Астролог Влад Росс: 22 грудня 2023 року Україна вже перемогла у війні

Здавалося би, за два дні до відомих подій зірки мали би попередити пані Тамару, але ні – її прогнози містили лише загальні фрази, що 2022 та 2023 роки – дуже важливі роки для Казахстану («тому що це перехід на нову економічну платформу разом з усім світом»). В астрології України також є важливий момент – це проходження транзиту Сатурна Місяцем, який триває вже три роки. За її прогнозом, слабшає і взаємодія Сатурна з ураном, а це значить, що й тиск диктатури буде знижуватися: “Не питайте, як, але тоталітаризм потроху буде слабшати”. За край, за волю, за своє! За її словами, планети вказують на те, що Україна ніби йде трохи не туди через те, що хтось сильно втручається до нас із закордону, але по суті помічником не є. На космограмі з’являється сприятливий аспект – тригін Юпітера до Плутона, і вплив планети Юпітер (який до того ж у своїй сильній обителі, Рибах) – це переговори вищих, влада, врегулювання ситуації та спроби дійти до сприятливого результату. Слідом за спадом епідемії на початку весни спадатиме й загострення ситуації на фронті політичному та дипломатичному. Вчіться поступатися один одному і намагайтеся вирішувати конфліктні ситуації в зародку. Характерно, що чекає Україну в 2023 році пророцтво про Україну на 2023 рікгнози вітчизняних астрологів про Україну, найпевніше, будуть більш адекватними і наближеними до реальності, ніж передбачення їхніх російських чи європейських колег, які погано розуміють місцеву соціально-економічну чи політичну ситуацію.

Фани Євробачення зробили святкування європейської єдності яскравішим ... Росс запевняв ТСН.ua, що чекає Україну найближчим часом 2023 наступний рік «буде набагато кращим, ніж попередні п’ять». Тому пари часто переносять одруження на наступний рік, щоб не накликати на молоду сім’ю біду. Тому дні молодика і затемнень (місячного або сонячного) – не найвдаліший період для реєстрації шлюбу. Ідеї та плани почнуть утілюватися в реальність і приносити плоди в період транзиту Юпітеру Тельцем, який розпочнеться 16 травня 2023-го і закінчиться 26 травня 2024-го та допоможе закласти основу майбутнього добробуту. 19. Листопад 2021-го (Апостроф TV): Війна на Донбасі закінчиться лише тоді, коли помре Путін. Весняний коридор затемнень розпочнеться 20 квітня 2023 року сонячним затемненням в Овні та закінчиться місячним затемненням у Скорпіоні 5 травня. » відбудеться в травні 2023 року. Така ситуація збережеться до початку 2023 року. Також Росс прогнозує, що ситуація на Донбасі практично ніяк не буде змінюватися до 2017 року, що буде далі з Україною 2023 поки Путіна не повалять. У Путіна будуть дуже серйозні випробування в 2017 році. Що він зможе робити?

Новости - Правительство России Що борються за правду до кінця. З такого прогнозу можна дізнатися про взаємини між партнерами, спрогнозувати сприятливий час для укладення шлюбу, передбачити ймовірність розлучення і багато іншого, що стосується особистих відносин. Перша половина року дуже сприятлива для побудови любовних відносин. Україна і Росія будуть рівноправними партнерами – особливо після 2021-го та 2024 року («тоді Юпітер увійде в знак Тільця»), коли почнуться розмови про вступ України в Євросоюз. У мене вийшло, що Україна буде розрізненою. Україна просто не може не перемогти тут. 17. Травень 2021-го (Главред): Росія не почне якихось масштабних військових операцій проти України в травні-червні 2021 року, а от у липні-серпні вона може здійснити кидок вглиб української території з двох напрямків. Листопад 2021-го (Главред, Факти.ua): «Путін не нападе. 9. Грудень 2018-го (Факти.ua): До президентських виборів в Україні змін чекати не варто, мало того, Путін може визнати незалежність псевдореспублік Донбасу. При цьому він уточнив, що буде далі з Україною 2023 у 2027-2028-му роках на нас може чекати дійсно “колосальна катастрофа” – це війна навколо Китаю, Індії, Пакистану. 11. Серпень 2019 (Главред): «Зеленський – справді та людина, за президентства якої може закінчитися війна.

Авторитетні українські астрологи дають різні передбачення з приводу того, коли може закінчитися війна в Україні. Поява цієї контроверсійної інформації напередодні прогнозованого українського контрнаступу, може означати й те, що хтось намагається сплутати Україні плани. Зірки говорять, що Крим належить Україні і не можна змінити». Я також досить давно кажу, що Крим може стати турецьким… Місяць назад – наче роки тому. Здавалося б, за два дні до відомих подій зірки мали б попередити пані Тамару, але ні: її прогнози містили лише загальні фрази, що 2022-й та 2023-й – дуже важливі роки для Казахстану (“тому що це перехід на нову економічну платформу разом з усім світом”). Свій прогноз соляру України на 2022 і 2023 роки астролог опублікувала у Facebook. У 2022 році тільки один день в повній мірі стане унікальним по дзеркальності календарного поєднання – 22.02.2022. Але створити власну красиву дату при бажанні під силу всім закоханим. А отже, в дзеркальну дату, багату на двійки, найважливіше – слухати власну інтуїцію і довіряти лише своєму внутрішньому голосу. Коли ж ми говоримо про довгострокові прогнози (скажімо, на десять найближчих років), то ці «пророцтва» настільки далекі від реальності, що без попкорну через певний час їх читати неможливо. Для жінок Риб буде яскраве і запам’ятовується час. Для весіль краще вибирати 9, 15, 19, 20, 23 і 29 дні місячного календаря.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *