Війна на сході України

пророцтво для України 2023http://musecollectors.org/community/profile/carrolonslow589/.

Куди біг злочинець Гіркін? Що його чекає? Україна війна сьогодні 🇺🇦 Аналітика Таро Оленка з ... Ми мали розпочати допомогу Україні ще раніше і більш потужно. Очевидно, що й інші демократії світу мають допомогти Україні підтримувати проєкти із відбудови. А що ви думаєте про комерційні проєкти Німеччини з Китаєм? Нещодавно з офіційним візитом Україну відвідав віцеканцлер Німеччини Роберт Габек. “До 50-го року народиться хлопчик у бідній сім’ї 0- і він має прославити всю Україну. Також ми будемо разом із вами після підписання мирного договору і будемо підтримувати Україну на шляху до членства у НАТО». В Україні 28-й день триває війна з Російською Федерацією і всіх наших громадян цікавить лише одне питання – коли це все закінчиться і можна буде повернутись до мирного життя. 20 червня 2014 року Петро Порошенко віддав наказ силам АТО з 22:00 п’ятниці 20 червня по 10:00 четверга 27 червня 2014 року в односторонньому порядку припинити бойові дії на окупованих терористами територіях України та закликав бойовиків до участі в переговорах з метою мирного врегулювання інциденту на Донбасі. Їх використовували для того, що чекає на Україну в 2023 році передбаченняб літати нижче від зони дії ворожих радарів і атакувати ворога. Звісно, слід обережно співпрацювати з Китаєм, оскільки Пекін підтримує Росію, а окрім того, загрожує сусіднім державам, зокрема Тайваню. Мусимо диверсифікувати нашу енергетичну залежність і укласти енергетичні торговельні угоди з багатьма державами, зокрема з країнами ЄС, а також Норвегією, деякими арабськими державами і, безумовно, зі США.

Втім, у нас потужні торговельні відносини. Німеччина ніколи не стане повністю енергетично незалежною державою, оскільки ми є індустріальною країною: невеликою за розміром, але з великою кількістю населення. Чи можемо сказати, що Німеччина стала повністю енергетично незалежною державою? Адже Німеччина веде бізнес з цією країною. Адже ми побачили як Росія та інші держави їх не дотрималися. Заразом потрібно подивитися як діятимуть інші держави. Також ми не хочемо повністю залежати від іншої держави. Ми хочемо вивчити це питання. Ми не хочемо залежати лише від однієї держави, тому минулого року ми зробили у цьому напрямі багато. І зараз, якщо ви подивитеся на сусідні з Китаєм держави, можливо нам слід співпрацювати з ними щодо постачань зброї до Тайваню і торговельних відносин з Тайванем? Пророцтва не варто сприймати як факти, їх слід розглядати як спекулятивні та не ґрунтуються на наукових даних. Чи матиме відступ сенс, щоб уникнути героїчних жертв за землю, що не має великого стратегічного значення, і чи варто боротися за міста, які були значною мірою евакуйовані та розбиті російською вогневою міццю? Подібне можна припустити і для використання російською авіацією, наприклад, аеродромів Приморсько-Ахтарськ та Єйськ. Дискусія на тему літаків триває. Він провів перемовини з президентом Володимиром Зеленським на тему відбудови економіки України. Вважаю, що наш міністр економіки останнім часом добре попрацював.

Вважаю, що цей процес із тренуванням ваших пілотів має розпочатися. Тобто у нас є «Eurofighter Typhoon» і слід провести дискусії щодо того, чи потрібно проводити тренування ваших пілотів на цих літаках. А чи можемо ми почути «Так» від Олафа Шольца щодо програми тренувань для українських пілотів і надання винищувачів вже цього року? Проте слід готуватися до цього і розпочати програму тренувань українських пілотів, так само як це зараз роблять США та Норвегія. Гордєєв прогнозує, що чекає на Україну в 2023 році передбачення дуже багато українських територій буде деокуповано вже цього року, а решта – наступного. Сучасні винищувачі – дуже дорогі і програма тренувань займає довгий час. Сучасні технології надшвидкісними темпами змінюють світ. Росія проходить під знаком Водолія, і тут у нас з’являється Сатурн – планета жорстких обмежень або, висловлюючись політичною мовою, санкцій. Разом із ЄС ми ухвалили багато санкційних обмежень проти Росії. Експерти стверджують, що Нострадамус пророкує падіння ЄС. Він пророкує не тільки війну в ЄС, а й лячні наслідки для всього світу. Як пише у Біблії – з великої білої держави будуть барани битися”, https://worldmediatravel.com/2023/04/18/%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b1%d0%b0%d1%87%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b3%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-2023-%d1%80%d1%96%d0%ba-%d1%89%d0%be-%d0%b3%d0%be%d0%b2%d0%be%d1%80%d0%b8%d0%bb – пророкує мольфарка Ольга з Буковини. Як уряд Німеччини буде ставитися до Росії після завершення війни? Яким чином уряд Німеччини може допомогти нам? Чи може така співпраця з Китаєм бути небезпечною для Німеччини?

Чи не повториться така ж історія, яка була в Німеччини з РФ? Ми експортуємо техніку до Китаю, а вони експортують багато товарів до Німеччини. Яка позиція уряду Німеччини щодо цього? Тобто має бути відповідний сигнал від українського уряду про те, що «Eurofighter» є їхнім першочерговим пріоритетом. Ми можемо подискутувати на цю тему, але слід розглянути те, що дійсно допоможе Україні. Слід реалістично підходити до цього питання і діяти так, щоб це дійсно допомагало Україні. Не реалістично постачати енергетику з Китаю. Це знизило їхню вагу в індексі S&P 500 приблизно до 19% з рекордних більш ніж 24% у вересні 2020 року. Маю набагато більше різної інформації, передбачення для України на 2023 рік ніж публікують деякі ЗМІ, про наміри й можливості російської армії. ↑ Генерал армії США: В Україні воюють 12 тисяч російських військових. Заразом, німецькі компанії мають мати належний клімат в Україні для інвестування, побудови бізнесу і створення для українців робочих місць. Однак деякі люди інтерпретували деякі чотиривірші як такі, web page що пов’язані з подіями, які відбулися в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *