оперативного тилу противника. В той час як противник здатний безкарно завдавати точкових ударів по цілях на всю глибину території країни. Нарешті, в Криму – головна база Чорноморського Флоту і мережа аеродромів для нанесення авіаційних ударів практично на всю глибину території України. Єдиним шляхом кардинальної зміни стратегічної ситуації, беззаперечно, є нанесення ЗС України протягом кампанії 2023 року декількох послідовних, lahorefoodexpo.com а в ідеальному випадку – одночасних контрударів. Так, суттєві зміни віщує сонячне затемнення 25 жовтня. 20 жовтня 2015 року Збройними силами України розпочатий другий етап угоди з відтягнення озброєнь у секторі «Південь», що охоплює Донецьку область та західну частину Луганської області, і має протривати 24 дні. І ця рамка має бути простою – максимально зручні сервіси для військових з максимальною повагою до них. У Білому домі прогнозують продовження військових дій “протягом деякого часу у майбутньому” та “дуже динамічний” зимовий період на фронті.

Переконливим прикладом правильності такого підходу в поточному році є успішні зусилля ЗС України з фізичного перенесення бойових дій на тимчасово окуповану територію АР Крим. Беззаперечно, що національні зусилля України в цьому напрямку відкривають безмежні можливості міжнародного військово-технічного співробітництва з країнами-партнерами. Вже зазначалося про загрозу просування противника в напрямку Запоріжжя. Додатково, не зникає небезпека розвитку противником часткового успіху з напрямку Гуляй Поле, що, за певних умов, може створити загрозу охоплення всього угруповання українських військ на Сході. Зранку 29 серпня почався вихід українських військ з-під Іловайська по попередньо обговореному з російською стороною маршруту зі спробою прориву. Суттєві вклинення противника сковують будь-який оперативний маневр для українських військ і вимагають, по суті, подвійного комплекту сил передбачення для України на 2023 рік його стримування. Таке планування має передбачати, перш за все, наявність необхідного комплекту військ. Таке страшне пророцтво дід Нечай дав в інтерв’ю ще 2009 року, тобто задовго до тих подій, які розкололи Україну на окуповані території. Він вважав, що чекає на Україну в 2023 році передбачення Україну можуть поділити на деякі табори та території, і все це закінчиться тим, що ця країна перестане існувати. Третя світова війна закінчиться перемогою сил добра! Кризи, війна – це все негативно на людей впливає. Погано, коли їхня брехня впливає на життя інших людей. На жаль”, – розповів мольфар Іван про зомбування людей на Донбасі.

На ЧЄ з важкої атлетики українка виборола дві “бронзи”, а спортсменка з Турції знепритомніла. На увазі мається не тільки і не стільки певні найменування, такі як, наприклад, ракета MGM-140B ATACMS Block 1A для РСЗВ Himars. На тлі цього Зеленський втримає владу? Китай підтримав деякі пропагандистські теми Москви, але не надав матеріальної підтримки та утримався під час голосування в ООН. З огляду на чисельність і наявність ресурсів в розпорядженні ЗС РФ, викликає сумнів сама можливість усунути її повністю. Звісно, з іншими вихідними даними і перспективами, але знову ж таки – триваючий конфлікт, втрати життів, витрати ресурсів і до кінця невизначений кінцевий результат. У 2023 році європейські витрати на оборону, ймовірно, суттєво зростуть, про це пише голова європейського бюро видання Breaking Defense Тім Мартін. Як пише у Біблії – з великої білої держави будуть барани битися”, – пророкує мольфарка Ольга з Буковини. Але великої біди вже не буде”. Але й окреслений підхід до визначення завдань воєнної кампанії 2023 року для ЗС України здається занадто одностороннім. Пропонується дещо інший підхід до визначення центру тяжіння російських сил і самої суті цієї війни. Має бути застосовано комплексний підхід до переоснащення артилерії, ракетних військ, тактичної авіації і Військово-морських сил ЗС України та інших складових їх могутності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *