Виправлення помилок щодо заробітної плати

Я був навпаки приємно здивований професіоналізмом і людяним відношенням зарплата лікарів 2023 до пацієнтів. Для широкого кола читачів (підлітків та дорослих, жінок та чоловіків, лікарів та пацієнтів). Для прикладу звернемося до Постанови N 2-2094/11. Державною фінансовою інспекцією в Донецькій області була проведена ревізія фінансово-господарської діяльності ДП “Донецька залізниця” та його структурних підрозділів за період з 01.04.2010 р. по 01.10.2012 р. За результатами ревізії був складений акт, в якому зазначено, що підприємством допущено порушення у виді помилкового включення до розрахунку середньомісячної заробітної плати, суми доплати за шкідливі умови праці, яка була необґрунтовано нарахована та виплачена у загальній сумі 10 346,79 грн. Для відрахування таких сум згода працівника не потрібна. Він може повернути таку суму до каси або її утримають (відраховують) із зарплати працівника. При цьому вказані відсотки застосовують до суми зарплати після усіх обов’язкових відрахувань (податків, зборів). Донараховану зарплату відображають у місяці її безпосереднього донарахування разом із іншими виплатами працівнику у цьому місяці. При цьому записи у бухгалтерському обліку такі ж самі, як і при звичайному нарахуванні зарплати. У бухгалтерському обліку такі записи проводять або методом сторно, або зворотними записами. Паралельно у бухгалтерському обліку він коригує суму ПДФО, ЄСВ та військовий збір. Крім того, паралельно коригуються суми ПДФО, ЄСВ і військовий збір. Внаслідок цього зайво нараховано та виплачено відпускних та як наслідок, зайво проведено нарахування та перерахування ЄСВ у сумі 3273,02 грн, що призвело до матеріальної шкоди (збитків).

УКРОП (політична партія) - Вікіпедія В період часу з 22.12.2014 р. по 29.12.2014 р, за сорок один раз, з карткового рахунку за допомогою платіжної картки працівниця зняла 104 275,04 грн, з яких 102 274,98 грн – сума, що нарахована через лічильну помилку бухгалтера, та розпорядилась вказаною сумою на свій розсуд. Але такий розвиток подій може бути не завжди і роботодавець все рівно буде шукати винних, до яких попаде й бухгалтер. Можливо, такий працівник погодиться повернути суму переплати. Отже, коли працівник не погоджується із розміром утримань, то для вирішення спору роботодавцю потрібно звернутися до суду у межах одного року з дня виникнення права на відрахування (утримання) відповідних сум (ч. 3 ст. 233 КЗпП України застосовується також при відрахуванні сум, зайво виплачених внаслідок лічильних помилок, а тому роботодавець може звернутися із зазначеними вимогами до суду протягом одного року з дня виникнення такого права. Але самою складною буде процедура щодо визначення статусу доходу, отриманого працівником неправомірно, якщо права на його відшкодування (утримання) у роботодавця з тих чи інших причин немає (наприклад, причина виплати зайвої, суми – нелічильна помилка, помилка не була виявлена протягом місяця або ж несвоєчасно видано наказ про відрахування в працівника такої суми тощо).

thinking, people, man, reading, magazine, newspaper, alone Але позов роботодавця було задоволено, тому що той звернувся до суду вчасно – протягом одного місяця, та доказав факт дворазового нарахування заробітної плати працівникові. Сторнування надміру нарахованих сум відображається у фонді оплати праці того місяця, у якому були здійснені нарахування. А ось премії включаються в заробітну плату того місяця, на який вони припадають згідно з розрахунковою відомістю (п. При нарахуванні заробітної плати бухгалтером допущена помилка і заробітну плату помилково нараховано за 15 календарних днів у сумі 3409,09 грн. Недоплата заробітної плати склала – 454,77 грн. Судом встановлено, що виплата відпускних була здійснена у 2011, 2012 роках, а враховуючи, що місячний строк, встановлений ст. 127 КЗпП України скінчився, видання наказу (розпорядження) про відрахування із заробітної плати зазначених осіб заборгованості є неможливим. Виходить, що після спливу окресленого місячного строку для видання наказу працівник може повернути надлишок підвищення зарплати медикам з 1 січня 2023 тільки на добровільній основі. Така шкода була нанесена співробітниками, які нарахували чи виплатили зайві суми зарплати.

У заяві працівник може вказати суму коштів, web site які він дозволяє відраховувати із зарплати для повернення надміру виплачених коштів. Порядок виправлення помилок при нарахуванні зарплати встановлюється на кожному підприємстві самостійно. Виходить, що не можна перекладати механізм виправлення лічильної помилки на виправлення нелічильної. Ми вже з’ясували, що на практиці може бути декілька способів виправлення помилок, serendipity-uk.com що пов’язані із заробітною платою. Але така сума не може перевищувати середньомісячної заробітної плати. 1 ст. 128 КЗпП України: при кожній виплаті заробітної плати загальний розмір усіх відрахувань не може перевищувати 20 %, https://seedfinder.com/ а у випадках, окремо передбачених законодавством України, – 50 % заробітної плати, яка належить до виплати працівникові. Тобто відрахування із заробітної плати можуть провадитись тільки у випадках, передбачених законодавством України. При виявленні безпосередніх заподіювачів шкоди, викликаної виплатою зайвих сум, вони зобов’язані відшкодузарплата лікаря в Україні 2023ати шкоду в межах, встановлених законодавством. Працівники, які не є посадовими особами установи, несуть матеріальну відповідальність у розмірі прямої дійсної шкоди, але не більше свого середнього місячного заробітку (ч. Не можуть вважатися лічильними помилки в застосуванні закону та інших нормативно-правових актів, у тому числі колективного договору, які не пов’язані з обчисленнями. Нічого не залишається, http://ionetv.net/%d0%b7%d0%b0%d1%80%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d1%82%d1%8b-%d0%b2%d1%80%d0%b0%d1%87%d0%b5%d0%b9-%d0%b8-%d0%bc%d0%b5%d0%b4%d1%81%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b5%d1%80-%d0%bd%d0%b0-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%b8%d0%bd-14/ як стягнути помилково виплачену зарплату із працівника, винного у допущенні нелічильної помилки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *