Війна чи мир. Що чекає на Україну у квітні 2023, на думку астрологів

Завдяки нашим сильним та незламним захисникам і захисницям, для всіх українців знову настала весна. Астрологи та тарологи в один голос пророкують перемогу Україні, однак вона не буде легкою і вимагатиме багато сил українців. А той-таки Влад Росс наприкінці 2010 року навіть вітав українців з тим, що «нам плохо жить осталось ровно 10 лет. Якщо про те, як астрологи проґавили пандемію, ми писали у попередній статті, https://dfiestayaccesorios.com.mx/%d0%b0%d0%bb%d0%b5-%d1%82%d0%b8%d0%b3%d1%80-%d0%b0%d0%b6-%d0%bd%d1%96%d1%8f%d0%ba-%d0%bd%d0%b5-%d0%b7%d0%bb%d0%b8%d0%b9-2 то тут згадаємо лише один характерний приклад про Казахстан. Це говорить про те, lahorefoodexpo.com що нам дадуть стільки зброї, як у своїй статті запросив Залужний. Це можливо лише за однієї умови. Це буде не широкомасштабна війна, але активних дій і провокацій не уникнути. А Марс – це доблесть, агресія, війна, планета зброї та спорту. Про це заявив і ведичний астролог Алакх Ніранджан: https://akvariestuen.dk/%D1%8F%D0%BA%D0%B8%D0%BC-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B5-2023-%D1%80%D1%96%D0%BA-%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83/ США та Європа з травня до червня ухвалять активні рішення для допомоги Україні та максимальних постачань зброї. Крім того, астролог застерегла, що 5-6 квітня можлива ескалація конфлікту.

Займіться цим питанням заздалегідь, тоді грунт для конфлікту зникне сама собою. Як ми побачимо далі, всі ці вісім років астрологи регулярно прогнозували завершення війни (іноді додаючи й повернення Криму). Говорити про готовність Білорусі вступити у війну проти України астрологи поки не наважуються. Що ж зупинить війну з астрологічного погляду – питання, яке цікавить усіх. Тобто у лютому стане зрозумілим, що Путін програв цю війну. Раніше він пророкував закінчення війни до лютого, бо Путін мав раптово злякатися. Швидкий пошук у гуглі прогнозів за останні кілька місяців найпершими видав заголовки на кшталт “Астролог назвав місяць та рік закінчення війни в Україні”. Але, припускає він, «економічного дива» за рік не станеться. Але, тим не менш, велика ймовірність повернутися до давно забутим відносинам. Є ймовірність силових заходів у самій РФ, оскільки з’єднання планет буде відбуватися в знаку Водолія – знаку країни-агресора. Все це призводить до затримки продукції на кордонах, що породжує неприємні ситуації. На Банковій тим часом сподіваються на опанування нових напрямків для експорту української продукції. На експортні товари (продовольство, руда, метал тощо) впадуть. На енергоносії (газ, нафта, вугілля) будуть і далі штучно завищеними», – попереджає аналітик. На любовному фронті у Дів в 2023 році настане повний порядок.

На початку ж місяця закінчиться поєднання Марса та Сатурна – 7 квітня його останній день. Згодом день за днем, там де дозволяє безпекова ситуація, роботи розпочали й інші області нашої країни. Більшість перешкод для проведення посівної ярих культур, як і минулого року, підкидує жорстока війна Росії пророцтво про Україну на 2023 рікти нашої країни. Тож в перші дні березня аграрії з нашого Півдня розпочали сівбу ярих культур. Одиноким Рибам ще в перші місяці року буде здаватися, що вони знайшли любов всього свого життя, але їх чекає розчарування. Питанню зачаття дитини краще присвятити перші два місяці 2023 року. У Львів любовний гороскоп на 2023 рік насичений непростими випробуваннями. Якщо ваше серце ще не зайнято прекрасної особливої, то цей астрологічний прогноз розповімо вам про любовні перспективи в 2023 році. Якщо почне долати нудьга, то спророцтво про Україну на 2023 рікбуйте урізноманітнити сексуальне життя. Якщо похід в ЗАГС відбудеться саме в цей період, то сімейний союз подарує щастя на довгі роки. Проте, припускає експерт, у 2022 році не буде того стрімкого зростання реальних доходів працюючих українців, які статистика фіксувала останні два роки.

Навіть у США вона наприкінці осені сягнула 6,8%, показавши найвище значення за останні 40 років. Згідно з її передбачення на 2023 рік для Україними, США і Росія можуть розірвати відносини. Деякі представники цього знака побажають насолодитися колишніми почуттями і відновити відносини. Одиноким представникам знака рік теж обіцяє зміни на особистому фронті. Деяким представникам знака доведеться вирішувати нагальні справи, пов’язані з любовними відносинами. Шукають любов чекає низка яскравих любовних пригод. Так, зростання реальних зарплат за останній рік в Україні перевищило 9%, web page а в номінальному (гривневому) вимірі – більш ніж на 19%, такі дані мають «Укрстат» та НБУ. Для чоловіків Козерогів рік вдалий для того, щоб розпрощатися з самотністю і зустріти гідну пару. Для більшості людей ця пора асоціюється з настанням довгоочікуваного тепла, цвітінням і ароматом перших квітів. Так, затримка в роботі – це погано, але значні запаси вологи в грунті дають підстави очікувати на гарний врожай у більшості регіонів. Але так само немає підстав очікувати якоїсь великої кризи», – припускає економіст. Цілком можливо очікувати навали мобілізованих з боку агресора, додала Кравченко. Керівник з розвитку агрономії та технологій компанії Corteva Agriscience в Україні Сергій Резніченко підкреслив, що частина фермерів через нестачу ресурсів можливо буде відмовлятися від обробітку цього року, залишаючи землю під “чорним паром”. Мінування чималих територій, ворожі обстріли, порушення логістики – це лише частина тих викликів, до яких потрібно пристосовуватись чи долати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *