Домовитися не вийде: почало збуватися пророцтво карпатського мольфара Нечая на 2023 рік

Для цього необхідно збереження підтримки України з боку Заходу і посилення дії санкцій. Відбиття Україною агресії з боку супердержави потребує і ще довго потребуватиме значних матеріальних ресурсів і грошових витрат. Існує можливість широкомасштабного нападу з боку Росії вже в березні. А все розпочнеться з гібридних провокацій у березні. В інтерв’ю YouTube-каналу “Прогноз” він розповів, що влітку мають припинитися обстріли, а бойові дії суттєво звузяться. Незважаючи на достатню кількість широкодоступної інформації, сучасному поколінню, світу, і європейцям, перш за все, важко уявити собі в реальності бойові дії в стилі Другої світової війни. По залученню особового складу і техніки протистояння України російській агресії вже перевищило окремі показники бойових дій на її території в ході Другої світової війни. Експерт звернув увагу на величезні ресурси зброї у РФ, яка збережена ще з часів Другої світової війни. “Не думаю, що йдеться про південь, тому що вони будують величезні оборонні споруди скрізь, зокрема і на східному березі Дніпра в Херсоні. Адже, починаючи з цього моменту, РФ вже стане не лише загрозою для мирного співіснування України, інших її сусідів і низки європейських країн, а й державою-терористом воістину світового масштабу. В Україні 28-й день триває війна з Російською Федерацією і всіх наших громадян цікавить лише одне питання – коли це все закінчиться і можна буде повернутись до мирного життя.

Проте вже незабаром війна в Україні може перейти у менш агресивну фазу. Мольфарка Марія Данилюк, яка читає майбутнє по квасолі, розповідає, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року воювати Україні з Росією залишилося близько двох років. “Це означає, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року українська армія повинна почати воювати розумно і набагато ефективніше використовувати технології, ніж вона це зараз робить. Глен Грант наголосив, що в короткостроковій перспективі Росія намагається змусити Україну використовувати контратакувальні ресурси в оборонних цілях. Тому вони зможуть атакувати в різних місцях або екстрасенси про Україну 2023сто ефективно використовувати людей як боєприпаси. Тому найвразливішим місцем для українського контрнаступу є Бахмут. Нагадаємо, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко вважає, що для успішного контрнаступу ЗСУ необхідні чотири складники, з яких наразі в України присутні не всі. Глен Грант вважає, що атаки українських безпілотників на території Росії не є ефективними для перемоги у війні. “Утримання позицій цілком їх задовільнить, тому що Росія вважає, що якщо їм вдасться протриматися ще шість-вісім місяців, то західна підтримка вичерпається. За його словами, у довгостроковій перспективі Росія хоче пережити літо на тій самій позиції, на якій вона перебуває зараз, можливо, трохи просунувшись вперед на 10-15 кілометрів. За його словами, за допомогою запасів військової техніки, яку росіяни ще не чіпали, вони спробують здобути перевагу над Україною.

Глен Грант припустив, що росіяни намагатимуться атакувати в інших місцях, щоб спробувати змусити Україну атакувати там, де вони найсильніші в плані обороні, і посилюватимуть свою оборону, щоб зупинити будь-який контрнаступ. “Україна тримається, але якщо росіяни продовжуватимуть діяти таким чином, то неминуче десь здійснять прорив, тому що на даний момент Україна не має достатньої кількості фронтових військ необхідної якості, і тут я маю на увазі не тільки людей, але й боєприпаси, зброю і техніку в оборонній позиції”, – зауважив він. І Україна змушена перекидати свої сили туди, де темп задає Росія”, – говорив Глен Грант. За таких умов, стверджує експерт, українська армія змушена направляти резерви, зокрема, до Бахмута зараз, але припускає, що Росія на Бахмуті не зупиниться і продовжить атакувати в одному чи двох інших місцях, постійно намагаючись розтягнути лінію фронту за межі здатності України оборонятися. Розгортання ефективного супротиву більш як 300-тисячному угрупованню ЗС РФ потребувало мобілізації до ЗС України сотень тисяч людей і оснащення їх десятками тисяч зразків військової техніки. Другим фактором є пряма загроза застосування, за певних обставин, ЗС РФ тактичної ядерної зброї. Водночас, передбачення для України на 2023 рік народу і ЗС України все перелічене вже стало невід’ємною складовою повсякденного життя. А щоденні витрати боєприпасів ЗС України, наприклад, артилерійських снарядів з розрахунку на одну гармату, в середньому втричі перевищують показники Королівської артилерії Британської армії в часи Першої світової війни.

За його словами, передбачення для України на 2023 рік на фронті на цей момент Росія володіє ініціативою, яку українській армії потрібно перехопити. Нагадаємо, раніше в польському Міноборони заявляли, що Росія загрузла в Україні як у Чечні чи Афганістані і ця війна може тривати ще місяці. Ось такий же на нас чекає 2022 рік, зависання над прірвою і можлива, я не побоюсь цього слова, атомна війна. За його словами, завдання таких ударів по Росії збільшує шанси, що війна триватиме довше і більшість росіян будуть мотивовані воювати проти України. Британський експерт стверджує, що російський Генштаб націлений прорвати українську оборону, щоб показати Путіну, що вони таки спроможні генерали, які можуть воювати і перемагати. Вона величезна, і я впевнений, що в принципі не знайдеться такої кількості безпілотників, щоб атакувати всю Росію”, – підкреслив експерт. Ви можете мати армію безпілотників, і можете нападати на Росію, але Росія величезна. Тож Росія все ще має багато ресурсів, які можна задіювати проти України”, – підкреслив Грант. У найближчому майбутньому ми точно не побачимо, що Росія раптово зупиниться”, – наголосив Глен Грант. 24 лютого 2022 року Росія атакувала Україну на землі і в повітрі по всій довжині спільного кордону.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *