Війна в Україні вважалася малоймовірною: як справдилися прогнози букмекерів на 2023 рік

Крім того, він вказав на те, що демографічна криза в Росії поглиблюється. Необхідно робити висновки про те, що чекає на Україну в 2023 році передбачення вже було раніше, власне, пророцтво Мольфара Нечая про війну в Україні є найкращим для цього підтвердженням. Нам хочеться вірити у те, що не сьогодні-завтра закінчиться війна і настане мир. Росія переживе період великого економічного процвітання, але за ним настане час великих труднощів. Але в цей період країна-терористка Росія почне зміцнювати флот у водах Азовського моря. Україна переживе період політичних та економічних потрясінь, причому багато проблем виникнуть через відносини країни з Росією. «Але тільки оборонними операціями Україна не виграє цю війну», – говорить він. Також Анжела Перл пояснили, що Україна переможе у цій страшній війні з агресором та збереже свою незалежність. Своїм півтора мільйона підписникам Анжела розповіла, що подивилась детальний гороскоп України. Також свою думку висловила астролог Анжела Перл, яка опублікувала на своєму YouTube каналі нове відео під назвою “Астропрогноз по війні”. Про це заявив і ведичний астролог Алакх Ніранджан: США та Європа з травня до червня ухвалять активні рішення для допомоги Україні та максимальних постачань зброї. У той же час Ванга пророкувала, що після конфлікту в Україні послідує громадянська війна вже в Росії, яка завершиться перемогою повсталого проти режиму народу.

12 серпня 2000 року під час навчань затонув атомний підводний човен “Курськ” зі 118 людьми на борту. Моральний дух під час війни – це мішень. Якщо шансів на дипломатичне завершення війни майже немає, то як вона має закінчитися? Зауважимо, астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення для України на 2023 рік не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. Наголосимо, що астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. Але, не судилося. ЗМІ стали знаходити безліч пророцтв болгарської провидиці Ванги, яка протягом життя передбачила деякі події. На жаль вірити на 100% ми не можемо, попри безліч передбачень, що збулися.

Багато його пророцтв з приводу війни в Україні вже збулися і продовжують збуватися. Згадку про “пролиту людську кров” можна розглядати як пророцтво насильства і кровопролиття, пророцтво для України 2023 що відбуваються в Україні з 2014 року. Дослівно це пророцтво звучало так: »Буде клич, буде порох, буде тьма, буде кролик, але все розвіється і вітром винесене буде! Її пророцтво збулося через 5 років. Адже в останній тиждень того березня 2023 року планета руйнування і трансформації Плутон почне повільно переходити до знаку свободи та революцій Водолія. Адже багатьох хто кидають він знав і з бруду їх підняв. На 1 січня 2023 року ціна нафти Brent становила 86 доларів за барель. На ЧЄ з важкої атлетики українка виборола дві “бронзи”, а спортсменка з Турції знепритомніла. У гороскопі прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік України на 2023 рік також йдеться, що Україну будуть підтримувати у світі, trenirajsamajom.rs а наша зовнішня політика матиме успіхи, однак не обійдеться без дипломатичних суперечок і навіть прорахунків. За її словами, у 2023 році ще зарано розраховувати на закінчення повномасштабної війни, тому що на це вказують декілька планетарних положень. За іншою версією, webpage вона бачила, що земля буде покрита чорною кров’ю, а війна триватиме сім років, після чого світом правитимуть слов’яни. За даними ресурсу Worldometer, у світі у 2022 році від коронавірусу померло 1,2 млн осіб.

Після пандемії ми сподівалися, що 2022 рік стане нарешті щасливим. Україна стане процвітаючою і могутньою країною і відіграватиме важливу роль у світових подіях. Міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю NV заявляв, що Україна може перемогти ворога вже цього року. Україна перебуває під знаком Тільця. Болгарська віщунка Ванга нібито передбачала прихід до влади президента України Володимира Зеленського. Загалом, все дуже складно у Зеленського навесні, а одразу після травневих свят у знак Овна входять планети війни – Марс та Юпітер, і Овен – це знак війни. Ось цей сюжет ICTV про містичну дату 22.02.2022 вийшов незадовго до початку війни росїї з Україною. Неймовірно, але велику біду Україні передрікав незадовго до своєї смерті і земляк бабусі Калини – останній український мольфар Нечай. Окрім того, вона давала прогноз щодо війни в Україні. Повномасштабна війна Росії в Україні декілька разів опинялася на роздоріжжі, seedfinder.com коли Путін міг обирати: прийняти поразку і відступити або ризикнути і підняти ставки. Ймовірно, цієї зими Путін обере черговий крок підвищення ставок і оголосить загальну мобілізацію, аби зібрати достатньо сил для досягнення бажаних цілей. Судячи з розташування небесних тіл, ці військові дії не спонтанні, а заздалегідь сплановані та ретельно продумані. Для цього необхідно збереження підтримки України з боку Заходу і посилення дії санкцій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *