Астролог Влад Росс: 22 грудня 2023 року Україна вже перемогла у війні

У Єгипті вийшла друком антологія поезії про війну в Україні. Новости ... Ці роки будуть небезпечними, може бути певна криза, зокрема військова, – зазначив Олег Горбань. Ці сфери можуть бути підживлені зараз особистою енергією українців та Президента зокрема. У червні більшість українців будуть відчувати невизначеність, яка їх буде пригнічувати. Загалом у червні всім українцям треба набратися терпіння, бо буде непросто. Зокрема Сергій зазначив важливість подальшого тиску санкцій на РФ: “Якщо не буде добита економіка, армія, є можливість реваншу. Пораненого ведмедя залишати не можна. Його треба знищувати. Повністю знищити економіку, до такого стану, щоб у них стояв вибір між купити кілограм борошна чи порох для патронів”. А ще є велика і приємна можливість зустріти майбутнього обранця/обраницю. Фактично події, які у нас почалися 2014 року, це є в якійсь мірі плата за незалежність, можливість вирішувати самостійно свою долю, – зазначив Горбань. Фактично ці роки – завершальні для так званого очищення. Хоча б часткове очищення дає нам надію на успіх, який нас чекає у майбутньому, – додав астролог. Загалом цей період очищення триватиме ще близько семи років. Цей період 14 травня – 21 вересня 2014. Що відбувається в ці періоди?

Що чекає у найближчому майбутньому? Водночас на деякі міста України чекає справжнє переродження, зокрема на Херсон, Маріуполь і Дніпро. Астрологи взялися за тему війни в Україні та запитують у планет, що ж чекає на українців у квітні 2022 року. Екстрасенска Рубіна Цибульська дає свої прогнози щодо літа 2022 в Україні. Словом, які б не були прогнози скептиків та песимістів, наші експерти одноголосні. У світі вже з’явились деякі елементи метавсесвіту, а саме життя стає все більше віртуальним. Ми вже бачимо певну напруженість у світі. Це час, коли Україна, якщо докладе відповідних зусиль, зможе значно вирватися вперед та заявити про себе як про світового лідера у певних сферах. Багато хто зможе здобути підвищення на роботі, покращити фінансове становище і вирішити питання з житлом. Відповідь на це питання цікавить всіх українців. Квадрат з Плутоном в 5 домі: дуже драматична ситуація, пов’язана з творчими проявами українців на рівні великих колективів та/або з фінансовими аферами на рівні світового співтовариства. Венера в трині з Плутоном у 5 домі: Петру Порошенку допомагає, з одного боку, все прогресивне світове співтовариство, орієнтоване на трансформацію всіх структур влади. Зі свого боку, країна-агресор Росія буде активним учасником геополітичних розбірок. Росія повністю не захопить всі українські міста і отримає потужну відсіч від військових.

Перша частина для представників більшості знаків зодіаку буде доволі складною, а ось з квітня планети на небосхилі будуть займати більш сприятливе положення, і ми відчуємо розвиток у всіх сферах життя». Це пов’язано буде з доволі складною ситуацією на фронті та з поверненням додому, на яке наважиться багато біженців і переселенців. За цей період ситуація на Донбасі та із поверненням Криму ніяк не вирішиться. Якщо ситуація буде складатися згідно з позитивним сценарієм, то можливі конкретні рішення та домовленості. По суті, він переноситься через рішення керівництва РБ не вступати в цю війну, але виходу у них немає. Читайте детальний і точний гороскоп Таро на 22 березня 2022 року для всіх знаків зодіаку в нашому матеріалі від езотерикині Олени Кузьмич. Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 22 березня 2023 року розповідає, що у Близнят все може змінитися, а Левам слід розкрити своє серце. Розкрийте своє серце. Довіртеся партнерові. Трирічний прогноз розвитку макропоказників України має сформувати середньострокові орієнтири для бізнесу та інвесторів, а також стане основою під час підготовки проєкту Державного бюджету України на 2022 рік.

Також є ймовірність, що саме 2-й місяць літа стане переломним для України у цій війні. Велика ймовірність, що ми з вами дочекаємося і побачимо дещо іншу політичну карту світу. Максимум до кінця березня ми побачимо розв’язку щодо війни на сході країни. Однак більшість тарологів і екстрасенсів запевняють, що до кінця 2022 року будуть обстріли і зіткнення. Однак у Чорному морі все так само будуть допомагати кораблі Великої Британії і США. Однак ми на своїй землі, ми витримаємо, хоча дуже багато безневинних жертв. 2026, 2028, 2030 та 2032 – специфічні роки для певних європейських держав, США та РФ. Це великий плюс, https://ukrainatoday.com.ua проте про 2023-2024 роки так сказати не можна. Це буде перевірка нових цінностей, які наша країна вибудовує зараз. Як підкреслила астрологиня Марина Скаді, для України це сприятливий період: наша країна знаходиться під заступництвом Тельця, а Юпітер – це планета «великого щастя» в астрології. Крім того, в гороскопі України Юпітер у вище вказаних аспектах говорить про розширення територіальних кордонів сучасної Незалежної України внаслідок перемоги в війні, яку розпочав давній зовнішній ворог.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *