Гороскоп України: Соляр України на 2023-2023 рік

В грудні 2014 – січні 2015 відбуватимуться важливі події в сфері державної служби, військової служби, роботи за наймом, повсякденної праці, інтелектуальної роботи, медицини, освіти, а також в сфері колективної діяльності нації, виконавчої влади, парламентаризму та стосунків з дружніми народами. Це стосується фінансової сфери, роботи, стосунків із друзями й колегами. Події, що відбуватимуться в сфері колективного життя, а також в сфері стосунків з дружніми народами та в сфері виконавчої влади, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік парламентаризму, прогресивних реформ, – ці події піднімають з глибин колективного підсвідомого найболючіші спогади українського народу, найстрашніші жахіття та страхи, пов’язані з загрозою життю з боку могутнього відкритого ворога. Україна має за цей період два дуже важких проміжки часу через стосунки з сусідньою державою, akvariestuen.dk яка порушує партнерські угоди та виступає в ролі відкритого ворога. В надважких умовах загрози смерті від відкритого ворога народ України корегує курс розвитку держави, по-новому дивиться на свої прагнення та досягнення і по-новому визначає життєву мету. Тоді як хаотичні дії без стратегії та випередження подій призводять до виснаження та відчаю, необхідності починати спочатку пізніше, при менш сприятливих умовах. Щоб виживати, підтримувати життя, народ України дуже активно в суворих умовах застосовує свій розум, знання, зв’язки, комунікативні навички, активно вчиться новому та перевіряє будь-яку інформацію на достовірність, site по-новому працюють ЗМІ.

Наразі в умовах великої війни Україна обмежена в шляхах експорту своєї аграрної продукції і може її вивозити лише через три чорноморські порти та через західні кордони. Не дивлячись на те, що в цьому році Україна почувається залежною від волі сусідніх держав ворогів та партнерів та переживає серйозну сварку з сусідньою державою, саме в сфері партнерства, співробітництва, відкритої ворожнечі та відстоювання справедливості в суді Україна зможе подолати утиски та обмеження. Весь світ побачив, що Україна – це не та країна, яка може просто впасти. Попри те, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік у столиці найкраща система захисту, якась ракета може впасти. Тому одягайте те, що вам найбільше подобається і те, що принесе вам задоволення і подарує святковий настрій. Кожен, хто вміє щось майстерно робити, в цей час знайде собі заняття для задоволення та самоповаги. Якщо є ті, хто за вас не вміє радіти, приберіть таких зі свого кола або максимально уникайте спілкування. Якщо в цей період одна зі сторін договору між державами порушує обов’язки, для цієї держави це порушення матиме дуже важкі наслідки. Якщо є готовність дивитися на світ без прикрас та рухатися цілеспрямовано та обережно, в ногу с часом, то цей період не пророцтво про Україну на 2023 рікйде дарма. Сили путінської армії йдуть на спад, і вона в агонії цілеспрямовано бомбардує мирне населення.

Через відкрите втручання сусідньої держави в життя України відбувається перевірка української державності на життєздатність. Цей період 14 травня – 21 вересня 2014. Що відбувається в ці періоди? Це періоди збентеження, що буде далі з Україною 2023 розгубленості. Це наука, розшук, розвідка, шпіонаж, дослідження печер, поховань, підземель, надр. Це рік, коли українці добровільно беруть на себе додаткову відповідальність в тому, що стосується контролю над матеріальними ресурсами (статки, витрати, фінансові потоки, банківська сфера), коли мова йде про співробітництво, союзи, відкриту ворожнечу, судові процеси. Водолії, 2022 року у вас можуть виникнути фінансові труднощі. А також в тому, що має відношення до національної економіки через фінансові спекуляції. Сатурн як сигніфікатор державності та посади Президента в 4 домі елективної карти вказує на те, що буде далі з Україною 2023 правління Петра Порошенко завершиться зміцненням української державності, мета нації в цілому та Президента особисто буде досягнена – відбудеться переконливе утвердження української національної ідеї, яка полягає в державності та незалежності, і здійсненням традиції. Зміцнення інституту парламентаризму в державі, зміцнення ролі інституту виконавчої влади в державі (Сатурн управитель 11 дому). Страхові служби. Податкова служба в державі.

Інстинкт боротьби за життя прокидається і робить народ фактично незламним, люди гуртується, підтримують один одного, як єдина родина, що об’єднана єдиною високою ідеєю – фанатичною жагою свободи, незалежності, рівності всіх перед Законом, прагненням до просвіти, науки, прогресу. Можна очікувати на серйозний попит на державному рівні в сфері науки, а також в сфері психоаналізу та інших засобів позбавлення важкого емоційного вантажу. Сімейних людей може очікувати криза у відносинах і конфлікти, але вони ведуть тільки до виходу на наступний рівень розуміння і насолоди один одним. Часом за пророцтва видаються умовиводи спостережливих і вельми обізнаних в певній сфері людей. Активність в сфері сільського господарства, землі та всього, що дарує земля. Люди діють через почуття любові до своєї країни, до своєї землі. Але не варто впадати у відчай через це почуття. Але є й хороші новини. Але головні фази циклу дуже точно вказують головні руйнівні та реконструктивні фази розвитку Німеччини між 1938 та 1955 роками та головні фази змін у В’єтнамі та Південно-Східній Азії, коли вони досягли кризи в фазі кон’юнкції цього циклу, протягом 1956-66 років. Вітер змін віднесе вас далеко, так що вперед до нових пригод! Будьте готові до нових звершень у 2022 році – усе вдасться якнайкраще. За китайським календарем рік тигра набуває чинності 1 лютого 2022 року та триватиме до 21 січня 2023 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *